999 rezultate për

shqipes

Pas të gjithë "bombave" të Shqipes, reagon më në fund Tea dhe ka një shpjegim (FOTO&VIDEO) Ditën e sotme Shqipja, publikoi bombën e radhës, për të vërtetuar lidhjen e Teas me ish-konkurrentin e “Për’puthen” Bear
Tea dhe Bearti kapen në "muaj mjalti", Berati i bashkohet akuzave të Shqipes (FOTO LAJM) Prej ditësh, ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka akuzuar Tean se është e lidhur me Beartin. Ditën e sotme
Në hotel me Tean? Ish-konkurrenti "turpëron" Andin pasi doli çift nga Përputhen (FOTO LAJM) Tea është vënë së fundmi në shënjestër të Shqipes, e cila e akuzon se ajo dhe Bearti janë në një lidhje jashtë programit
Deklaratat e forta të Shqipes, reagojnë Tea dhe Andi Përgjatë ditëve të fundit, ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj është kapur keq me Andin dhe Tean. Ajo ka
S'kanë fund "bombat" e Shqipes, i nxjerr "të palarat" Anës dhe Teas (FOTO&VIDEO) Shqipe Hysenaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA. Ajo dha intervistën e saj të parë për
U përjashtua nga "Përputhen", Shqipja i thotë "Po" burrit të martuar (FOTO LAJM) Edhe pse u përjashtua dhe nuk është më pjesë e "Përputhen", ish-konkurrentja, Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të je
U përjashtua nga "Përputhen", Shqipja i thotë "Po" burrit të martuar (FOTO LAJM) Edhe pse u përjasshtua dhe nuk është më pjesë e "Pëprputhn", ih-konkurrentja Shqipe Hysenaj mundohet me çdo kusht të jet
Shqipes nuk i del e keqja: Ju e lini gruan të flejë me shokë Puntatën e djeshme të "Përputhen:, sqaroi të vërtetën e fotos në shtrat me Arjonin, që u bë virale në rrjet. Ana tha se
As Bora nuk shpetoi nga sulmet e Shqipes: Thuaji të vërtetat siç janë (FOTO&VIDEO) Të shtunën Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e Për’puthen ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, ku ndryshe nga sa pritej nu
Tea e lidhur me Andin jashtë Për'puthen? Zbulohet e vërteta pas fotos së Shqipes (FOTO LAJM) Ish-konkurentja e Përputhen, Shqipja ka postuar një foto në Instastory mbrëmjen e sotme ku shihet Andi dhe një vajzë (që
Puthje e përqafime, Mevlani sqaron për herë të parë skenat romantike me Shqipen (FOTO LAJM) U komentuan jo pak skenat me përqafime e përkëdhelje mes Shqipes e Mevlanit në videokpilin e këngës së re të Mevlanit, “
Merret vendimi, përjashtohet Shqipja nga "Përputhen" Ndryshe nga se ishte programuar në fillim, ku e ftuar do të ishte një person i veçantë, emisioni i “Për’Puthen”, këtë të
Tha se do të puthte Andin për inat të Shqipes, Tea sqaron deklaratën e bujshme Para disa puntatash në "Përputhen" në Top Channel, në një nga debatet që Shqipja dhe Tea bënë për Andin, bukuroshja bion
Arjani i sulet Shqipes: Je xheloze, tani që e ke sallamin për vete të shohim Karakteri i Shqipes gjithmonë është komentuar në studion e “PërPuthen” dhe nga publiku jashtë ekranit. Ata e kanë cilësu
"Do ta dërgoj në gjykatë", plas keq mes Shqipes dhe Arjan Konomit Edhe ditën e djeshme janë ngjalur plot debate në studion e ”Përputhen”, që filluan me mungesën e Teas pasi kjo e fundit
Plas sherri mes Shqipes dhe Arjan Konomit: Po duhet të gdhend ty o e paedukatë! Edhe në puntatën e sotme në emisionin “Përputhen”, ka plasur sherri. Situata u tensionua pas një opinioni që dha Shq
Kërkojnë të dashur në ekran, plas "sherri" Live mes Shqipes dhe Teas (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Teas dhe Shqipes ka pësuar krisje pas një këmbimi postimesh që ato i bënë njëra-tjetrës në rrjetet socia
Koha për ndryshim, këto fjalë të shqipes i kemi shkruar gabim gjithë jetën! Shqipja është padyshim një nga gjuhët më të bukura në botë, pasi të jep mundësinë e formimit të fjalëve të reja dhe lojë
Shkupi kërkon ndihmë nga Tirana dhe Prishtina në përdorimin e shqipes Deri në konsolidimin e organeve që do të angazhohen për zbatimin e drejtë të gjuhës shqipe, si gjuhë zyrtare në instituc
Ministri Lekaj vazhdon të ketë probleme me shkrimin e shqipes Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, vazhdon të ketë probleme me zgjedhimin e foljes “vij”. Probleme, sipas asaj që