999 rezultate për

shtabit

Kush do të drejtojë fushatën e PD-së në Durrës dhe Elbasan Partia Demokratike ka caktuar drejtuesit e fushatës për zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se në qarkun e Durrësit, fushatë
Dëshmia e ish-funksionarit partiak: Porositë që na jepnin në mbledhjet e shtabit kur u hapën ambasadat Publikohet rrefimi i Preng Vorfit, ish-instruktor i Propogandës së Komitetit të Partisë të Rajonit nr. 3 në Tiranë, i ci
Përkeqësohet gjendja në Maqedoninë e Veriut, 10 anëtarë të shtabit të krizës më Covid-19 Gjendja në Maqedoninë e Veriut është përkeqësuar në mënyrë të konsiderueshme. Pas infektimit të kryetari të Kumanovës
TERMETET/ Ngrihen 6 pika ndihme për banorët në nevojë Shtabi i Emergjencave i ngritur nga Prefektuera e Tiranës pas tërmeteve që kanë trunditur Shqipërinë pasditën e sotme, k
Flet shefi i Shtabit të ushtrisë letoneze: Si ndodhi ngjarja e rëndë Leitnant Gjenerali Leonids Kalnins, shefi i shtabit i ushtrisë në Letoni, në një intervistë telefonike tregon rrethanat
LSDM mbështet kandidatin e BDI-së në Dibër Partia në pushtet, Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë (LSDM) zyrtarisht dje e ka konfirmuar mbështetjen ndaj kandidati
Thaçi vazhdon me dekorime Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vazhduar edhe sot ndarjen e Medaljeve Presidenciale për dhjetëvjetorin e Pavarësis
Gjykata merr në pyetje Jakup Krasniqin Ulësen e dëshmitarit në rastin ku Fatmir Limaj akuzohet për krime lufte, e ka zënë Jakup Krasniqi, ish-zëdhënës i shtabi
Kjo është ministrja më e paguar në kabinetin e Zaevit Sipas projektit për transparencë, Ministria e mbrojtjes ka publikuar pagat e funksionarëve nga kryesia dhe gjeneralëve t
Luan Rama ironizon FA: Shefi i Shtabit me gradë më të ulët se vartësit Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama me anë të një statusi në Facebook ka bërë sot publik një rast paradoksal në lidhje me F
Thyhen xhamat e shtabit të VMRO-DPMNE-së Dita e parë e fushatës zgjedhore në Maqedoni filloi me një incident. Një persion ka thyer xhamin e dritares së shtabi
Nevzat Bejta, zyrtarisht kandidat i BDI-së për Gostivarin Anëtarët e Shtabit Komunal Zgjedhor të degës së BDI-së në Gostivar të udhëhequr nga kryetari, z. Bashkim Hasani, duke r
Orhan Ibraimi, shef i shtabit qendror të PDSH-së për zgjedhjet lokale Në mbledhjen e sotme të këshillit drejtues të PDSH-së u zgjodh shtabi qendror i partisë, kurse Orhan Ibraimi u emërua si
Fatmir Besimi emërohet shef i përgjithshëm i shtabit të BDI-së Fatmir Besimi është emëruar shef i përgjithshëm i shtabit të BDI-së për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 15 tetor, më
“Shkrihet” PDSH-ја në Kumanovë, nëndega Skenderbeu i bashkangjitet Selës Ditëve të fundit shumë aktivist të vjetër të PDSH-së, janë duke u larguar nga kjo parti. Përvec kalimeve individua
Aleanca për Shqiptarët zgjedh shtabin e përgjithshëm zgjedhor Në mbledhjen e Kryesisë qendrore të Aleancës për Shqiptarët, u zgjodh shtabi i përgjithshëm zgjedhor për zgjedhjet lokal
Dekretohet shefi e ri i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Presidenti i Republikës, Ilir Meta, njëkohësisht Komandant i Përgjithshëm i Forcave të Armatosura, dekretoi sot Gjeneral
Zgjedhjet lokale, Bujar Osmani shef i shtabit zgjedhor të BDI-së në Çair Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) dega Çair ka vendosur që Bujar Osmani të emerohet shef i Shtabit Komunal të Çairi
Dhunohet kreu i shtabit të fushatës së PD në Pukë, Ndoka nxjerr videon Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka me anë të një statusi në “Facebook”, ka publikuar nje video ku tregon se si u sh
6 mijë euro bileta për jashtë, paditet gjenerali kandidat i PD-së Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshme të FA, Xhemal Gjunkshi, kandidat i PD në qarkun Dibër, i dyti në listë është paditur