999 rezultate për

shorti

Pas tradhtisë së bashkëshortit, Hueyda tregon disa gjëra që ne nuk i dinim Hueyda El Saied është një nga vajzat më të talentuara shqiptare dhe këtë nuk nguron ta shfaqë gjithmonë. Ajo ka provu
Skandali i bujshëm i Bill Clintonit, flet për herë të parë Hillary Së fundmi Hillary Clinton i ka dalë në mbrojtje bashkëshortit të saj në lidhje me skandalin seksual të para 20 vjetëve.
I bëri pyetjen me spec për bashkëshortin, Emina sfidon Kejvinën Kejvina ka bërë mbrëmjen e sotme një pyetje me spec për Emina Çunmulajn. “Burri jot mos është bërë gjë synet?”, e pye
Gruaja kap mat bashkëshortin në autobus, plas sherri me grushte (VIDEO) Ky është momenti i habitshëm kur një grua e zemëruar kap të shoqin e saj shofer autobusi duke biseduar me një grua tjetë
Pasi e tradhtoi bashkëshorti, Hueyda merr vendimin e rëndësishëm "Shoëgirl:-i Hueyda El Saied pas tradhtisë së bashkshortit, është zhvendosur për të jetuar në Luksemburg. Por nëse n
Si asnjëherë, Rudina Magjistari prezanton bashkëshortin Rudina Magjistari gjithmonë përpiqet t'i shmangë postimet për vajzën dhe burrin e saj. Shoku im më i mirë”,-shkruan a
Aulona Musta hedh videon me bashkëshortin, vajza tjetër reagon "pa frena" (FOTO LAJM) Aulona Musta është kthyer në një nga personazhet më antipatikë në rrjetet sociale, kjo për arsye që shpesh ndjekësit e s
Nuk e shmang dot, Zaimina tregon çfarë pëlqen fizikisht tek bashkëshorti Shumë prej personazheve të shoëbiz-it shqiptar e ruajnë të fshehtë jetën e tyre private. Kjo shpesh herë ka ndodhur e
Shorti rezervon ndeshje të veçantë, Lampard sfidon ish-skuadrën e tij Raundi i parë i Kupës së Ligës në Angli solli një surprizë të madhe. Atë të eliminimit të Manchester United nga skuadra
Adelina Tahiri merr dhuratën e çmuar nga bashkëshorti i saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas Serjoza Markov për një kohë të gjatë kanë qënë në qëndër të v
Zbulohet sa vite kanë bashkë Adelina Tahiri me bashkëshortin maqedonas Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas, Serjoza Markov për një kohë të gjatë kanë qenë në qendër të vëmendjes s
Afërdita Dreshaj publikon foton e parë që bëri me bashkëshortin milioner Pesë vite më parë, Afërdita Dreshaj takoi hokeistin çek, Jakub Kindl. Koha do të rridhte shpejt dhe më 29 qershor të 201
E bujshme, Rovena Dilo dhe ish-bashkëshorti përballen sërish në gjykatë Kanë kaluar tre vite nga divorci i bujshëm i këngëtares Rovena Dilo me ish-bashkëshortin e saj prej 10-vitesh, ish-futbo
E frikshme, burri hedh gruan nga ballkoni: Kështu i fshehu gjurmët (VIDEO) Këto janë momentet tronditëse ku shihet një gruaje që vritet nga bashkëshorti i saj në Brazil. Pamjet e tmerrshme tr
Për herë të parë, Zajmina flet për marrëdhënien me dy vajzat e bashkëshortit Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe që
Kjo modele hedh akuza të tmerrshme ndaj Vladimir Putinit Modelja 30-vjeçare nga Rusia, Ana Shapiro pretendon se presidenti Vladimir Putin deshi ta vrasë atë. Ajo tha se ishte
Adelina Tahiri pozon hapur krah bashkëshortit maqedonas (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov vetëm pak javë më parë u bënë prindër të një
Kjo grua ka tmerruar burrat, shikoni si e torturon bashkëshortin (VIDEO) Një video qesharake në Facebook është bërë viral orëve të fundit. Videoja, e publikuar në faqen Funny World, shfaq nj
Për herë të parë, Xhemi Shehu prezanton bashkëshortin Xhemi Shehu ishte vetëm 25 vjeç kur njohu dhe dashuroi bashkëshortin e saj aktual dhe që atëherë është përpjekur ta mbaj
3 vite martesë, Anjeza Shahini poston foto e rrallë krah bashkëshortin britanik (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini prej vitesh ka lënë pas Shqipërinë për të jetuar krah bashkëshortit të saj, diplomat