999 rezultate për

sinead

U gjet e vdekur në jahtin luksoz të biznesmenit, kush ishte modelja 20 vjeçare Modelja dhe influencerja Sinead Mcnamara u gjet e pajetë në jahtin luksoz të miliarderit meksikan Alberto Bailleres në i
Këngëtarja e famshme drithëron fansat: "Dua të vras veten" (VIDEO) Në vitet '92 ajo kishte arritur majën e suksesit por Sinead O'Connor ka shqetësuar shumë jerëz. Ajo në fillmin kisht
Ende nuk dimë për fatin e Sinead O’Connor Policia amerikane është vënë në kërkim të gjetjes së këngëtares Sinead O’Connor, pasi familja e saj ka raportuar se ajo
Këmbanë alarmi nga Sinead O’Connor: Muzika ka vdekur! Miley Cyrus u vu në shënjestër të Sinead O’Connor duke e kritikuar për zhveshjen dhe performancat në skenë, por duket se
Miley Cyrus në qëndër të kritikave, e cilësojnë striptiste Pavarësisht ofezave të bëra publike edhe një vit më parë, Sinead O’Conor ka sulmuar Miley Cyrus. Ajo ka parashtruar pyet
Rikthim për Sinead O'Connor, së shpejti me një album Sinead O'Connor rikthehet me një album të ri. Në datën 25 gusht të këtij viti, pritet të dalë albumi më i ri “The Vishnu