999 rezultate për

simons

Barcelona e ka në shtëpi yllin e së ardhmes, ky është fenomeni mediatik i saj (FOTO LAJM) Barcelona e ka në shtëpi yllin e saj të së ardhmes. Xavi Simons i ka mahnitur të gjithë me supertalentin e tij dhe prite
Ja te cili ekip do të shkojë Xavi Simons Xavi Simons, ylli 12 vjeçar holandez i Barcelonës tashmë në vëmendjen e Real Madridit. Sipas gazetës spanjolle “Sport” R
Simons: Mali i Zi i pari do te pranohet ne NATO Ndihmësi i sekretarit kryesor të NATO-s për bashkëpunim në siguri dhe parteritet, Robert Simons