999 rezultate për

sindi

Sindikata e Futbollistëve thirrje Edi Ramës: Vaksino ish-sportistët Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë, bën me dije se i ka drejtuar
Bëri namin për "vajin e Borshit", Sindi habit me batutat në rrjet (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, konkurrentja Sindi Loci u rikthye në “Për’puthen” pas një deklarate në rrjete sociale se dëshironte
"Në të mirë e në të keq", Elvisi bëhet romantik pas rikthimit të Sindit Produksioni i “Për’puthen” vendosi të pezullonte Sindin dhe Julianin nga programi për shkak të një debati të fortë që pa
"Shpërthimi" në studio kundër Mevlanit dhe Julit, Sindi kërkon falje publike Sindi është rikthyer pas një jave pezullim, në studion e PërPuthen, pas debatit që kishte me Mevlanin dhe me Julin. A
Vaji i Borshit u bë shkak sherri! Juli rikthehet në Për'puthen, Sindi jo (FOTO LAJM) Juli është rikthyer sot në Përputhen pas pezullimit me incidentin me Sinidn, por kjo e fundit jo. I pyetur se si i ka
"Vaji i Borshit", Sindi kërkon falje publikisht për reagimin e ekzagjeruar (FOTO LAJM) Para pak javësh “Për’puthen” ju bashkua një konkurrent aspak i zakonte. Julian Lala, 29 vjeç, u prezantua si një shpirt
U ngrit në këmbë të godasë Mevlanin, pezullohet Sindi nga Për'puthen Pas situatës së djeshme në Përputhen ku Sindi shpërtheu pas komentit nga Juliani se ajo është “si vaji i Borshit, ekstra
Batuta e vajit tërboi Sindin, Arjan Konomit nuk i del inati dhe thumbon sërish (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” pati një debat shumë të fortë mes Sindit, Mevlanit dhe djalit të ri, Julianit. Ky
Sindi del në "origjinë", ngrihet mes studios që të godasë Mevlanin për një batutë (VIDEO) Një koment i Julit që nuk u prit aspak mirë nga Sindi , bëri që kjo e fundit të shpërthejë në studio dhe madje u largua.
Do të dalin çift? Elvisi bën deklaratën e papritur për Sindin në "Përputhen" (FOTO LAJM) E sheqerosur, kështu mund të cilësohet puntata e djeshme e “Për’puthen Prime”, ku duket se dita e të dashuruarve i ngroh
Sindi e thotë njëherë e mirë: Është ndarë apo jo me Seldin (FOTO&VIDEO) Që prej se bënë publike lidhjen, Seldi dhe e dashura e tij sindi nuk kanë munguar në titujt kryesorë në media. Por pr
Merr fund fejesa e 3 e Seldit Seldi Qalliu i ka dhënë fund fejesës me Sindi Çela. Kjo bëhet e ditur nga miq të ish-çiftit por është Sindi ajo e ci
Sindi shkon provokuese në emision, nxehet Murati: E ke bërë për inatin tim?! Në takimin e tyre pak javë më parë, Murati i tha Sindit se është shumë xheloz dhe nuk do e lejonte të vishej me të shkur
Plas debati në Për'puthen, Sindi sulmon Anën: Ti ke smirë ndaj meje! Takimi i Elvisit dhe Sindit në "Përputhen" në Top Channel, ka nxitur debate në studio për shkak të marrëdhënies së tyre
Fejesa e Seldit ka marrë fund, miqtë tregojnë arsyen pse Sindi e ka të vështirë ta pranojë (FOTO LAJM) Një nga çiftet më të komentuara në rrjetet sociale janë Seldi Qalliu dhe Sindi Çela. Çifti së fundmi janë komentuar se j
Elvisi: Sindi vajza më e çiltër dhe pa hile, të tjerat nuk i besoj as nën efektin e narkozës Elvisi ka bërë sot në Instastory një bashkëbisedim me ndjekësit e tij duke iu përgjigjur pyetjeve të shumta. Elvisi nuk
"Seldi ju ndërron si çorapet", Sindi reagon pas akuzave se janë ndarë (FOTO&VIDEO) Në ditëlindjen e Sindit, Seldi gjeti ratin të bëntë edhe lidhjen publike nëpërmjet një fotoje ku çifti puthej në buzë.
Shfaqet me skenarin në dorë? Sqarohet Sindi dhe nxjerr bllof Tean me Andin (FOTO LAJM) Prej kohësh fansat kanë akuzuar se në "Përputhen" gjithçka ndodh me skenar dhe u bindën akoma më shumë pas skandalit të
Sindi dhe Elvisi i "Përputhen" në një lidhje dashurie? Zbulohet e vërteta (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, Sindi bëri një mini-intervistë me ndjekësit e shumtë, të cilët ishin shumë kuriozë që të dinin sa më
E bullizuan se ishte e virgjër, shpërthen Sindi: Kam një super lajm (FOTO LAJM) Konkurrentja e "Për’puthen", Sindi, është një nga vajzat më të komentuara. Kjo për shkak të deklaratës që bëri që në fil