999 rezultate për

shpat

Flet shqiptari që ka mbi shpatulla 150 vepra penale: Jam në gjak me 70 familje! Dibran Hoxhaj është një i ri nga Prizreni, i cili ka 150 vepra penale në polici. Ai e quan veten King Cobra. Nga njerëzi
Së shpejti nuse, Selvija tregon një nga biliona arsyet pse dashuron Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao, janë kthyer në çiftin më të dashur për publikun shqiptar dhe nj
Sot partnerja e tij, Selvija tregon se është rritur me këtë këngë të Shpat Kasapit (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte i ftuar për herë të parë në një intervistë me partneren e tij, Selvijen në emisionin “Roped With Olsi
I përmendi taksat, qytetari vë me shpatulla për muri Ramën dhe ia numëron një më një (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me gjendjen e rrugëve kryesore në vend. Me anë të një videoje të postuar
Macja nuk shkon askund pa pronarin, qëndron mbi shpatullën e tij edhe në rrugë (VIDEO) Kjo është historia e Sergio dhe Rossini, një burrë dhe një mace që u takuan për herë të parë në një rrugë në Toledo, në
"E morën në telefon 2 të natës", partnerja e Shpat Kasapit rrëfen skenat e xhelozisë (FOTO LAJM) Shpati dhe Selvija të ftuar në "Ftesë në 5" zbuluan më shumë për marrëdhënien e tyre. Shpati deklaroi se dëshiron të bëj
Selvija dhe Shpati rrëfejnë gjithë të pathënat për lidhjen e tyre: Ishim shumë miq të mirë (VIDEO) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Këngëtari
"A merresh me drogë", Shpat Kasapi i përgjigjet ndjkësit pas lajmit të arrestimit (FOTO LAJM) Muaj më parë këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi, ishte pre e disa lajmeve që qarkulluan në lidhje me një arrestim
"Aty nisi çdo gjë", Selvija zbulon për herë të parë si u njoh me Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
I propozoi për martesë, Selvija tregon unazën e diamantit që i dhuroi Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
"Ndihem si sulltan", Shpat Kasapi rrëfehet për marrëdhënien e Selvijes me vjehrrën (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Ai publikoi në Instagram një fot
Dalin pamjet nga ceremonia, fejohet Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Shpat Kasapi i dha fund beqarisë në 24 Dhjetor, por ceremoninë e organizoi në fsh
Vetëm 4 ditë në detyrë, Grubi shkarkon Shpat Kasapin nga kabineti Ende pa u bërë një javë nga emërimi i tij si këshilltar, Shpat Kasapi u shkarkua nga pozita. Para katër ditëve u bë
U kap me drogë dhe u arrestua? Reagon për herë të parë Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan ditët e sotme në mediat maqedonase se është kapur me drogë dhe se ësht
Kapet me drogë, arrestohet Shpat Kasapi Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit kokainë, 2 paketa të vogla. Sipas mediave maqedonase,
Nuk është më beqar, Shpat Kasapi fejohet me Selvijen (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Ata kanë organizuar një ceremoni
Prezanton më në fund të dashurën, Shpat Kasapi i bën premtimin publikisht (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukuroshe zeshka
Shpat Kasapi do t'i dedikojë këngë dashurie, reagimi i parë publik i partneres (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, ka zbuluar prej disa kohësh se është duke shijuar një romancë me partneren e tij të re
Romantik si Shpat Kasapi, i dedikon këngë dashurie partneres (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe zeshka
Zbulohet ekspertiza për Klodian Rashën: Plumbi në shpatull i mori jetën! Dy ditë më parë në Tiranë u qëllua për vdekje i riu Klodian Rasha nga një efektiv i policisë së Shtetit. Nga eksperti