999 rezultate për

shpresoj

Hazard flet pas debutimit: Ndjenjë e mrekullueshme, luajta në stadiumin ku kam ëndërruar Eden Hazard më në fund ka debutuar me Real Madridin në La Liga. Belgu u fut në fushë në pjesën e dytë në fitoren e Re
Ndjekësit i hapin telashe serioze Kiara Titos: Shpresojmë jo në gjykatë (FOTO LAJM) Një djalë, shprehu se ishte influencuar nga veshja e Kiara Titos, një thumbim i drejtpërdrejtë për “Fashion Influencer”
Bare: Trajnerit ia kthej besimin në fushë, Sadiku do japë maksimumin te Malaga Në prag të takimit për kualifikueset e Euro 2020 ndaj Francës, në konferencë për shtyp, mesfushori i Kombëtares Keidi Ba
Baloteli po shqyrton ofertën e klubit të Serie A Mario Baloteli prej 30 qershorit është pa skuadër, pasi kontrata e tij me Marsejën përfundoi në fund të sezonit. Sulm
Ronaldo: Shpresoj të kthehem në Madrid së shpejti Cristiano Ronaldo ka marrë çmimin "Legjendë" nga media i njohur spanjoll Marca. Ky çmim prestigjos i ndahet vetëm per
Klopp jep lajmin e madh për Xherdan Shaqirin Naby Keita dhe Xherdan Shaqiri janë kthyer nga dëmtimi dhe do të jenë gati për kampin trajnues në Evian. Jurgen Klop
Dua Lipa ne lidhje të re por këngëtarja dhe Isaac shpresojnë për një rikthim (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Dua Lipa tashmë ka filluar një lidhje të re dashurie. Dua ka zgjedhur vellaun e motrave modele B
Shkodër, qytetari voton në tualet: Shpresoj të vijë kryeministri t’i numërojë (VIDEO) Ky qytetar ka zgjedhur një mënyrë tepër origjinale për të shprehur revoltën ndaj zgjedhjeve të njëanshme. "Të nderuar
Prezantohet Sarri: Emocion i fortë të drejtoj Juventusin, shpresoj mos më nxjerrin nudo Maurizio Sarri rikthehet në Itali këtë herë për t’u ulur në stolin e kampionëve të Juventusit. Zyrtarizimi i Sarrit n
Kane: Do bëj të pamundurën për të luajtur në finale Harry Kane do të rikuperohet në kohë për të luajtur në finale të Ligës së Kampioneve më 1 qershor ndaj Liverpoolit. A
Liverpool-Barcelona, anglezët të copëtuar shpresojnë te Shaqiri Liverpool-Barcelona, anglezët të copëtuar shpresojnë te Shaqiri Sot në mbrëmje do të luhet supersfida e kthimit mes L
Berisha: Argatët e Vuçiçit në Tiranë dhe Prishtinë po punojnë për Serbinë e Madhe në Berlin Samiti i Berlinit pritet të mbahet gjatë ditës së sotme, por kjo sipas ish-kryeministrit Berisha ka të bëjë me përgatitj
Pas festës së titullit, Rakitic flet për të ardhmen Pas fitimit të titullit kampion në La Liga, kroati i Barcelonës, Ivan Rakitic ka folur në lidhje me të ardhmen e tij: "D
Totti: Shpresoj që Juventus të fitojë Ligën e Kampioneve Juventusi vuajti shumë kundër Ajax, por ia doli të rrëmbejë një rezultat (1-1) shumë të vlefshëm për kthimin. Tashmë,
Inzaghi: Duam të luajmë vetëm futboll, shpresoj pa ndërhyrje nga jashtë Kampionati italian ishte ndër kampionatet e para që implementoi sistemin "VAR", por ky sistem që si qëllim ka zhdukjen e
Allegri: Na duhen 6 pikë për titullin, Ronaldon shpresojmë ta kemi gati ndaj Ajax-it Juventusi do të luajë ditën e nesërme ndaj Milanit, një derbi që nëse e fiton i jep tre pikë dhe i lejon të vendosë njër
Moise Kean: Nuk jam as Messi as Roanaldo, një ditë shpresoj të bëhem si ata Juventus rikthehet pozitivisht nga pushimet e diktuara nga aktiviteti i përfaqësueseve, pasi ka fituar 1-0 në shtëpi nda
Ronaldo tmerron Juventusin del nga fusha i dëmtuar (VIDEO) Juventus mban frymën. Cristiano Ronaldo ka dalë nga fusha i dëmtuar. Gjatë ndeshjes së Portugalisë me Serbinë, sulmu
Kush është velina e re e "Xing me Ermalin" (VIDEO) Pas largimit të Kejvina Kthellës , “Xing me Ermalin” mbeti pa velinë. Por pas dy javësh audicione dhe aplikimeve të shum
Hysaj: Jemi përgatitur si duhet për ndeshjen kundër Turqisë Elseid Hysaj do të jetë kapiteni i Kombëtares për ndeshjen kundër Turqisë. Mbajtja e shiritit në këtë ndeshje ngjall një