999 rezultate për

skela

2 punëtorë humbën jetën: Gjykata jep vendimin për administratorin e "Skela Syla" Petrit Syla, administrator i ‘Skela Syla’, është liruar sot nga qelia me vendim të Gjykatës së Apelit. Vendimi është mar
Itali, shqiptari bie nga skela E premtja 13 ka qenë vërtet ditë tersi për një punëtor shqiptar në Itali, i cili u aksidentua në punë dje rreth orës 18:
Ra nga skela, vdes punëtori në Tiranë (FOTO LAJM) Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në Tiranë në rrugën 5 Maji. Mësohet se viktima është J.M. 66 vjecc i cili
Ergysi vdiq pasi ra nga skela, motrat bëjnë apelin drithërues (FOTO LAJM) Javën që lamë pas, shembja e skelave në Tiranë shkaktoi 2 viktima. Orjan Kodra dhe Ergys Brahimi, humbën jetën, ndërk
2 të vdekur, mbetet në burg inxhinieri i skela "Syla" Gjykata e Tiranës ka vendosur të nxjerrë nga qelia Xhimi Tarushin, pronarin e firmës së kontaktuar nga bashkia e Tiranës
Kishte marrë dokumentet amerikane, skela i ndërpreu në mes ëndrrën Ergys Brahimajt Një ëndërr e ndërprerë në mes, në mënyrën më të keqe të saj. Ergys Brahimaj, një nga punëtorët që humbi jetën nga sh
Tragjedia në Tiranë, shpallet në kërkim Petrit Syla i skelave (FOTO LAJM) Mesditën e djeshme, një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin. Dy punëtorë, konkretisht Ergys Brahimaj, 31 vjeç, punëtor
2 viktima: Arrestohen 2 persona, në kërkim administratori i firmës skela "Syla" Ditën e djeshme, 2 punëtorë gjetën vdekje të menjëhershme si pasojë e shembjes së skelës, teksa po rikonstruktonin një p
PAMJE TE RENDA/ I riu që ra nga skela rënkon i shtrirë përtokë: "Oh, vdiqa" (VIDEO) Ditën e sotme 5 punëtorë u rrëzuan nga skelat ku po rokunstokturonin fasadën e një pallati në rrugën “Faik Konica”, në k
E FUNDIT/ Rëndohet tragjedia, vdes punëtori i dytë nga rënia e skelës në Tiranë UPDATE-Wshtë rënduar bilanci në Tiranë. Policia ka nxjerrë nga rrënojat e skelës edhe punëtorin e dytë të ndërtimit, ndë
Rrëzohet nga skela, vdes punëtori në spital Pak minuta më parë një punëtor është rrëzuar nga skela teksa punonte në një objekt ndërtimi e si pasojë ka humbur jetën
Saldohet me llamarina Kryeministria, zhduken skelat (FOTO LAJM) Protesta e ditës së sotme e thirrur nga opozita pritet të ketë një grumbullim masiv të qytetarëve nga e mbarë Shqipëria.
Rriten masat e sigurisë para Kuvendit, policia blindon zonën me skela Ditën e nesërme pritet që mijëra protestues të nisen nga të gjitha qytetet e vendit dhe më pas të grumbullohen për të zh
Arrestohet 80 vjeçari që hipi mbi skelat e kryeministrisë Një 80 vjecar i cili ka qenë pjesë e protestës së djeshme, është bënë në pranga nga Policia e Shtetit. Ndue Fuga, nga
Mbeti mbi skela, një person në gjendje të rëndë (VIDEO) Nje protestues i cili eshte ngjtur mbi skelen e vendosur te kryeministria ka mbetur i plagosur rende. Sipas pamjeve
Kryeministria blindohet me skela hekuri një ditë para protestës (FOTO LAJM) Një ditë para protestës së thirrur nga opozita e Shqipërisë, duket se janë marrë të gjitha masat për të mos lejuar hyrje
E lanë të vdekur ne derën e spitalit, kush është 50 vjeçari në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë ku një 40 vjeçar ka humbur jetën. 50-vjeçari është identifikuar si Flamu
Ervin Skela ia ka dhënë "divorcin" milionave, merr këtë shpërblim qesharak në rast fitoreje Pas lënjes së futbollit si profesionist, Ervin Skela mesa duket nuk po impresionohet më nga milionat. Vlonjati luan
E rëndë në Kuçovë, 65-vjeçari humb jetën pasi bie nga skela Policia e Shtetit bën me dije se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat ditën e djeshme. Mësohet se shtetasi TH.Q.,
E bujshme, Ervin Skela bëhet shok skuadre me legjendarin e Gjermanisë Emri i madh i futbollit shqiptar Ervin Skela është larguar prej vitesh nga futbolli profesionist, megjithatë kjo nuk do