999 rezultate për

simpson

Miley Cyrus përfundon në spital dhe gjejeni pak kush i shkoi pranë me lule dhe kitarë (FOTO LAJM) Miley Cyrus është shtruar në spital, pas problemeve me fytin, por nuk është vetëm! Shoku i saj i ngushtë Cody Simpso
"The Simpsons" godet sërish, ka parashikuar shfaqjen e aktivistes Greta Thunberg (VIDEO) Një episod nga seria karikaturiale “The Simpsons” parashikoi shfaqjen e aktivistes së bujshme mjedisore Greta Thunberg.
Simpsons kishte parashikuar fundin e "Game of Thrones" vite më parë “Game of Thrones” surprizoi fansat, ndërsa në episodin 5 të sezonit final 8 shfaqi një Daenerys në version të tërbuar, p
SHBA, fituesi i lotarisë miliardere në kërkim Në Karolinën e Jugut vazhdon gjahu për miliarderin me fat. Bëhet fjalë për fituesin e çmimit më të madh të lotarisë në t
Histori që të përlot, nëna bëhet mburojë e gjallë për foshnjen gjatë stuhisë së breshërit (FOTO LAJM) Kjo është një histori nga ato që hasen një herë në jetë. Fiona Simpson po shkonte për në shtëpinë e saj në Kingaroy
Ndërron jetë skenaristi i njohur, humbi betejën me sëmundjen e demencës Ray Galton OBE, skenaristi i njohur ka ndërruar jetë në moshën 88-vjecare. Në kulmin e viteve 1950-1970, ai dhe shkri
Simpsons bëjnë parshikimin e rradhës, ja finalistët e Botërorit "Simpsons" është njëri nga seriale vizatimore më të famshëm në Amerikë. Ata njihen gjithashtu edhe për disa parashiki
"The Simpson" parashikon finalen e Kupës së Botës (VIDEO) Është folur shpesh për parashikimet serialit të famshëm vizatimor “The Simpsons” e tashmë vëmendja është rikthyer te fut
"The Simpson" parashikon një tjetër ngjarje të madhe, habit me saktësinë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme "Walt Disney" realizoi një prej blerjeve më të rëndësishme të sajat. Bëhet fjalë për kompaninë e famshme
Ju kujtohet shtëpia e famshme e "The Simpsons", shiheni si duket në jetën reale (FOTO LAJM) Harrojeni rezidencat dhe vilat, kjo shtëpi e "The Simpsons" të vërtetë meriton të jetë prona e ëndrrave tuaja. Një sh
Kush është spiunia misterioze që joshi diktatorë dhe mbretër Një spiune misterioze, në gjendje të joshë diktatorë dhe mbretër. Mbajti në ankth Londrën dhe Berlinin në vitet tridhjet
10 faktet e parashikuara nga seriali Simpsons (VIDEO) Simpsons, seriali më i dashur për fëmijët dhe të rriturit, ditën e sotme po bëhen hit në internet për shkak të një lloj
SHOKUESE/ “The Simpson” parashikuan 16 vjet më parë fitoren e Donald Trump (FOTO LAJM) Filmi vizatimor “The Simpson” ka qënë ndër të parët që e ka parashikuar Donald Trumpin President të Shteteve të Bashkuar
Simpsons, tashmë me një motor kërkimi Të gjithë të paktën një herë në jëtë i kemi ndjekur Simpsons dhe jo më kot rënditet si seriali i animuar amerikan më i n
Kjo është super e dashura e mbrojtësit të Leicesterit (FOTO LAJM) Nuk ka ku të shkojë më mirë për mbrojtësin e Leicester Cityt, Danny Simpson. Përveç suksesit me Leicesterin në Premie
Ja me cilët futbollistë ngjasojnë Shreku dhe Simpson (FOTO LAJM) Futbollistët janë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ata “skanohen” jo vetëm për aftësitë profesionale në fushën e lojës,
11 personazhe të “The Simpson” që ngjajnë me ikonat e futbollit (FOTO LAJM) Të gjithë mund t'ju ketë ndodhur që ta keni ndjekur ndonjëherë serialin e famshëm "The Simpson", dhe ndoshta mund të ke
Arsenali fiton në frymën e fundit (VIDEO) Më në fund thyhet edhe Leicester, por skuadra e Rainerit del me kokën lar nga "Emirates" pasi luajti për një pjesë loje
Jessica Simpson i rikthehet muzikës pas 5 vjetësh Pas një shkëputje 5 vjeçare, Jessica Simpson do t’i kthehet këngës. Këtë lajm mjaft të mirë për të gjithë fansat e ka bë
Skandali FIFA, Simpson kishin parashikuar gjithçka (VIDEO) Simpson tregojnë edhe një herë se janë parashikuesë shumë të mirë të së ardhmes. Po bën xhiron e botës në web një video