999 rezultate për

shtetasit

Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë pesë përsona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua K. B.,
Punëtorët ranë nga skela teksa punonin, arrestohet pronari i shtëpisë Banesa po punonin dy punonjësit që ranë ditën e djeshme nga skelat në Ishull Lezhë, është vënë në pranga nga Policia.
Në gjendje kritike drejt Tiranës, si u "masakruan" nga 33 vjeçari dy të rinjtë Detaje të reja janë zbuluar nga sherri me thika në Skrapar, ku mbeten të plagosur dy persona. Policia e Beratit dekla
E rëndë në Lezhë, 21 vjeçari arrestohet pasi dhunoi nënën e tij Një 21-vjeçar me iniciale K.L ka dhunuar nënën e tij në Lezhë. Ai është vënë në pranga nga Policia ndërkohë që në Le
Goditi mjekun me grusht, arrestohet 24 vjeçari Një 24 vjeçar është arrestuar në Tiranë pasi ka goditur me grusht një mjek në spital. Ndërkohë në kryeqytet janë arre
2 të arrestuar e 2 në kërkim: Djemtë nuk i binden policisë, çfarë iu gjet në makinë 2 persona janë arretsuar nga Policia, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi janë konfliktuar me Policinë. A
Shpërthen bombula e gazit në Durrrës, lëndohen dy persona Një bombul gazi ka shpërthyer në një banesë në Durrës ku dy persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar me urgjencë
Vjedhje, drogë dhe aksidente: Arrestohen tetë persona në kryeqytet Policia e Tiranës ka arrestuar tetë persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Shtetasi E. L., 23 vjeç u arres
Tetë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, ku njëri prej tyre ishte i shpallur në
Poker dhe vjedhje, arrestohen 4 persona në Tiranë 4 persona janë arrestuar në Tiranë ndërsa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Ata akuzohen për vjdhje, dhunë, pokë
Plagosi me armë të riun, arrestohet 25 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të shpallur në kërkim kombëtar si dhe procedohen në gjendje të lirë 3 shtetas
Makina del nga rruga, përplas dy këmbësorë në autostradë Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i ëndë në autostradë Tiranë Durrës. Burimet bëjnë e dije se një makinë ka d
Kërcënoi të renë në rrjete sociale për t'i marrë lekë, kapet 24 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar katër drejtues mjetesh pasi kanë drejtuar mjetin në gjendje të dehur. Gjithashtu dy p
Vjedhje dhe drogë, kapen 10 persona në Tiranë Policia e Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit janëarrestuar 10 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale.
11 të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 11 persona falë operacionit të koduar “Galeria”, duke sekuestruar doza me lëndë narkotike
Kërcënoi me pistoletë lodër dhe i mori telefonin, policia arreston 21 vjeçarin Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Hetimin e Kri
Plagosi me thikë bashkëshorten italiane, arrestohet në spital biznesmeni Policia e Kavajës ka arrestuar Kastriot Demën, i cili dyshohet se ka plagosur lehtë me thikë partneren e tij italiane, m
Kanabis, kallashnikov e armë gjahu: Policia bën kërdinë në Vlorë Dy persona janë arrestuar, dy janë vënë nën hetim, ndërsa një 54 vjeçar është shpallur në kërkim gjatë operacionit Tragj
Emigracion masiv, Shqipëria 6-ta e në botë për leje qëndrimi në BE Shqipëria u rendit e gjashtë në botë në vitin 2019 sa u përket lejeve të qëndrimit që shtetasit e saj kanë në shtetet e
Qëlloi me armë zjarri drejt lokalit në Tropojë, arrestohet 35-vjeçari Policia ka arrestuar një 35-vjeçar, të përfshirë në një ngjarje kriminale në fshatin Sopot të Tropojës. Në pranga të