999 rezultate për

shyti

A do mbyllen të gjitha pikat? Reagon Shoqata e Basteve Sportive (FOTO LAJM) Kryetari i Shoqatës së Basteve Sportive, Artan Shyti, së fundmi ka mbledhur mediat për të bërë një kërkesë të hapur për
Gjendet një i vdekur në Korçë Trupi i pajetë i një 56-vjeçari është gjetur në lagjen nr.8 në Korçë. Novruz Shyti, 56 vjeç, mësohet se është personi që
Nuredini i reagon Sami Lushtakut, ka një mesazh për parashytistët Përplasjet mes Lushtakëve duket se s’kanë të ndalur. Vendimi për përjashtimin e disa zyrtarëve të PDK-së në Skenderaj, n
Ilia Shyti, "Artisti i Merituar" që s'u vlerësua kurrë së gjalli (VIDEO) Një nga pionierët e artit tonë teatror profesionist dhe atij kinematografik në Shqipëri është, pa dyshim, edhe “Artisti
90 kg drogë dhe armë në banesë, arrestohen dy vëllezërit në Fier Policia e Fierit ka gjetur dhe sekuestruar një sasi prej rreth 90 kg drogë dhe ka vënë në pranga dy vëllezër. Polici
“A mi gjen 30 gica”, zbulohen kodet e bandës së trafikut të armëve Pas shkatërrimit të bandës së trafikut të armëve, prokuroria ka zbuluar edhe kodet e tyre të komunikimit. “Mirmbrema
Pafajësi për “Hakmarrjen për Drejtësi”, KLD nis hetimet për pesë gjyqtarët Ditën e djeshme u publikua lajmi që grupit “Hakmarrja për drejtësi” i është dhënë pafajsia, vendim i cili shfaqi reagime
EMRAT/ Ja kush ishin gjyqtarët që i dhanë pafajësi bandës “Hakmarrja për drejtësi” Ditën e djeshme u dha lajmi se anëtarët e bandës “Hakmarrja për drejtësi” kanë marrë pafajsinë, lajm i cili ngjalli reag
Gjykata i shpalli të pafajshëm, vëllezërit Shyti: Tani, Berisha do të paguajë personalisht Gjykata e Apelit i shpalli të pafajshëm anëtarët e "Hakmarrje për Drejtësi" pas një kalvari prej 21 vitesh duke hedhur k
U akuzuan për bombën tek "VEFA", anëtarët e "Hakmarrja për Drejtësi" fitojnë pafajësinë Antarët e bandës “Hakmarrja për Drejtësi” janë shpallur të pafajshëm në Gjykatëne Krimeve të Rënda. Gjykata ka dhënë
"Hakmarrja për drejtësi" rikthehet për gjykim Gjykata e Lartë ka vendosur që të kthejë për rishqyrtim dosjen e “Hakmarrjes për drejtësi”. Dosja në fjalë do të riktheh
Telefonoi të afërmit 30 minuta para se të hidhej, ja dyshimet e hetuesve Ende vijojnë hetimet lidhur me vdekjen e 20 vjeçares, e cila u hodh nga kati i 11 i një pallati. Janë prokurorët ata të
Bulqizë, plagoset minatori Një minator është plagosur sot në minierën e ACR-së, në Bulqizë. Sipas policisë Sadik Shyti është shtruar në spitalin e
Orik Shyti: Sali Berisha e përdor emrin tonë për interesat e tij politike Orik Shyti, akuzuar nga drejtësia shqiptare si drejtuesi i një prej organizatave kriminale më të mëdha në vend “Hakmarrj
Berisha ngushëllon familjen e minatorit Kryeministri Berisha i dërgoi një mesazh ngushëllimi familjes së minatorit Naim Shyti, i cili humbi dje jetën, në minier
Reagon ACR-ja pas shpërthimit Reagon kompania koncesionare ACR në lidhje me shpërthimin e ndodhur në minierën e Bulqizës. ACR ka sqaruar në një dekla