999 rezultate për

sikur

"U shtira sikur po vdisja", gruaja rrëfen si u dhunua barbarisht nga fqinji pas sherrit për gardhin (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e të dielës në njësinë Guri Zi në Shkodër. Një 50-vjeçar, Hilë Simoni është
E la për mbesën e saj, flet ish-gruaja e Hulk: Sikur varrosa vajzën time të gjallë (FOTO LAJM) Ish-gruaja e Hulk ka folur ashpër ndaj mbesës së saj, e cila u martua me yllin e futbollit brazilian Hulk. Ajo tha se
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë
Shkencëtarët shpjegojnë pse rruga e kthimit duket gjithnjë më e shkurtër Kur Alan Bean po kthehej në Tokë nga një udhëtim në Hënë, iu duk sikur rruga e kthimit ishte më e shkurtër. Me gjasë, kë
E kishin kthyer në fole: Bënin sikur shkonin për t’u qethur te berberi, por pinin kokainë Një qytetar njoftoi Policinë e Tiranës në Komisariatin Dixhital për berberin e lagjes dhe dyshimet e tij se aty shpërnda
EUROPA LEAGUE/ Shorti rezervon kundërshtarë të frikshëm për Teutën dhe Kukësin (FOTO LAJM) Turi i dytë i Europa League, sikurse edhe pritej, rezervonte skuadra të forta për klubet shqiptarë që garojnë në Superio
Rama i përgjigjet "plumb" Bashës: Ti firmose marrëveshjen e famshme që rrëzoi GJK! Ndërkohë që në Greqi po diskutohet për shtrirjen e kufijve detarë me 12 milje, në Shqipëri ka nisur "lufta" mes Ramës e
"Votat jepjuani kandidatëve shqiptarë", Fuga: Dy arsye pse kjo parullë për zgjedhjet në Malin e Zi është problematike Akademiku Artan Fuga, ka komentuar thirrjet e politikanëve shqiptarë për bashkëkombasit tanë në Mal të Zi, që të votojnë
Zbulohet formacioni i vitit në Serie A, dominon Juventusi (FOTO LAJM) "Opta Data", sajti i njohur i statistikave në futboll, ka përpiluar top-formacionin e sezonit që u mbyll në Serie A.
Rama "bëri" sikur u tërhoq, reagon ashpër KE: Rrezikohet humbja e besimit ndaj ligjit Komisioni Evropian kundërshton nismën e qeverisë për amnisti fiskale. Përmes një raporti kofidencial, KE rendit argument
Ndërron jetë në muajin e 8 të shtatzanisë ylli i mediave sociale (FOTO LAJM) Ylli i mediave sociale, Nicole Thea ka ndërruar jetë së bashku me djalin e saj të palindur në muajin e saj të 8 të shtat
Meta: Në vend ka tension sikur zgjedhjet do të jenë nesër Presidenti Ilir Meta teksa bën një pasqyrim të situatës në Maqedonine e Veritu e cila është drejt zgjedhjeve të parakohs
Ju lodh hekuri në verë? Disa këshilla që veshjet t'ju rrinë sikur ti kishit hekurosur E vështirë të gjesh një burrë ose një grua që t’i pëlqejë të hekurosë, sidomos tani në verë. Megjithatë, gjatë udhëtimit
Zidan nuk duron më: Duket sikur i fitojmë ndeshjet vetëm prej gjyqtarëve (VIDEO) Zinedin Zidan duket se është mërzitur duke dëgjuar pas çdo ndeshje se skuadra e tij po fiton këtë titull kampion vetëm f
Bën sikur ka thyer këmbën, penalltia e Realit po "trondit" Twitterin (VIDEO) Real Madridi fitoi falë një penalltie jo fort bindëse ndaj Getafes, në ndeshjen e radhës të La Liga, duke e çuar në 4 pi
Shpërthen ish-lojtari i Kombëtares: Dënojini dhe hiquni 15 ose 20 pikë, Halili e tregoi në publik pa dashje Ish-trajneri i Vllaznisë dhe lojtar i Kombëtares, Roland Luçi është i sigurt se ndeshja mes Bylisit dhe Tiranës për gjys
Xheloz i madh, si reagon Romeo kur Jonidës i pëlqen një djalë tjetër (VIDEO) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më simpatike të shoëbiz-it shqiptar. Çifti i njohur e bëri publike ro
Capello beson se Interi është ende në garë për fitimin e titullit në Serie A Sipas ish trajnerit të njohur, gjithçka mbetet e hapur, pasi rikthimi i futbollit do të jetë sikur të fillojë sezoni i r
Zv.Kryeministri i Kosovës: Hapet kufiri me Shqipërinë, po i kthehemi normalitetit Zëvendëskryeministri i Parë, Besnik Tahiri ka kërkuar eliminimin e plotë të pengesave mes Kosovës dhe Shqipërisë pas hap
Lubonja kritikon hapur ambasadoren amerikane: Jep disa mesazhe sikur po flasin grupe mafioze Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ të Neës24 ka thënë se fati i Reformës Zgjedhore është vendosur d