999 rezultate për

shqipja

Bëri namin për të, Shqipja flet për marrëdhënien me Andin jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Shqipe dhe Andi ishin një nga çiftet më të komentuar në "Përputhen", por pas përjashtimit të konkurrentes, fansat nuk ar
"Dy prej vajzave janë në lidhje", Shqipja plas deklaratat e forta për "Përputhen" (FOTO&VIDEO) Reality-shoë i ri në “Top Channel”, “Për’puthen” është kthyer në emisionin më të ndjekur e të komentuar të këtyre javëve
Në gjyq me Arjan Konomin? Shqipja reagon ashpër: Janë prerë pjesët (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
"Të ka bërë keq baloni", Shqipja nuk ze mend, reagon për deklaratën e bujshme (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
Puthje dhe përqafime intime në shtrat, çfarë bëjnë jashtë emisionit Shqipja dhe Mevlani (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Përputhen”, konkurentja më e përfolur Shqipe Hysenaj në rrjete sociale u shfaq krah një prej djemve të
Shqipja dhe Mevlani takohen jashtë, çfarë po ndodh? Ndonëse prej disa javësh është përjashtuar nga "Përputhen", Shqipja vazhdon të jetë një nga vajzat më të komentuara. Mbr
Shqipja nuk i ndahet ekranit, pas përjashtimit bëhet pjesë e një tjetër emisioni (FOTO LAJM) Shqipja është tashmë një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin "Përputhen
Bëri namin për Andin, Shqipja bën deklaratën e papritur pas largimit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Shqipja u përjashtua nga "Përputhen" për shkak të sjelljes së papërshtatshme në emision. Pas largimit
"Takimin do ta bëjmë jashtë", Shqipja bën deklaratën e papritur për ish-konkurrentin (FOTO LAJM) Debatet e krijuara në studio rreth një javë më parë, sollën në përjashtimin e Shqipe Hysenaj nga emisioni i “Për'Puthen”
"S'ka kthim", Shqipja jep përgjigjjen përfundimtare? (FOTO LAJM) Pas shumë sulmeve dhe shprehje bullizuese në studio, Shqipe Hysenaj u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni
A do të rikthehet më Shqipja? E shumëkomentuara i përgjigjet pyetjes Pak ditë më parë konkurrentja shumë e komentuar e "Përputhen", Shqipe Hysenaj u përjashtua nga produksioni për shkak të
U përjashtua nga programi, nuk ndalet Shqipja: Do të fundos shumë veta (FOTO LAJM) Pas shumë sulmeve dhe shprehje bullizuese në studio, Shqipe Hysenaj u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni
Largohet Shqipja, "shpërthejnë" Gaz Paja dhe Salsano (VIDEO) Shqipja u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni “PërPuthen” në Top Channel. Largimi i saj ka shkaktuar jo pa
Shqipja reagon pas përjashtimit nga PërPuthen (FOTO LAJM) Produksioni i “PërPuthen” përjashtoi sot nga emisioni, për një afat të pacaktuar Shqipen. Shkak për këtë vendim u bën
Merret vendimi, përjashtohet Shqipja nga "Përputhen" Ndryshe nga se ishte programuar në fillim, ku e ftuar do të ishte një person i veçantë, emisioni i “Për’Puthen”, këtë të
A do të largohet Shqipja? Për'puthen bën lajmërimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) "Për'puthen" është një ndër programet më të ndjekura për momentin në televizionet shqiptare. Fillimisht për shkak të
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
Shqipja mban sekret historinë e dhimbshme, çfarë e përloti në studio Në puntatën më të fundit të "Përputhen", u transmetua takimi i Shqipes me Andin. Gjatë takimit të tyre, Shqipja i tha An
Tea nxjerr zbuluar Shqipen: Rrije ulur në prehrin e tij (FOTO LAJM) Tea tregoi në studio se Andi është ftohur në raportin me të, por është afruar më shumë me Shqipen pas takimit që kanë ka
Arjani i sulet Shqipes: Je xheloze, tani që e ke sallamin për vete të shohim Karakteri i Shqipes gjithmonë është komentuar në studion e “PërPuthen” dhe nga publiku jashtë ekranit. Ata e kanë cilësu