999 rezultate për

siti

Fluturojnë shqiponjat, zhbllokojnë rezultatin përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën 66’ përballë Moldavisë pas një pjese të parë të mbyllur pa gola
Gjyqtar apo luftëtar UFC, këto pamje po bëhen virale (VIDEO) Një tifoz futbolli është "vënë në gjumë" nga një grusht i gjyqtarit anësor, që edhe luftëtarët e UFC do ta kishin zili,
Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë, Tirana humb kupat e Europës (VIDEO) Në "Elbasan Arena" u luajtt finalja e Kupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjok
Kukësi kalon përsëri në avantazh përballë Tiranës (VIDEO) Vetëm 10 minuta pasi Tirana barazoi rezultati, Kukësi është përgjigjur me një tjetër gol të ardhur nga një tjetër super
Njihuni me ndërmjetësin i cili ka bashkuar 450 çifte (VIDEO) Xhezal Hashimi ose i njohur ndryshe si "Mësiti i Llapit" që nga mosha 17 vjeçare merret me ndërmjetësimin për lidhjen e
Dridhet Barcelona, Liverpool në "pole position" për De Ligt Barcelona ndjehet e pa sigurt për arritjen e transferimit të mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, këtë verë, pasi thu
Partizani kalon përsëri në avantazh përballë Tiranës (VIDEO) Partizani kërkon që të mbyllë cështjen titull pikërisht në derbin e fundit për klëtë sezon. Të kuqtë kanë arritur të
Llullaku futet në pjesën e dytë dhe shënon gol (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares tonë Azdren Llullaku është duke kaluar një formë shumë të mirë me Astra në Rumani. Në ndeshjen
Amir Rrahmani shënon gol të çmendur në Kroaci (VIDEO) Rrahmani ka shënuar tjetër gol në Ligën e Kroacisë. Jemi mësuar gjithmonë ta shohim duke shënuar pothuajse shumicën e
Tottenham-Ajax, gjakoset Vertonghen, lë fushën (VIDEO) Jan Vertonghen ka qenë i detyruar të lërë fushën pas goditjes së frikshme të marrë në kokë nga një përplasje me shokun e
Skëndërbeu mposht Flamurtarin, vendi i 3 mëse i arritshëm (VIDEO) Pas humbjes në Laç, Skënderbeu është kthyer te fitorja dhe e ka bërë ndaj Flamurtarit. Një ndeshje e dominuar nga fillim
Shënoi super gol, Rrapo: Më ndihmoi zoti, besoj do qëndrojmë në Superiore Luftëtari u ndal në barazim 1-1 me Tiranën në sfidën e mbijetesës, teksa Donald Rrapo shënoi golin e barazimit me një go
Laçi e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Partizanit (VIDEO) Laçi ka arritur ta mbyllë pjesën e parë në avantazhin minimal përballë Partizanit të cilit po i prishen planet për sigur
Sulmi i jep fitoren Kukësit, gafa e Frashërit mban në lojë korçarët Kukësi ka fituar gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë ndaj Skënderbeut me rezultatin 2-1. Ekipi verilindor iu fa
Flamurtari kalon në avantazh përballë Luftëtarit me një gol që rrallë e shihni (VIDEO) Flamurtari ka kaluar në avantazh ndaj Luftëtarit me anë të Ribajt. Sulmuesi ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 49'
City i merr nga duart talentin portugez Juventusit Të gjithë ishin të bindur në Itali, se talenti i madh Joao Felisk, këtë verë do të përfundonte te Juventusi. Por, nga Po
Burri i saj nuk besonte në Zot, familjarët e aktores kosovare porositin vrasjen Lezja, aktorja jona e dashur, së fundi e kthyer fuqishëm në skenë me hitin “Lulja n’saksi”, është ndër artistët më të re
Skëndërbeu shënon gol “alla Barcelona” përballë Kastriotit (VIDEO) Kampionët në fuqi kanë arritur të zhbllokojnë shumë shpejt rezultatin përballë Krutanëve. Është Gjergji Muzaku ai që
Partizani i sigurtë drejt titullit, Flamurtari i shkel syrin europës Partizani ka lënë pas atë humbje teë befasishme përballë Luftëtarit javën e shkuar kur kryesonin fillimisht me rezultati
Partizani kalon në avantazh përballë Skëndërbeut (VIDEO) Egozn Belica ka kaluar Partizanin në avantazh në përballjen kundër Skënderbeut, që po zhvillohet në stadiumin "Selman St