999 rezultate për

shtator

Lëkundje të tjera tërmeti, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Kanë kaluar disa javë që nga tërmeti i fuqishëm i datës 21 shtator, por njerëzit akoma nuk janë qetësuar plotësisht.
Dilema e mbiemrit pas maretse, VIP-at shqiptare që nuk e ndërruan (FOTO LAJM) Prej vitesh jemi mësuar me idenë dhe traditën se direkte pas momentit të kurorëzimit të dashurisë së një çifti, vajza të
Policia greke: Si u kapën 1172 kilogram drogë, skafistët ishin të zotët, lundronin në det mbi 6 ballë (FOTO & VIDEO) Policia greke ka publikuar sot të dhëna të tjera për super operacionin e zhvilluar në ujrat e Egjeut. Falë kontrollit
Elisa Spiropali: Tërmeti i 21 shtatorit ishte më i fuqishmi në 40 vite! Ministrja Spiropali gjatë seancës plenare ka folur rreth tërmetit që goditi vendin të shtunën e 21 shtatorit, duke u sh
Fatmir Xhafaj flet për tërmetin e 21 shtatorit por inatin e ka me opozitën Ish-ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj në fjalën e tij në seancën e sotme plenare tha se shumë banorë janë të prekur ng
Horoskopi 30 shtator 2019 DASHI Dy persona, të cilët mund të jenë cift dhe miqtë tuaj do ju bëjnë vizitë sot. Ndoshta jeni shpërngulur në shtëp
Horoskopi 29 shtator 2019 DASHI Disa komunikime të papritura por të mirëpritura mund të vijnë në rrugën tuaj, ndoshta nga partneri/partnerja os
Fundi i shtatorit, dëbora e parë zbardh Amerikën (VIDEO) Disa shtete në zona të ndryshme të SHBA-ve janë zbardhur nga dëbora në orët e para të mëngjesit, me orën lokale atje.
Gaz Paja festoi ditëlindjen, Ira publikon dhuratën speciale FOTO LAJM) Ditën e djeshme, të premten më 27 shtator, Gaz Paja festoi ditëlindjen! Aktori i njohur i humorit mbushi plot 41 vjeç
Horoskopi 28 shtator 2019, parashikimi i yjeve për ju DASHI Bëni më të mirën për të përhapur rrezatimin tuaj, por mos u habisni nëse dikush sfidon mënyrën si mendoni. Ka f
Gafa me datën, Presidenca pikëpyetje mbi draft-opinionin e publikuar të Venecias Presidenca ka vënë në pikëpyetje draft-opinionin e Komisionit të Venecias, që ka rrjedhur në media. Zëdhënësi i Presi
Horoskopi 27 shtator 2019, shenjat me lajme të këqija Dashi Do keni debate dhe zënka me partnerin tuaj sot. Mundohuni të ulni gjakrat dhe të sqaroheni pa qënë vonë. Financ
Horoskopi 27 shtator 2019 DASHI Sot do të blini disa veshje të reja dhe do të dilni para të gjithëve me krenari. Kujdesuni për projektet që kër
Fitoi betejën ligjore, shqiptari fiton 1.3 milion dollarë dëmshpërblim Një punonjës i një kroçere turistësh ka fituar luftën juridike kundër kompanisë pasi kjo e fundit refuzoi për t’i siguru
Shqiptari fiton 1.3 milion dollar dëmshpërblim nga një kompani e jahteve Një punonjës shqiptar do të fitojë plot 1.3 milion dollarë dëme nga kompania e jahteve. \ 35-vjeçari shqiptar Genti J
Horoskopi 26 shtator 2019 DASHI Ju mund të mos keni dëshirë të coheni nga krevati sot. Madje, po mendoni që të tjerët të kujdesen për punën vet
Me 3 milion dollar dhe të armatosur deri në dhëmbë: Fotot e CIA-s vetëm pak ditë pas sulmit të 11 Shtatorit CIA ka publikuar disa foto të rralla, të cilat janë bërë vetëm disa ditë pas sulmeve terroriste të 11 shtatorit, ku gat
Horoskopi 25 shtator 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës mund të hasni në debate si në sferën sentimentale edhe
Horoskopi 25 shtator 2019 DASHI Sot do të zgjoheni shumë pozitiv pasi një i afërm ose fqinj do ju bëjë vizitë që herët në mëngjes. Ndoshta ky p
Horoskopi 24 shtator 2019 DASHI Sot do të jetë një ditë e zënë për ju. Ju mund të merrni pjesë në një festë ose të takoni një grup miqsh për të