999 rezultate për

silva

Merret vendimi për të "frikshmin" e Selenicës, Tesi Basho Tesilvan Bashom, i njohur ndryshe edhe si Tesi Basho kërkohej prej kohësh nga shteti italian. I frikshmi i Selenicës
Silvana me "ballkon të rrezikshëm" drejt martesës?! Fotografohet me fustan të bardhë (FOTO LAJM) Silvana Bushati, zv/presidentja e Partisë Konservatore është shfaqur krejt ndryshe në rrjetet sociale. Me fustan të b
"S*ksi në komunizëm ishte më i mirë?", Silva Baltadori flet për traumën Silva Baltadori ishte pjesë e panelit në “Ftesë në 5”, ku u diskutua rreth studimit të autores Kristen R.Ghodsee, që tre
Nga "ballkoni" i ish-Missit, Gjuzi kthen sytë nga Alesia Bami: Prano ofertën (VIDEO) Deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ai është përfolur për një nga
E gjuajti në emision për gjoksin, ish-missi shqiptar: Gjuzi s’e kishte me "ballkonin" tim (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, deputeti i kuvendit Kujtim Gjuzi ngacmoi në studio ish-missin shqiptar, Silvana Bushati, duke i
E larguan si dështak, Silva përshëndet Milanin me gol (VIDEO) Andre Silva duket se e ka gjetur ritmin pas transferimit tek Eintracht Frankfurt. Silva ishte protagonist për ekipin e t
E gjuajti LIVE për "ballkonin", Kujtim Gjuzi i jep postin e rëndësishëm ish-Miss Shqipërisë (FOTO LAJM) Mazhoranca, opozita ‘brendaparlamentare’ dhe ajo jashtëparlamentare kanë marrë pjesë ditën e sotme në tryezën e diskutim
Frankfurt-Arsenal, formacionet zyrtare: Dy shqiptarë titullarë Frankfurt dhe Arsenal do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Në këtë
David Silva largohet nga City, shpjegon arsyet David Silva ka qenë truri i skuadrës së Manchester Cityt në suksesin e madh në Premierligë. Mesfushori spanjoll ka nj
David Silva shpjegon arsyet e largimit nga Manchester City verën e ardhshme David Silva do të largohet nga Manchester City sezonin e ardhshëm, ky vendim ka kohë që është publikuar, por fantazisti
Erjona Sulejmani shigjeton Andre Silvan (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk është vetëm e komentuar për format e saja
Thiago Silva kritikon Neymarin për kthimin tek Barça: Ka gabuar gjatë merkatos Thiago Silva mendon se shoku i skuadrës te Paris Saint Germaini, Neymar, është shumë i vetëdijshëm për gabimet që i ka b
ZYRTARE/ Rebic vishet kuqezi, Silva në Eintracht Ante Rebic ka nënshkruar për Milanin duke u huazuar me opsion blerjen, kurse Andre Silva ka shkuar në drejtim të kundër
Formacionet zyrtare Milan-Brescia: Befason Giampaolo, lë në stol Piatek Marco Giampaolo ka surprizuar me 11-shen që do të zbresë në fushë ndaj Brescia, duke lënë në stol sulmuesin kryesor, Pia
"Nuk po duroj dot..." Silva zbulon ekipin e ri të Neymar-it Qendërmbrojtësi brazilian, Thiago Silva, thotë se Neymar do të qëndrojë tek Paris Saint-Germainit dhe beson se ai mund t
Andre Silva nuk ka vend te Milani, Valencia hidhet në sulm Valencia tashmë ka filluar kërkimin e tyre për të zëvendësuar Rodrigon, i cili është në prag të përfundimit të një tran
U frymëzua nga Admir Murataj, gjendet i vdekur kryemafiozi pas dështimit të planit të arratisjes Autoritetet braziliane kanë gjetur të vdekur në qeli trafikantin e drogës Clauvino da Silva, tre ditë pasi dështoi plani
U frymëzua nga Admir Muratajn, kreu i mafias tenton arratisjen me këtë mënyrë të padëgjuar (FOTO LAJM) “Kreu i një bande braziliane u përpoq të shpëtonte nga burgu duke u veshur si vajza e tij, kur ajo e vizitoi atë pas hek
Me këtë formacion Everton këtë sezon mund të luftoj për top 4-she (FOTO LAJM) Fillimi i Premier Ligës është shumë afër të fillojë. Pak më shumë se një javë për të kaluar deri sa të kthehet liga m
E thotë shkenca: Këta janë 10 meshkujt më seksi në botë (FOTO LAJM) Koncepti i bukurisë është relativ, por ekziston një formulë që prej kohës së Greqisë së Lashtë që çon në një verdikt pot