999 rezultate për

sidrit

"Ka të njëjtën sëmundje si vajza ime", Sidrit Bejleri ka një thirrje prekëse për shqiptarët Këngëtari Sidrit Bejleri, u ka bërë thirrje shqiptarëve të ndihmojë dhe ti shpëtojne
Në këto kohë të vështira Sidrit Bejleri humb njeriun e rëndësishëm, ka një lutj për të gjithë Këngëtari i njohur Sidrit Bejleri ka njoftuar në rrjetet sociale, se ka humbur jetën pas një sëmundje të gjatë vjehrri i
"I erdhi sërish koha", Sidrit Bejleri u kujton shqiptarëve lojën nostalgjike (FOTO LAJM) Sidrit Bejleri ka publikuar së fundmi në llogarinë e tij në ‘Instagram’ një foto me të cilën i ka kthyer të gjithë pas n
Sidrit Bejleri nxjerr hitin e radhës! (VIDEO) Pothuaj pas një viti të plotë kalendarik Sidrit Bejleri vjen sërish me një baladë. Ndryshe nga kënga e fundit “A ish
Sidrit Bejleri vjen me baladën "A ish' njësoj" (VIDEO) Sidrit Bejleri vjen sot pas disa këngësh ritmike që transmetojnë energjinë e tij tek publiku, me një baladë, që titulloh
Sidrit Bejleri bën deklaratën urgjente: Mos u mashtroni... Ditën e djeshme këngëtari i njohur Sidrit Bejleri me anë të një postimi në facebook ka lajmëruar se dikush ka hapur një
Donte të mbytej në lum, Elvis Naçi dhe Sidrit Bejleri i premtojnë shtëpi "Shqiptarët për shqiptarët" e organizuar nga Ilir Hoxholli dhe prezantuar prej Elvis Naçit dhe Sidrit Bejlerit është kth
Sidrit Bejleri publikon klipin e këngës "Yll i bukurisë" (VIDEO) Këngëtari Sidrit Bejleri ka publikuar sot klipin e këngës së tij më të re. Bëhet fjalë për një nga këngët e albumit “Pat
Sidrit Bejleri përlot publikun, kujton të bijën e ndjerë Mbrëmjen e kaluar në “Dua të të bëj të lumtur” në Top-channel u tregua historia e dhimbshme e një nën,ë e cila ka disa v
Sot troket 2019-ta, kush janë këngëtarët që do të ndezin Sheshin Mbrëmja e sotme do të kthehet në një natë të paharrueshme për të gjthë ata që do të shkojnë në shesh. Pse? Sepse këtë
Njihuni me të dashurën e Ervinit (FOTO LAJM) Ervini ishte një nga personazhet më dinamikë në edicionin e fundit të BB9 dhe shpesh krijonte përplasje me banorët e tje
Sidrit Guri shënon golin e parë në Belgjikë (VIDEO) Lojtari shqiptar Sidrit Guri ka arritur të justifikojë vendin që trajneri i skuadrës së Ostendes i jep në formacion.
Do t'ju fiksojë gjithë verën! Sidrit Bejleri vjen me hitin e tij të ri (VIDEO) Sidrit Beljeri është një nga xhevahirët e muzikës shqiptare, i cili preferon të shfaqet "rrallë", por me këngë që i rezi
Klubi i Champions League interesohet për Sidrit Gurin Në ndeshjen kundër Lushnjës, sytë do të jenë sërish nga Sindrit Guri, lojtari që edhe në Korçë u bë hero. Për sulmues
Sidrit Bejleri i përgjigjet LGBT: Do ndaloni vazhdimësinë Sidrit Bejleri është një nga këngëtarët më të talentuar dhe të dashur për publikun shqiptar. Teksa kudo ka shpërthye
Humbja e vajzës, Sidrit Bejleri rrëfen momentin e dhimbshëm Shumë vite më parë këngëtari Sidrit Bejleri ka përjetuar një nga çastet më të trishta të jetës së tij, siç ishte dhe hum
"Çapaçulët që hanë plehra e janë bërë të pasur", Sidrit Bejleri reagon me tërbim pas ikjes së Aleksandër Lalos Sidrit Bejleri është nga të paktët këngëtarë të mirëfilltë që i kanë mbetur këtij vendi në kulmin e tallavasë dhe këngëv
Prekëse! Sidrit Bejleri përlot të gjithë me fjalët për vajzën e tij të ndjerë (FOTO LAJM) Shumë vite më parë këngëtari Sidrit Bejleri ka përjetuar një nga çastet më të trishta të jetës së tij, siç ishte dhe hum
Sidrit Bejleri me flokë? Shikojeni si dukej para shumë vitesh (FOTO LAJM) E kush do mendonte se dikur këngëtari shkodran dikur ishte me flokë të gjata. Sidrit Bejleri është një nga figurat më
Ervini ndërpret romancën pas BB, ja çfarë thotë modeli për Sidritën Për modelin 28-vjeçar, Ervin Zyfi, “Big Brother 9” ishte një eksperiencë shumë e bukur, por që e la pas me angazhimet e