Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

shoqja

Shoqja e saj u nda tragjikisht nga jeta, balerina shqiptare rrëfen mes lotësh historinë (FOTO LAJM) Adel Lami është një ndër balerinat më të njohura në vend dhe falë talentit të saj ajo ka arritur një karrierë të suksess
"Flet me këngëtarin me famë botërore", shoqja e ngushtë i nxjerr sekretin Kiara Titos (FOTO LAJM) E ftuar nw "Why Not", Kiara Tito zhvilloi lojwn karakteristike tw wmisionit, "5 sekonda" tw cilws i’u bashkua dhe shoqja
Vdekja e 23 vjeçares në Vlorë, arrestohet shoqja e saj Policia e Vlorës ka dhënë informacionin zyrtar në lidhje me aksidentin që ndodhi dje pranë vendit të quajtur ”Kripa” ku
Robert Berisha humb të ëmën, Nora Istrefi: Ka qenë gjithmonë shoqja ime (FOTO LAJM) Dy muzikantët e njohur shqiptarë, Robert dhe Patris Berisha, janë zgjuar mëngjesin e së shtunës me një lajm të kobshëm.
Fajtore për aksidentin ku shoqja humbi jetën, merret vendimi për të renë Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Denisa Dokun, e cila shkaktoi aksidentin, ku mbeti e
"Burri i saj më telefononte në 4 të mëngjesit", ish-shoqja i nxjerr të palarat Kimit (FOTO LAJM) Ish-shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka hedhur akuza të rënda në drejtim të Kanye West. Ajo beson se K
Flet naftëtarja që tentoi të vetëflijohej: I provuam të gjitha Mimoza Muhametaj, një nga grevistet e Ballshit tentoi të vetëflijohej mbrëmjen e djeshme, por shpëtoi nga ndërhyrja e ko
Shoqja e shqiptares së humbur në Greqi ngre dyshime: Ka ndodhur diçka që e ka tronditur Kërkimet për 19-vjeçaren shqiptare në Greqi, Artemis Vasili vijojnë pa u ndalur. Babai i saj ka folur për median greke M
Flet nëna e 13-vjeçares që u abuzua nga Blerim Bizgjoni: Shoqja i kishte zgjidhur duart e këmbët Janë zbardhur detaje të reja dhe tronditëse në lidhje me ngjarjen e rëndë në Pogradec, ku shtetasi Blerim Bizgjonit abuz
Krimi makabër në Tiranën e 1985: Shoqja fton shoqen dhe ia lë burrit t'a vrasë Historiani i njohur Kastriot Dervishi ka bërë publike një ngjarje tragjike të ndodhur vite më parë në Tiranë. Ngjarj
Gati t'i marrë "fronin", shoqja e ngushtë i nxjerr sekrete e errëta Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka debatuar me miken e saj të ngushtë Larsa Pippen disa javë më parë. Sipas mediave të huaja, njëri prej
"Babai e vëllai duan të më vrasin", rrëfehet shoqja e Eglantina Bucit Detaje të reja zbardhen nga krimi i 8 viteve më parë, ku Elantina Buci u vra nga vëllai i saj. Shoqja e Eglantinë, ka t
Historia "Noja", flet Brisilda e cila u dhunua nga shoqja e ngushtë Akoma nuk është harruar historia e "Nojës", ku si pasojë e një trekëndëshi dashurie një vajzë u mor peng dhe u dhunua.
Na vjen keq, por këto 5 shenja tregojnë se duhet të ndahesh nga shoqja e ngushtë Miqësia duhet të jetë e qëndrueshme dhe fleksibël, por jo gjithmonë ndodh kështu. Ndonjëherë shenjat paralajmëruese se n
HORROR/ Gruaja shtatzënë rrëmbehet nga shoqja dhe burri i saj: E vrasin, i çajnë barkun dhe i marrin foshnjën Një ngjarje horror është regjistruar së fundmi në Brazil, në qytetin jugor Canellinia ku një vajzë e re, në pritje për t
Shoqja e Drinit i heq Arjola Shehun nga Instagrami? Gazetarët sqarohen LIVE (FOTO&VIDEO) Një nga historitë që dëgjohet më shpesh ditët e sotme, gati gati si një përrallë e kohëve moderne, është momenti kur një
Vodhën produkte kozmetike në qendrën tregtare, arrestohet vajza dhe shoqja në Tiranë Një vajzë e identifikuar si A. T është vënë në pranga në Tiranë ndërsa është proceduar penalisht shoqja e saj M. R. M
Nuk po e përballojnë jetën e re? Princ Harryn po e ndihmon shoqja e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle, bashkë me djalin e tyre, u transferuan në Los Angeles në mars para mbylljes së koronavir
Mike apo rivale? Shoqja rivalizon Kim Kardashian me të pasmet bombastike (FOTO LAJM) Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka pozuar sot në bikine derisa ju ka sugjeruar ndjekësve të saj që “të s
Skandaloze! Shoqja e 15-vjeçares: Rrinte në tualet, ngacmonte dhe nënat e fëmijëve Në studion e emisionit me "Zemër të Hapur", ka folur sot shoqja e ngushtë e 15-vjeçares e cila u abuzua prej një viti se