999 rezultate për

shperndarje

Stresi shkon në gjykatë: Shpërndarje droge dhe armëmbajtje pa leje (VIDEO) Prokuroria ka mbyllur dosjen për Arkimed Lushajn, i cili njihet me emrin "Stresi" dhe tashmë e ka dërguar për gjykim ku
Përkeqësohet moti, ku lëvizet me zinxhirë Moti është përkeqësuar gjatë mbrëmjes së djeshme duke sjellë reshje dëborë në disa zona të vendit. Përmes një njoftimi A
"Ngrin" Fierza, shkakton faturën 40 milion euroshe Dëbora dhe ngricat vazhdojnë të mbajnë peng prodhimin e energjisë elektrike në kaskadën e Drinit. Mësohet se niveli i Fi
Borë e akull në rrugë, këto janë akset më problematike Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar mbi gjendjen e akseve kryesore të vendit. “Gjatë gjithë natës kontraktorët kan
"Kujdes në këto rrugë!" ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm për shoferët Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë ët ditur gjendjen e akseve kryesore të vendit. Sipas njoftimit të ARRSH, mësohet se g
Një shtet i huaj sulmon mediat amerikane Një sulm kibernetik ka shkaktuar probleme në shtypjen dhe shpërndarjen e gazetave kryesore amerikane, përfshirë gazetat
Defekt në rrjetin e shpërndarjes, 2 mijë banorë, 2 ditë pa ujë të pijshëm në Durrës Prej 2 ditësh është prishur një tube në fshatrat Armathe dhe Hamalle, të njësisë administrative Manëz në Durrës, duke i
Shpërthen në flakë makina në Tiranë (FOTO LAJM) Një makinë është perfshirë nga flaket gjatë orëve të para të ditës se sotme në zonën e "Astirit" në Tiranë. Makina, t
Nuk ka më "meme", BE voton ligjin për të drejtat e autorit BE ka hedhur idenë për të futur në fuqi ligjin që ndalon shpërndarjen e fotove, videove apo teksteve pa te drejta autori
Arrestohet familja shqiptare, kishin kthyer shtëpinë në bazë të shpërndarjes së kokainës Një familje shqiptare ka përfunduar në prangat e policisë italiane. pasi akuzohen për trafikim kokaine. Policia ka nd
I ekzekutuan burrin biznesmen në 2003, 43 vjeçarja arrestohet për shpërndarje droge Një shtetase shqiptare është arrestuar ditën e sotme me qëllim ekstradimin në Itali, pasi akuzohet për trafikim të lëndë
Humbi jetën në detyrë, kush ishte elektriçisti nga Tropoja Një elektricist ka humbur jetën ditën e sotme, teksa po rregullonte një defekt të shkaktuar si shkak të motit të keq.
EKSKLUZIVE/ Nis konflikti i Shqipërisë me BE-në për monopolin e OSHEE-së Mungesa e konkurrencës në tregun e shpërndarjes së energjisë elektrike pritet të kthehet në një tjetër pikë të dobët të
KUJDES/ Një profil fallco me emrin e Majlindës po tenton të prishë imazhin Një profil i fallco i Majlinda Kelmendit po mashtron qindra e mijëra kosovarë në rrjetet sociale. Profili me emrin e kre
Shpërndanin ushqime për votë, arrestohen gjakovarët Policia ka arrestuar dy persona në Gjakovë nën dyshimin se kanë shpërndarë ndihma në këmbim të votave për zgjedhjet e të
Polici mbronte 1.5 ton drogë në Velipojë, Basha zbardh denoncimin e rëndë Krye i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka bërë një denoncim të rëndë në lidhje me aks
Papagajtë në Australi vënë në rrezik shpërndarjen e internetit Kompania National Broadband Network (NBN) është ankuar se linjat e tyre po vihen në rrezik nga zogjtë. NBN ka deklaru
Seria A ndryshon mënyrën e shpërndarjes së fitimeve nga të drejtat televizive Seria A ka ndryshuar mënyrën e shpërndarjes të drejtave televizive. Me një ligj të ri i njohur si ‘Ligjit Melandri’, që
Shpërndante kokainë në rrugët e Italisë, kapet e reja shqiptare Policia ka vënë në pranga një çift shqiptarësh pasi akuzohet për shpërndarje droge. Jurgen. S 41 vjeç dhe partnerja e
Rusia propozon gjoba për shpërndarjen e gazetave të huaja Ministria e Komunikimeve të Rusisë, ka përgatitur një projektligj, i cili do të gjobistë shpërndarjen gazetave dhe revis