999 rezultate për

shpenzimet

Shpenzimet marramendëse të Habilajve, blinin çorape 320 euro Padyshim që në duart e Habilajve qarkullonin shumë para dhe visheshin mirë. Një nga përgjimet mes Moisi Habilaj dhe
E akuzuan për shpenzimet marramendëse, vajza e Majlindës se prish fare terezinë Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Pas 2008 shqiptarët shtrëngojnë “rripin”, braktisin kafet e qejfet Që shqiptarëve u pëlqen të rrinë sa më shumë në kafene, këtë e tregoi dhe numri i lartë i bareve për banorë, ku Shqipëri
Interi i varfër në shpenzimet e merkatos por jo me numrin e tifozëve në stadium, kalon Milanin Duket se entuziazmi dhe besimi në shtëpinë e Interit po rritet në mënyrë sensacionale. La Gazzetta dello Sport shkrua
Nesër ulen shpenzimet e shërbimeve të Kadastrës Në Agjencinë për Kadastrën e Patundshmërive nesër do të pezullohet pagesa për dorëzimin e fletëparaqitjes. Qytetarët
Shpenzimet publike për shëndetin 83 euro për frymë, 25 herë më të ulëta Në Bashkimin Evropian shpenzimet për shëndetësinë ishin 2076 euro për frymë në vitin 2015, sipas Eurostat, ndërsa në të
Shqiptarët po varfërohen për fëmijët! Studimet jashtë dyfishojnë shpenzimet Shqiptarët kanë rritur me 94 për qind shpenzimet studimet e tyre jashtë vendit në tre vite. Të dhënat e Kombeve të B
Vendet më të lira në botë për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) “Hoppa", para një kohe ka publikuar vendet më të lira në botë për të kaluar pushimet. Për t’i gjetur këto vendet më t
U dogj për së gjalli për të shpëtuar babain, vjen lajmi i mirë për 33-vjeçarin Pas shpërthimit të çisternës në Velipojë ku humbi jetën pronari i lokalit dhe u plagos rëndë djali i tij, vjen një lajm
Mos u habisni nga shpenzimet e United, ata sapo kanë filluar Jose Mourinhos ende i kanë mbetur 100 milionë paund për të shpenzuar në këtë verë. Mourinho tashmë ka shpenzuar 75 mi
Rruga e Kombit me pagesë, 3.6 mln € për koncesionarin Ministria e Transportit ka shpallur fituesin e garës për shërbimin e konsulencës lidhur me projektin e koncesionit të au
Kanadaj forcon ushtrinë, rrit shpenzimet ushtarake me 73 për qind Ministri i Mbrojtjes i Kanadasë, Harjit Sajja, tha se vendi i tij do të rrisë shpenzimet ushtarake për 73 përqind. Nj
Shqipëria drejt plakjes, shifra rekord me numrin e pensionistëve Plakja e popullsisë po rrit me shpejtësi numrin e pensionistëve në vend e për pasojë, nevojën për fonde shtesë ndaj arkë
Bënte qejf në Itali me shpenzimet e shtetit, shqiptarja e pëson keq nga gjykata Një vajzë shqiptare, dëshmitare e një vjedhje në Itali në vitin 2012 udhëtonte falas drejt Italisë dhe çdo shpenzim e pa
Kjo makinë ka dalë në shitje për një arsye tepër të çuditshme (FOTO LAJM) Kandidati për deputet i Vetëvendosjes Xhavit Drenori ka ndërmarrë një akt të çuditshëm për të financuar fushatën e tij.
Ja kush është biznesmeni që pagoi 70 mijë euro për mbrojtjen e Haradinajt në Francë (VIDEO) Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për herë të parë pas kthimit të tij në Kosovë pas q
Haliti: Shteti t’ia paguajë të gjitha shpenzimet Haradinajt Nënkryetari i Parlamentit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike, Xhavit Haliti, ka thënë në një intervistë për Inf
Këto janë shtetet që shpenzojnë miliardat për ushtrinë Ndërsa shpenzimet ushtarake amerikane u rritën për herë të parë në gjashtë vite, Rusia u bë shpenzuesi i tretë më i madh
Gara për armatim, ja shtetet që po shpenzojnë në kulm për ushtrinë (FOTO LAJM) Tensionet mes shtetve kanë sjellë që shumë prej tyre të rrisin shpenzimet për armatimin, thuhet në përfundim të studimit
Alarmohen mediat greke: Shqipëria po rrit shpenzimet ushtarake Mediat greke i kanë kushtuar jehonë lajmit se Shqipëria ka vendosur të rrisë shpenzimet ushtarake në vitet në vazhdim.