999 rezultate për

sigurisht

E entuziasmuar për pranverën, Lei Kraja publikon foton provokuese me bikini (FOTO LAJM) Lei Kraja, bukuroshja shkodrane, mezi pret të dalë vera. Moderatorja e Supersport, në ditën e parë të marsit ka menduar
Nga Tirana, në Fier e Korçë: Betejat e Superiores nuk mbarojnë Vllaznia dhe Teuta triumfuan ditën e djeshme dhe tashmë presioni është te skuadrat e tjera, që zbresin sot në fushë të l
Muller nuk e mban veten pas humbjes, kapet me gazaterin E gjitha ndodh në Kupën e Gjermanisë, në ndeshjen midis nikoqirëve, Holstein Kiel, dhe Bayern Munich. Bavarezët me vl
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM) Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante m
"Kroit apo Joelle?", Bieta Sulo flet si asnjëherë për vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit, të cilën më shumë se nga i ati e kemi njo
Publikohet formacioni i vitit! Zbulohen 11 yjet më të mirë të 2020 (FOTO LAJM) Instituti i Statistikave Historike të Futbollit, (IFFHS), në pritje të ndarjes së çmimeve zyrtare nga ana e UEFA-s, ka v
"Sikur po rrit Sulltaneshë", Olta Boka revoltohet keq me ndjekësen (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme një incident i ka ndodhur këngëtares Olta Boka, e cila pa dashje ka publikuar një video të Gaias, vaj
Olta Boka poston padashje videon e të bijës: Nuk ia fat dot vetes! (FOTO LAJM) Prej rreth 5 muajsh Olta Boka po shijon ndjesinë më të bukur në botë, atë të qenurit nënë, prej se kur solli në jetë Gai
Tërbohet këngëtarja italiane: Vdekja e Maradonës paska më shumë rëndësi se…(FOTO LAJM) Qendra e botës është Diego Armando Maradona. Argjentinasi ka marrë edhe njëherë vëmendjen, edhe pse jo sikur do donte. D
Hoti: Të ulemi me opozitën ose të shkojmë në zgjedhje Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, është shprehur se koalicioni qeverisës nuk i ka 80 vota në Kuvend, një kusht i do
Vala e dytë Covid-19, Ceferin jep dy lajme të mëdha “Ne do ta mbyllim sezonin. Tifozët do të kthehen!”. I intervistuar nga Marca, presidenti i UEFA-s Aleksander Ceferin bër
Ndeshjet e nëntorit, Reja: Uroj të kem të gjithë lojtarët në dispozicion Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka dalë sot në konferencën për mediat, ku ka shpallur listën
Shevchenko motivon Milanin: Kemi shpirtin e duhur për tu bërë kampionn Skuadra italiane AC Milan ka filluar sezonin 2020/21 për mrekulli në Serie A. "Rosonerët" janë liderë me 16 pikë nga
Bëmë mama t'i ngjaj vjehrrës, vajzat VIP që janë identik me nënat e partnerëve (FOTO LAJM) Në disa raste, pa ose me vetëdije, djemtë kërkojnë ose tërhiqen nga vajzat që ngjasojnë me mamatë. Jo më kot, teorit
A mund të rikthehemi sërish në karantinë? Rama: Sigurisht që po! A rrezikojmë të rikthehemi në karantinë sërish?! Kryeministri Rama i është përgjigjur pyetjes nëse rrezikojmë mbyllj
Vjeshta, ja ushqimet e dobishme për të forcuar sistemin imunitar Ne gjithmonë e identifikojmë ndryshimin e sezonit me ngarkesën e stresit fizik dhe mendor që sigurisht lidhet me uljen e
A mundet "rritja" e Greqisë, të jetë "zvoglim" i Shqipërisë? Nga: Artan Fuga Menjëherë pasi kryeministri grek bëri lajmërimin në Parlamentin e shtetit fqinj se Greqia do ta çojë
Sherr dhe dy të arrestuar nga policia, ish-lojtari i Anglisë objekt racizmi Tjetër problem me racizmin në Angli. Këtë herë është përfshirë ish-mesfushori i kombëtares angleze, Keiron Dyer. Gjithçk
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM) Sigurisht që genet do të bëjnë punën e tyre dhe fëmijet do të ngjajnë me prindërit, gjyshërit apo kushërinjtë. Por am