999 rezultate për

shpirti

Ish-deputetja e Bashës: Në këtë datë do t'ia marrim shpirtin Edi Ramës Ish-deputetja demokrate, Albana Vokshi ishte sot në Korçë ku u takua me gratë dhe vajzat atje. Vokshi ftoi ato të bashko
Sadiku: Plani ishte të isha titullar, na mungon shpirti i grupit Pas ndeshjes në një prononcim për RTSH, sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku është shprehur se plani ishte që ai të nis
Allegri: Kemi luajtur me shpirtin e duhur sonte Massimiliano Allegri, trajneri i Juventus, ka vlerësuar paraqitjen e bërë nga skuadra e tij në ndeshjen e fituar 3-0 kun
Shehi pas ndeshjes me Teutën: Më ngroh shpirti i skudadrës Trejneri i Skëndërbeut, Orges Shehi në prononcimin pas ndeshjes për Super Sport u shpreh i kënaqur me skuadrën, shkruan
Alketa Vejsiu, bëmë baba të të ngjajë Moderatorja shumë e dashur për publikun, ka treguar edhe një tjetër talent kahas moderimit ,shkruan Albeu.com Siç e
Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën pa ditur çmimin! Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh Nga Aneta Mihali Xhiku Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja.
"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
Kjo grua ta merr shpirtin nëse të kërcen sipër, e pëson i dashuri Një 44-vjeçare nga Pensilvania, që peshon rreth 136 kg, i ka marrë jetën të dashurit të saj duke i hipur sipër. Windi
Këto pamje të kënaqin shpirtin, Kosova feston me këngë fitoren (VIDEO) Të fitosh një herë me një rezultat të thellë mund të jetë rastësi, por 9 gola në 2 ndeshje nuk mund të rezultojë kurrë s
Ronaldo u merr “shpirtin” punonjësve privat Shum kush mund ta ketë ëndërruar që të jetë pjesë e stafit të Cristiano Ronaldo-s, por kjo nuk do të thotë se do të jetë
Tifozët e Tiranës ironizojnë Braçen, ai ua kthen pas fitores Derbi midis Tiranës dhe Partizanit përveç lojës ka patur zhvillime edhe në shkallët e stadiumit. Kanë qenë tifozët e
Erjon Braçe dedikim prekës për Leon: Shpirti yt na udhëhoqi Partizani ka fituar një ndeshje tepër të rëndësishme mbrëmjen e djeshme kundër Tiranës. Por ndryshe nga herët e tjer
McGregor kërcënon Khabib: Zoti ruajtë shpirtin tënd Pritja e madhe mbaroi. Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov janë takuar për herë të parë mes tyre, në konferencën për
Aida Shtino publikon fotot e rralla e përlot fansat me dedikimin plot emocion (FOTO LAJM) Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të nji
Pamje tronditëse: Momenti kur shpirti del nga trupi i vajzës së aksidentuar (VIDEO) Vajza e njohur vetëm si Manee, ka qenë duke udhëtuar me motoçikletë në Lopburi të Tajlandës, kur është përplasur me një
Gruaja 20 vjet më e re ‘i merr shpirtin’ burrit, urdhri i mbrojtjes ‘shpëton’ 77-vjeçarin Rasteve të dhunës në familje, ku më të shpeshta janë ato të burrave ndaj bashkëshorteve të tyre, nuk i mungojnë edhe të
E dashura e Izetit prek me fjalët: Të dua shumë o shpirti im! E dashura e Izet Haxhise, ka postuar nje shenim te gjate ne profilin e tij në lidhje me ish-truprojën e Sali Berishës.
Thirrja vajtuese për çiftin e vrarë në Shkodër: Ju kërkon djali (FOTO LAJM) Vrasja mafioze e ish-policit dhe bashkëshortes së tij me 25-26 plumba vazhdon të tronditësë familjarët dhe miqtë e vikti