999 rezultate për

shqiponja

Shqiponja me përqindjen e refuzimit të votimeve vendoset para kryeministrisë Shqiponja e flamurit kombëtar është vendosur në qëndër të protestës së opozitës. Në zemër të saj shkruhet shifra “85%”,
Rikthehen pamjet tro-nditëse të vra-sjes së komandant "Shqiponjës" (VIDEO) Dje, pasi publikoi video nga vrasja e komandant Shqiponjës, profili i Sheqerim Ahmedit, me nofkën “El-Cheka” u bllokua,
Fluturojnë shqiponjat, zhbllokojnë rezultatin përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën 66’ përballë Moldavisë pas një pjese të parë të mbyllur pa gola
Tjetër operacion anti-kanabis, Shqiponjat dhe FNSH kontrollojnë Krujën Mëngjesin e sotëm, mwsohet se 20 furgona të FNSH, Shqiponja dhe Forcave operacionale kanë zbarkuar në Krujë ku po zhvill
Vjen përplasja e parë ndërmjet protestuesëve dhe policisë Në Fier janë shënuar incidentet e parë, pasi situata është tensionuar dhe protestuesit janë përplasur me policinë në rru
Plas tek "Shqiponja", BMW X5 tenton të çajë turmën (FOTO LAJM) Është shoqëruar me një konflikt fillimi i protestës së opozitës përmes bllokimit të pesë akseve kryesore në vend. Te
Shqiponjën e ndoqën 20 vite me GPS, studiuesit bëjnë zbulimin e madh (FOTO LAJM) Studiuesit e një universiteti në Kazakistan i vendosen një shqiponjë GPS në trupin e saj duke ndjekur për gati 20 vite r
Super aksion për kapjen e grabitësve, RENEA, FNSH, e Shqiponjat blindojnë fshatin Një super aksion po zhvillohet në fshatin Dritas në rrethinat e Tiranës, ku ka dyshime të forta se mund të jenë fshehur
Luftë mes gjarpërit dhe shqiponjës, kjo e fundit fiton Një luftim fatal mes një shqiponje dhe një gjarpri është kapur nga kamerat në jug të Indisë. Shqiponja dhe gjarpri lu
Vrasja e shqiponjës simbol të shtetit , qeveria ofron 6 mijë $ për "kokën" e autorit Një shqiponjë tullace është qëlluar nga foleja e saj në Arkansas dhe autoritetet ofrojnë një shpërblim prej 6,000 dolla
RENEA, FNSH e Shqiponjat, çfarë ndodhi dhe kush u “skanua” në Elbasan Elbasani është blinduar nga Policia në të gjithë hapësirën ku shtrihet qyteti, që prej orëve të mbrëmjes së djeshme. Pas
“Shqiponja” dhe FNSH zbarkojnë në qytet, blindohet Elbasani Mbrëmjen e sotme Elbasani është blinduar nga prania e forcave policore të cilët kanë blinduar gjithë zonat. Pas ngjar
Fluturojnë shqiponjat, kalojnë në avantazh përballë Andorras (VIDEO) Kombëtarja jonë e ka nisur mjaft mirë ndeshjen duke rrezikuar që në minutat e para me një traversë të Uzuni apo edhe një
EMRAT/ Aksidenti me 9 të plagosur, humb jetën në spital 18-vjeçarja 14:12/ Ka ndërruar jetë 18 vjeçarja, Shqiponja Xhafa, e cila u aksidentua në përplasjen mes një autobusi dhe një makinë,
RENEA, FNSH e "Shqiponjat" zbarkojnë në Shkodër, 15 të arrestuar Një operacion i madh është kryer mengjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës, ku pjesmarrës kanë qënë forcat Renea, FNSH dhe
U pezullua pasi mbrojti shtëpinë, rikthehet në punë efektivja e "Shqiponjave" Është rikthyer në detyrë efektivja e forcave Shqiponja Blerta Dervishi, një ditë pasi lajmi për pezullimin e saj bëri xh
Shëngjergji, atje ku ndalin shqiponjat (FOTO LAJM) Nga Entela Resuli Për të shkuar në Shëngjergj të Tiranës të duhet një orë nga kryeqyteti. Teksa ngjit malin e Dajtit
Lazim Destani dekorohet me çmimin Shqiponja e Artë e Diasporës Në kuadër të Samitit të dytë të Diasporës, i cili nga dita e enjte po i zhvillon punimet në Tiranë, figura të shquara ko
Shqiponja e Xhakës nderon babain e tij (VIDEO) Në samitin e diasporës janë nderuar me çmimet "Ambasadori i kombit" por dhe "Shqiponja e artë" emra personalitetesh të n
Shqiponjën e ndoqën 20 vite me GPS, studiuesit bëjnë zbulimin e madh (FOTO LAJM) Studiuesit e një universiteti në Kazakistan i vendosen një shqiponjë GPS në trupin e saj duke ndjekur për gati 20 vite r