999 rezultate për

simon

U plagos me armë zjarri në Lezhë, kush është i riu Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Lezhë këtë pasdite. Sipas informacioneve paraprake, dyshohet për një per
Tifozët mund të lejohen edhe në Spanjë Ministria e Shëndetësisë së Spanjës është duke vlerësuar nëse mund të lejojë që tifozët e futbollit të kthehen në stadiu
Futbolli italian në zi, ndërron jetë ish-trajneri i njohur i Interit (FOTO LAJM) Futbolli italian në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 81-vjeçare ish-trajneri i njohur Luixhi Simoni. Ai ka drejtuar d
Simone: Icardi do të ishte fitore e madhe për Milanin Ish-sulmuesi i Milanit, Marco Simone ka thënë se Rossonerët duhet të nënshkruajnë me Mauro Icardin nga rivalët e Interit
Si e mësuam lajmin e vdekjes së Enverit në burgun e Burrelit, përse vetëm Dom Simon Jubani s'u gëzua Publikohet historia e panjohur e ndodhur më 11 prill të vitit 1985-së në burgun e Burrelit, ku asokohe vuanin dënimet e
Simone Inzaghi te Barcelona? Lazio po rezulton një surprizë këtë sezon në kampionatin italian, teksa pas fitores ndaj Interit është ngjitur në vendin
"Jam Krenare", vajza e The Rock në ringun e Wrestling, ndjek gjurmët e të atit (FOTO LAJM) Legjenda e wrestling, Dwayne “The Rock” Johnson e ka udhëhequr edhe të bijën e tij në Wrestling. The Rock ka njoftuar se
Vettingu, KPK merr vendimin për kryetarin e Gjykatës së Posaçme KPK ka rikonfirmuar në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posacme Sandër Simonin.
Milan përforcohet në mbrojtje, siguron Simon Kjaer Simon Kjaer do të jetë së shpejti lojtar i Milanit. Drejtuesit kuqezi kanë arritur marrëveshjen me Atalantën dhe Sevilla
TRONDITËSE/ Shfaqja më e rrezikshme që keni parë në “Got Talent” (VIDEO) Si gjithmonë një sërë aktesh dalin para jurisë së “Got Talent” të përbërë nga: David Walliams, Simon Cowell, Alesha Dixo
Të sëmurët nga ambicia farë e çon njeriun drejt suksesit? Gjenetika e ka zbuluar këtë tani. Dhe kjo dikton rregullat për të pushtuar botën. ng
Zyrtare: Tare bind Inzaghin, trajneri rinovon deri në 2021 Simone Inzaghi ka rinovuar kontratën me Lazion deri më vitin 2021, duke hedhur këshu poshtë mundësinë që ai të marrë dre
Milani e ka zgjedhur tashmë trajnerin e ri Kjo javë ka qenë shumë e vështirë për Milanin, ku përveç nuk siguroi Ligën e Kampionëve, ata shkarkuan drejtorin sportiv
Gjesti i shëmtuar i dyshes Bakayoko-Kessie ndaj Acerbit, merret vendimi Asnjë provë televizive për Kessie dhe Bakayoko, që në fund kanë ngritur fanellën e Acerbit gjatë festimeve poshtë tribun
3 dekada pa fitore në "San Siro", Inzaghi: Të thyejmë tabunë ndaj Milanit Lazio nuk fiton në San Siro ndaj Milanit prej viti 1989. Në prag të ndeshjes kundër Milanit ka folur Simone Inzaghi i s
Shikoni si feston Simone Inzaghi triumfin ndaj Interit (VIDEO) Lazio eliminoi Interin në Kupën e Italisë dhe siguroi një vend në gjysmëfinale kundër Milanit, kjo falë ndihmës që i dha
E tradhtonte me 70 vjeçaren, gruaja godet burrin 8 herë me gërshërë Një foto e gabuar në vendin dhe momentin e gabuar për pak i kushtoi jetën një 40-vjeçari. Charlotte Laudat, 31 vjeç m
Ish e dashura e Simone Zazës, shpërthen në Instagramin (FOTO LAJM) Simone Zaza e ka humbur shkëlqimin e dikurshëm, kur ishte pjesë e rëndësishme e Italisë. Por bashkë me shkëlqimin ka
"VOL-VO 4" trondit futbollin shqiptar, kush është gjyqtari i Superiores i arrestuar Operacioni “Volvo 4” ka vënë në pranga një rrjet të madh kriminal prej 34 personash për vepra të ndryshme penale. Po
Njihuni me Don Zhuanin modern dhe gruan e tij të çuditshme Për shumë persona tradhëtia po kthehet në një fenomen normal dhe kjo është alarmuese pasi ndikon në familje dhe mund ta