999 rezultate për

shrekut

E krahasuan me gomarin e Shrekut, Luana përgjigjet për herë të parë Luana Vjollca tashmë prej kohësh është vënë në shenjestër të rrjeteve sociale, pasi e krahasojnë me gomarin e Shkrekut.
Vajza blen në internet kremin që e shndërroi si Fjona e Shrekut (FOTO) Një vajzë e re u la e zhgënjyer kur lëkura e errët e saj përthithi kremin që e bëri 'të dukej si Shrek'. Vetëm pesë m
Fytyra e Shrekut, sëmundja e rrallë Copa historie nga jeta… Kur Joni u sëmur, mjekët ishin të habitur. Pse hunda e tij, balli dhe këmbët filluan të bëhen
Obama: Veshët e mi frymëzuan Shrek-un (FOTO LAJM) "Do të më pëlqente të punoja këtu. Kam bërë kërkesë. I vetmi shqetësim që kam është se këtu dritat në zyra janë të ulëta