999 rezultate për

silvio

Berlusconi kritika të ashpra ndaj Milanit Ish-presidenti i skuadrës së Milanit, Silvio Berlusconi ka theksuar se nuk i pëlqejnë aspak skemat e skuadrës kuq e zi.
Berlusconi do të kandidojë në zgjedhjet europiane Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi, lideri i Foza Italias dhe i koalicionit të së djathtës do të kandidojë në zg
Shkruajti histori me Milanin, tani Berlusconi blen klubin e ri Ish-pronari i klubit të Milanit, Silvio Berlusconi nuk ka hequr dorë nga futbolli. Tashmë raportohet se ai do të bl
Silvio Berlusconi ngacmon live vajzën e kolegut të tij (VIDEO) Politikani i njohur italian dhe ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi është rikthyer përsëri në vëmendje të mediav
Berlusconit i hapet rruga për rikthimin në politikë Një gjykatë në Milan ka vendosur që Silvio Berlusconi mund të hyjë në garë për udhëheqje të Italisë, pas dënimit prej 5
Renzi dhe Berlusconi përjashtojnë mundësinë e një koalicioni të madh pas zgjedhjeve Liderët e qendrës së majtë dhe të djathtë Matteo Renzi dhe Silvio Berlusconi gjatë fushatës për zgjedhjet e përgjithshm
Kush është më i pasur Silvio Berlusconi apo Lazim Destani? Kjo është pyetja që mediat bëjnë shpesh kur vjen puna për të krahasuar pasuritë marramendëse të ish-Kryeministrit të Ita
Berlusconi këshillon drejtuesit e Milanit: Po gaboni që smë dëgjoni Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi nuk ështëi kënaqurme stilin e lojës që popërdorklubi kuqezi. Silvio thotë se
Ish kryeminstri italian Silvio Berluskoni, është vënë sërisht nën hetim Gjykata e Sienës ka pranuar kërkesën e Prokurorisë së Milanos për nisjen e një procesi hetimor ndaj ish-kryeministrit it
Berlusconi flet për eleminimin e Italisë nga Kupa e Botës Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ka reaguar më në fund pas dështimit të Kombëtares së Italisë që të kualifiko
Milanistët do mund të kenë kujtime në duar, për të mos e harruar kurrë Berlusconin Tifozët e Milanit do të kenë një libër që tregon shitjen e Milanit, nga Silvio Berluskoni për kinezët. Sot në ora 10
Silvio Berlusconi shtrohet urgjent në spital Silvio Berlusconi është shtruar me urgjencë në spital mëngjesin e sotëm pas një incidenti që i ndodhi në shtëpinë e tij.
Ja veprimi i veçantë i Berlusconit për të ndihmuar të prekurit nga tërmetet në Itali Silvio Berlusconi ka nxjerrë në ankand, në internet, një drekë më atë të ardhurat e të cilës do t’i shkojnë të prekurve
Berlusconi, presidenti më i suksesshëm me 29 trofe në 30 vite Silvio Berlusconi e ka mbyllur në mënyrën më të mirë aventurën e tij shumë të gjatë dhe të paharrueshme në drejtimin e M
Milani gati të rikthejë Mihajlovic Pjesëmarrja në Evropë është në rrezik për Milanin që dje vijoi me paraqitjet zhgënjyese duke u mundur 1­2 nga Verona.
Lirohen pas 48 orësh protestuesit e Liqenit Teksa kanë kaluar 48 orë nga arrestimi që bënë uniformat blu tek protesta e PD për parkun e liqenit, Prokuroria ka vendo
Berlusconi me fanella speciale për Milanin (FOTO LAJM) Ndeshja e sotme kundër Torinos do të jetë e veçantë për Milanin pasi “djalli” do të ndryshojë fanellë. Në kuadër të f
Ja Top 11 të dashurat e Silvio Berlusconit (FOTO LAJM) Lavinia Palombini është e dashura e re e ish-kryeministrit italian dhe presidentit të Milanit, Silvio Berlusconit.
"Racizëm” te Milani: Balotelli është italian, por ka ndenjur shumë në diell Silvio Berlusconi ka shtangur shpeshherë me batutat e tij në mjedise të ndryshme, qofshin ato mbledhje kryeministrash, s
Kur politikanët i ze gjumi në krye të detyrës (FOTO LAJM) Lodhen aq shumë duke qarë hallet e popullit sa nuk mund të ngopen as me gjumë. Kështu që nuk përtojnë të dremisin edhe n