999 rezultate për

shtetasi

Plagosja me armë, ndalohet pronari i lokalit dhe një tjetër në Bulqize Policia e Bulqizës ka ndaluar 2 shtetas lidhur me ngjarjen ku mbeti i plagosur me armë zjarri ditën e djeshme shtetasi V
Të shtëna me armë në mes të qytetit, ndalohet autori Një konflikt ka denigruar të shtëna me armë në qytetin e Kavajës ku fatmirësisht nuk ka pasur të plagosur. Ndërkohë Poli
Vodhën çanta, portofola e sende të tjera, në pranga 6 persona Policia e Tiranës ka përfunduar me sukses operacionin "Liqeni", në kuadër të parandalimit të vjedhjeve të ndodhura në au
Tiranë, makina përfundon e përmbysur pas përplasjes me kamionin Një aksident i rende është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Burime nga policia njoftojnë se një kamion ësht
"Fol me budallain të heqë Facebook-un": Përgjimi zbulon panikun tek grupi pas zbulimit Fillimi i arrestimeve nga policia ndaj grupit tw madh tw personave tw pwrfshirw nw njw swrw krimesh ka vwnw alarmin tek
Aksident i rëndë, makina i merr jetën këmbësorit Më datë 14.09.2019, në orët e para të mëngjesit, në Sukth, Durrës, në aksin rrugor Tiranë – Durrës mjeti tip Toyata, me
Bënin namin duke vjedhur portofola me para, në pranga dy burra nga Fieri Ndalohen nga policia dy shtetas, të cilët në bashkëpunim, kanë kryer një sërë vjedhjesh në qytet, kryesisht portofolë ng
Ekstradohet nga Danimarka shkodrani që i mori jetën Nard Polisë Shtatë muaj pas marjes së jetës së pronarit të Bujtinave në Shkodër, Ferdinand Polia (në foto), Interpo Tirana ka ekstra
I dënuar me 20 vjet heqje lirie! Kush është lezhiani i kapur mbrëmë nga policia Operacion i gjerë kontrolli në të gjithë territorin e Lezhës, i koduar “Qarku”, për kapjen e personave në kërkim, si dhe
Goditi me sëpatë vajzën dhe nusen e xhaxhait, arrestohet 27-vjeçari Policia e Vlorës ka bërë ndalimin e një shtetasi në fshatin Gumenicë i cili qëlloi me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait
Armë dhe drogë, arrestohen dy persona në Tiranë Policia ka arrestuar dy persona në Tiranë teksa iu ka sekuestruar armë dhe lëndë narkotike. Burime zyrtare bëjnë me
Në kërkim për tentativë vrasjeje, vetëdorëzohet në polici 28 vjeçari Ishte në kërkim për tentative vrasje dhe ka vendosur që të vetëdorëzohet në policinë e Korçës. “Ky shtetas ishte shpa
Vodhën kasafortën me euro dhe një makinë në Babrru, dy të arrestuar Zbardhet dhe dokumentohet autorësia e vjedhjes së mjetit dhe kasafortës në banesën e shtetasit B. M., ndodhur në Babrru
Plagosën rëndë 21-vjeçarin, arrestohet në flagrancë i riu Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A.H.,
Rrahin nusen familjarisht: Arrestohen babë e bir, procedohet vjehrra Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshme të një konflikti në familje. Specialistët për hetimin e krimit në Komi
Kundërshtoi me dhunë policin, arrestohet 41 vjeçari Plicia ka arrestuar një 41-vjeçar në Bulqizë i cili pas një konflikti me disa persona të tjerë, kudërshtoi me dhunë puno
Arrestohet vrasësi i 20 vjeçarit në Bulqizë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar në pak orë pas vrasjes, autorin e krimit në Bulqizë, 22 vjeçarin Fatjon Keta. Burime zyrtare bëj
Tentuan të grabisnin vilën në kryeqytet, arrestohen 2 të rinj nga Fushë-Kruja Parandalohet vjedhja e një banese ku autorët janë kapur dhe arrestuar në flagrancë në momentin e vjedhjes së banesës.
Futën mallra kondrabandë nga Greqia, arrestohen 2 persona në Devoll Dy persona janë arrestuar dhe një është shpallur në kërkim, pasi akuzohen se kanë futur rroba kontrabandë, duke iu shman
Arrestohet 46 vjeçari në Lezhë, sekuestrohen aksesorë kuzhine me vlerë 27 mijë euro Policia vijon operacioni kundër informalitetit. Ditën e sotme, është arrestuar në flagrancë, në aksin rrugor Fushë Milot