999 rezultate për

simone

Simone: Icardi do të ishte fitore e madhe për Milanin Ish-sulmuesi i Milanit, Marco Simone ka thënë se Rossonerët duhet të nënshkruajnë me Mauro Icardin nga rivalët e Interit
Simone Inzaghi te Barcelona? Lazio po rezulton një surprizë këtë sezon në kampionatin italian, teksa pas fitores ndaj Interit është ngjitur në vendin
"Jam Krenare", vajza e The Rock në ringun e Wrestling, ndjek gjurmët e të atit (FOTO LAJM) Legjenda e wrestling, Dwayne “The Rock” Johnson e ka udhëhequr edhe të bijën e tij në Wrestling. The Rock ka njoftuar se
Zyrtare: Tare bind Inzaghin, trajneri rinovon deri në 2021 Simone Inzaghi ka rinovuar kontratën me Lazion deri më vitin 2021, duke hedhur këshu poshtë mundësinë që ai të marrë dre
Milani e ka zgjedhur tashmë trajnerin e ri Kjo javë ka qenë shumë e vështirë për Milanin, ku përveç nuk siguroi Ligën e Kampionëve, ata shkarkuan drejtorin sportiv
Gjesti i shëmtuar i dyshes Bakayoko-Kessie ndaj Acerbit, merret vendimi Asnjë provë televizive për Kessie dhe Bakayoko, që në fund kanë ngritur fanellën e Acerbit gjatë festimeve poshtë tribun
3 dekada pa fitore në "San Siro", Inzaghi: Të thyejmë tabunë ndaj Milanit Lazio nuk fiton në San Siro ndaj Milanit prej viti 1989. Në prag të ndeshjes kundër Milanit ka folur Simone Inzaghi i s
Shikoni si feston Simone Inzaghi triumfin ndaj Interit (VIDEO) Lazio eliminoi Interin në Kupën e Italisë dhe siguroi një vend në gjysmëfinale kundër Milanit, kjo falë ndihmës që i dha
Ish e dashura e Simone Zazës, shpërthen në Instagramin (FOTO LAJM) Simone Zaza e ka humbur shkëlqimin e dikurshëm, kur ishte pjesë e rëndësishme e Italisë. Por bashkë me shkëlqimin ka
Torino-Napoli, ky është rezultati i pjesës së parë (VIDEO) Napoli po bënë një paraqitje mjaftë të mirë kundër Torinos. Skuadra Ancelottit po fiton me rezultat 0-2, ku golat ja
Simone Inzaghi paralajmëron të tijët: Paraqitjet pozitive nuk mjaftojnë për të mposhtur Juven dhe ... Paraqitjet pozitive nuk mjaftojnë për të mposhtur as Juves dhe as Napolit. I këtij mendimi është trajneri i Lazio-s, Sim
Presidenti i Lazios i hakërrehet trajnerit pas humbjes me Napolin (VIDEO) Lazio ka humbur ndeshjen e parë kundër Napolit dhe kjo gjë nuk është pëlqyer aspak nga presidenti Claudio Lotitto. K
Zyrtare: Simone Zaza rikthehet në Torino Simone Zaza është rikthyer të luajë në Itali dhe pikërisht në Torino. Zaza më herët është aktivizuar tek Juventus, por k
Zyrtare: Simone Verdi transferohet tek Napoli Simone Verdi zyrtarisht është lojtar i Napolit pasi ka kaluar nga Bologna për 25 milionë euro duke nënshkruar kontratë p
Momentet më të veçanta nga miqësorja Itali - Holandë (FOTO LAJM) Miqësorja e luksit mes Italisë dhe Holandës që u zhvillua në stadiumin e Juventusi, ku ndeshja përfundoi në një barazim.
Lumturia, 10 rregulla të arta nga psikologu Alberto Simone 20 marsi shënon një datë të rëndësishme në kalendar, atë të Ditës Ndërkombëtare të Lumturisë, vendosur nga OKB në vitin
Bologna shokon Lazion (VIDEO) Bologna ka kaluar në epërsi ndaj Lazios në "Olimpico". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi, Simone Verdi në minutë
Inzaghi: Lazio meritoi kalimin në finale Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi beson se skuadra e tij meritonte të kalonte në finale të Coppa Italia. “Milan ka lu
Simone Inzaghi: Përballja kundër Milanit do të jetë shumë e bukur Simone Inzaghi është i bindur se sfida kthyese gjysmëfinale e Kupës së Italisë, ndërmjet Lazios dhe Milanit do të jetë n
Strakosha dhe Inzaghi të të njëjtit mendim: Portieri na kualifikon Portieri i kombëtares shqiptare Strakosha është i sigurt se Lazio e Simone Inzaghit do të arrinë të përmbysin humbjen 1-