999 rezultate për

shpresa

Maldini, shpresa e vetme e Milanit për zgjatjen e kontratës me Donnarummën Donnarumma po afrohet me fundin e kontratës së tij me Milan dhe një marrëveshje për rinovimin e kontratës së lojtarit nu
"Shuhen" shpresat e Interit, Arthur i shpreh hapur besnikëri Barcelonës edhe për shumë vite Mesfushori brazilian i Barcelonës, Arthur, lidhej me një transferim të mundshëm te skuadra e Inter. Por, lojtari së f
Shpresat e Liverpoolit për titull marrin përgjigje sot Kryeministri i Anglisë gjatë ditës së sotme do të mbajë një mbledhje me kabinetin e tij, para se të drejtohet në një kon
Rama shuan shpresat e shqiptarëve: Virusi do qëndrojë, nuk do të ketë normalitet! "Do të kemi virusin mes nesh dhe nuk do të kemi normalitet, por do të hyjmë në një fazë, ku do të kemi një lloj normalit
OBSH shuan shpresat: Nëse infektoheni me COVID-19, nuk ka prova se do keni imunitet! Nuk ka prova shkencore që personat e shëruar nga COVID-19 kanë antitrupa që i mbrojnë nga një infektim i dytë. Konfirmim
Shuhet shpresat, ilaçet kundër HIV nuk e vrasin koronavirusin Shpresat se ilaçet kundër HIV mund të vrasin koronavirusin marrin fund pasi nuk kanë dhënë asnjë efekt tek pacientët e i
Do ta shoh djalin të martuar, por çfarë mendon tani për Keisin e ëma e Stresit (VIDEO) Reperi i njohur Stresi ka folur gjithmonë për lidhjen e ngushtë që ka me të ëmën, zonjën Shpresa, madje i ka dedikuar dh
Rama shuan shpresat: Do bashkëjetojmë me armikun, kjo periudhë mund të zgjasë deri në 10 muaj! Kryeministri Edi Rama nuk jep një ditë fikse se kur do të fillojë heqja e masave të marra prej emergjencës së koronaviru
OBSH shuan shpresat për pandeminë: Fundi i COVID-19 është larg! Organizata Botërore e Shëndetësisë vijon të mos e shohë me optimizëm se fundi i koronavirusit është afër. Në një pro
UEFA nuk i humb shpresat, përgatit tre skenarë për rinisjen e kampionateve Ndonëse situate me koronavirusin në Europë mbetet shqetësuese dhe në shumë disa shtete është përhapur në masë të gjer, n
Qytetarët i ankohen Ramës edhe për bletët dhe lulet: Veç tek ti i kam shpresat Qindra mijëra qytetarë ankohen tek kryeministri Edi Rama për çështje nga më të ndryshmet, nga lulet tek bletët. Bi
Cannavaro humb shpresat: Nuk besoj të kemi më futboll këtë sezon Ish-mbrojtësi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, beson se do të jetë shumë e vështirë të rinisin ndeshjet e futbollit në
Ndahet nga jeta bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar (FOTO LAJM) Shemi këngëtari i grupit "Ilirët" dje humbi gruan e tij. Shemsi Krasniqi i njohur për publikun si Shemi, përmes një p
Spali i Berishës triumfon ndaj Parmës dhe rrit shpresat te mbijetesa (VIDEO) Me Gigi Di Biaggion në pankinë, Spal nis të shpresojë sërish te mbijetesa, pasi ia doli të marrë tre pikë në një transfe
Fëmija dhunohet nga personeli, edukatorja: Nuk di ç’të them, se kam goditur (VIDEO) Emisioni “Stop” ka trajtuar një denoncim të ardhur nga Tepelena, sipas të cilit, një fëmijë është dhunuar në çerdhen e
Werner mban gjallë shpresat e Liverpool dhe Manchester United Timo Werner wshtw njw ndwr sulmuesit mw nw formw tw momentit nw Europw. Sulmuesi gjerman sw fundmi ka folur pwr tw ar
E ëma e Stresit bën çmos për të bashkuar çiftin: S’dua të humbas nusen ideale E ëma e reperit Arkimed Lushaj, Shpresa Lushaj ka bërë çmos që djali i saj të kthehej sërish në krahët e bashkëhsortes s
"Ndizen" shpresat te Reali, "AS" sjell lajmin që e kanë pritur të gjithë Kylian Mbappe ka shtuar shpresën e Real Madridit për transferimin e tij, pas përfundimit të këtij sezoni. Ylli i ma
Ekzekutimi i gjeneralit, ku po i mban shpresat Irani (FOTO LAJM) Vijojnë në ditën e tyre të tretë aktivitetet para varrimit të Qaseem Suleimanit, gjeneralit iranian që u vra nga një dro
U rritëm me imazhin e tyre, këta artistë u ndanë nga jeta në 2019 Këtë vit u ndanë nga jeta shumë artistë të mëdhenj që kanë kontribuar në artin shqiptar e që do mbeten gjithnjë në kujti