Romela Begaj rezulton me doping, humb medaljet
999 rezultate për

simeone

E filluan dobët, por tani Madridi tjetër është problemi i vetëm i Barcelonës (VIDEIO) Një gol në kundërsulm i Kevin Gameiros i mjaftoi Atleticos së Madridit për të marrë pikët maksimale në transfertën me Ei
Djali i Simeones parashikon të ardhmen: Do vjerë dita kur babai im të drejtojë Interin Giovanni Simeone do të përballet me Interin këtë fundjavë në ndeshjen e fundit para pushimeve dimërore . Ai përkundre
Fiorentina dhe Milan e mbyllin me paqe (VIDEO) Milani nuk ka arritur të shkojë më shuëmse një barazim 1-1 kundër Fiorentinës. Ishte djali i Diego Simeones që arrit
Djali i Diego Simeones dënon Milanin, Fiorentina kalon në avanazh (VIDEO) Milan nuk di të vazhdojë ecurinë me fitore radhazi. Pasfitores në shtesë me Interin kuqezinjtë e shikojnë vetën në disav
Tek Altetiko yjet marrin valixhet, pas Griezmanit bëhet gati dhe talenti tjetër Krahas Antione Griezmannit, që duket me valixhet gati, Diego Simeone po përgatitet për largimin e një tjetër ylli të eki
Bare mbetet tek Atletiko, Simeone nuk e diskuton largimin e tij Pas pauzës së shkurtër për festat e fundvitit, Atletico e Madridit është kthyer në stërvitje, sepse nuk ka kohë për të h
Napoli fillon kontaktet me mbrojtësin e Atleticos, palët bien dakord Napoli e thërret, Sime Vrsaljko përgjigjet pozitivisht. Mbrojtësi i Atletico Madrid ka shprehur gatishmërinë e tij për t
Simeone: Është e dhimbshme, sepse futbolli është i mrekullueshëm Simeone e sheh si diçka pozitive eliminimin nga Liga e Kampionëve, pavarësisht se “dhemb një gjë e tillë”. Atletico M
La djalin e Simeones, prezantuesja italiane befason me të dashurin e ri Ish-prezantuesja e “Sportitalia” dhe ish-e fejuara e Giovanni “Cholito” Simeones është hapur mbi jetën e saj private dhe
Diego Simeone lëvdëron golin e Antoine Griezmann ndaj Romës (VIDEO) Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka lëvduar golin e Antoine Griezmann ndaj Romës. Ai u shpreh se ekipi i
Simeone nuk arrin kurrë të mposhtë kampionin Simeone nuk ka fituar asnjëherë një kampion të La Ligas në asnjë nga 6 përballjet si lojtarë e as në 9 përballjet si tra
Simeone para derbit "akuzon" Realin e Madridit Trajneri i Atleticos së Madridit Diego Simeone edhe pse ka besim se skuadra e tij do të marrë një rezultat pozitiv në de
Atletiko dobët por Simeone është i paprekshëm Presidenti i Atleticos së Madridit, Enrique Cerezo, ka deklaruar për mediat vendase se trajneri Diego Simeone është i pa
Qarabagu i Agollit "ndal" Atleticon e Simeones Qarabagu ka ndaluar Atleticon e Madridit që të marrë një rezultat pozitiv në "Baku National Stadium". Të dyja ekipet
Simeone: Kemi luajtur kundër ekipit me posedimin më të mirë në botë Pas përfundimit të ndeshjes trajneri i Atleticos, Simeone doli në një konferencë për shtyp, duke thënë se secili luajtm
Valverde i përgjigjet presionit të Simeones: I pranoj kushtet e tua Në lidhje me kundërsulmin e Simeones, pas akuzave të Barcelonës për barin e gjatë të fushës, trajneri i katalanasve, Ern
Simeone nuk i trembet Barcelonës, i bën presion hapur Stadiumi “Wanda Metropolitano” i Atletikos së Madridit do të presë sot Barcelonën. Atletiko ka vendosur që të mos e
Valverde i përgjigjet Simeones, "Kur ju ftoj të hani në shtëpinë time unë ju ofroj që të hani atë që kam, me pjatën time" (VIDEO) Përgjigje e shkurtër dhe e drejtpërdrejtë. Për Simeonën, në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme kundër Barçës
Simeone me fjalë të mëdha për Messin pas kualifikimit në Botëror Diego Simeone dhe Leo Mesi janë dy prej personaliteteve më të famshëm në Argjentinë. Edhe pse tekniku i Atleticos dh
Simeone: I thash Costas se e dua, Reali ekipi më i fortë në botë E ku më mirë se te Atletico Madrid?! Kështu deklaroi trajneri argjentinas, Diego Simeone gjatë një prononcimi për shtyp