E FUNDIT/ E rëndë në Durrës, djali masakron me thikë nënën e babain
999 rezultate për

shpend

Ky është kandidati ideal për të dialoguar me Vuçiçin sipas Shpend Ahmetit Partia Social Demokrate ka qenë sot nikoqire a partive tjera politike në tryezën që po vazhdon të mbahet që disa herë, k
Shpend Ahmeti në takimin e parë me partitë sulmon Hashim Thaçin Kryetari i Partisë Socialdemokratike, Shpend Ahmeti pas tryezës së thirrur nga ta ka thënë se Presidenti Thaçi nuk mund
Shpendi mbledh partitë në takim, vetëm serbët e bojkotojnë Ka filluar tryeza e partive politike e thirrur nga Partia Socialdemokrate (PSD). Në këtë tryezë po marrin pjesë përfa
Shpendi merr në koalicion Mimoza Kusarin, i jep një drejtori Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila ka pritur sot në takim kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, me të cilin k
Shpendi ia plas para syve ambasadorit britanik të vërtetën për Xhabir Zharkun Kryetari i komunës së Prishtinës, dhe njëherit Partisë Social Demokrate, Shpend Ahmeti, ka reaguar në deklaratën e ambas
Shpend Ahmeti deklaron pasurinë, duket jo në gjendje të mirë Agjencia Kundër korrupsionit ka publikuar dje regjistrat e deklarimit të rregullt vjetor të pasurisë së zyrtarëve publik
Vonohen 21 autobusët e Shpend Ahmetit, Komuna kthen kredinë muajin tjetër Në Prishtinë nuk po vijnë autobusët e ri të trafikut urban. 21 automjete të tilla po vonohen për shkak të mos renovimit
Shpend Ahmeti merr një vendim për nder të Fadil Vokrrit Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se stadiumi i Prishtinës do ta mbajë emrin e Fadil Vokrrit, kreut të FFK-s
Shpend Ahmeti reagon më në fund ndaj akuzave për favorizim të biznesneve Kryekomunari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar më në fund në lidhje me akuza të hedhura në media se vartës të tij n
Kurti e nënvlerëson Shpendin: Vetëm 2% fiton në zgjedhje Shpend Ahmeti u largua nga Lëvizja Vetëvendosje, duke ngritur Partinë Socialdemokratike, të cilën edhe e drejton. Albin
Ky nënshkrim i Veselit gëzon pa masë Shpend Ahmetin Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka nënshkruar sot Ligjin për Prishtinën, duke përmbushur kështu përgjegjës
Shpendi: Albini është aq i fuqishëm saqë edhe nga burgu më kontrollonte Shpend Ahmeti mbrëmë ishte prezent në emisionin "Zona e Debatit" ku foli për PSD-në dhe për shkaqet e ndarjes nga Vetëve
Shpend Ahmeti flet për akuzat e Albin Kurtit ndaj tij Shpend Ahmeti ka thyer heshtjen e tij të deritanishme dhe ka folur për largimin nga Vetëvendosja dhe marrjen në udhëheqj
Haradinaj bën koalicion me Shpend Ahmetin, dhimbje koke për Kadri Veselin Opinion nga Ervin Shkulaku Ramush Haradinaj bëri gjithçka vetëm që ta plotësonte dëshirën e moçme, dëshirën që
Partia e Shpend Ahmetit tallet me LDK’në: S'janë serioz, s'duan rrëzimin e Qeverisë Njëri prej deputetëve të PSD’së, Frashër Krasniqi, ka thënë se Partia e Isa Mustafës nuk po duket serioze me nismat për
Shpend Ahmeti nën hetim I sapo ardhuri si kryetar i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti po hetohet nga Prokuroria e Shtetit për punësime part
Shpendi nuk ndahet nga e kaluara, ende lëvdon drejtorat e VV-së Kryetari i Prishtinës, njëherit dhe kryetari i sapo zgjedhur i PSD-së Shpend Ahmeti, thotë se partia që ai tashmë udhëhe
Shpend Ahmeti thumbon Kurtin: Nuk kemi nevojë më të dukemi më të varfër Në fjalimin e mbajtur kryetari i ri i PSD-së në Konventën e Jashtëzakonshme të po kësaj partie, Shpend Ahmeti, nuk ka ng
Kjo është logo e partisë që do të udhëheqë Shpend Ahmeti Deputeti Fisnik Ismaili ka zbuluar logon e re të Partisë Socialdemokrate, të cilës i janë bashkuar Grupi i Pavarur i Dep
Visar Ymeri merr një pozicion të rëndësishëm në partinë e re Partia Social-Demokrate po mban takimin për të zgjedhur strukturat drejtuese të partisë. Albeu.com mëson se në këtë t