999 rezultate për

shoferi

"Shoferi kishte pirë birra", si u tentua të fshihej aksidenti i Qafë-Thanës Ditën e djeshme një autobus i mbushur me gjimnazistë në Roskovec, doli nga rruga dhe u përmbys fare pranë një gremine në
Shoferi shmangu tragjedinë! Si u shpëtuan gjimnazistët nga Fieri në Qafë Thanë (FOTO LAJM) Ishte lagështira ajo që shkaktoi aksidentin e sotëm të një autobusi me gjimnazistë nga Fieri. Për fat të mirë nuk ka
Çmenduri në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi i vë "flatrat" Range Rover-it (VIDEO) Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë ‘Range Rover’ në autostradën Tiranë -Durrës, pasi po udhetonte me nje shpejtës
Tragjedi, shoferi grindet me pasagjerin dhe autobuzi bie nga ura gjigante (VIDEO) Askujt nuk do tja merrte mendja se një zënkë e parëndësishme mes shoferit dhe një pasagjeri në një autobuz në Kinë, do t
Dëshmia tronditëse e shoferit të Bechtel Enkas, punoja 30 orë pa pushim Driton Asani, i akuzuar për veprën penale të rrezikimit të trafikut publik, ku si pasojë mbetën të vdekur dy persona, so
Gruaja e nevrikosur godet shoferin duke shkaktuar tragjedi të rëndë (VIDEO) Zënka ndërmjet një pasagjere dhe një shoferi të autobusit ka shkaktuar një tragjedi në Kinë duke lënë të vdekur 15 perso
Drogë poshtë sendiljes së shoferit, sekuestrohen 21 kg marijuanë në kufi me Greqinë Të paktën 21 kg marijuanë janë kapur sot në kufirin greko-shqiptar. Droga u kap në Dafni të Igumenicës ndërsa u arre
Nuk ndihmuan burrin e paralizuar, shoferi i autobusit u bën të papriturën pasagjerëve Një shofer autobusi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në Paris të Francës, ku detyroi që të zbrisnin nga autobusi të g
Besonte se kishte blerë "Porsche", por shoferi zbulon detajin shokues (FOTO LAJM) Pronarët e kësaj makine luksoze me shumë siguri do skuqen në fytyrë kur të mësojnë Porsche Cayenne e tyre nuk është aspa
Donte t'ia kalonte Lambos, motorçiklisti kthehet nga vdekja (VIDEO) Gara mes një motoçiklete sportive dhe Lamborghini për pak sa nuk përfundoi me viktima, kur shoferi i motoçikletës për nj
Skëterrë me 215 km/h në autostradë, polici i jep një mësim për gjithë jetën kamikazit të rrugës (VIDEO) Policia e shtetit së fundmi ka publikuar një video gjatë një aksioni në autostradë mbrëmjen e djeshme. Në këtë video
Shoferi i kamionit e qëlloi me shuplakë, si ndodhi masakra në Mat Ngjarja e rëndë që tronditi sot tërë vendin, ka lënë pas tre viktima dhe një person të plagosur. Ndërkohë është zbard
Sherr me thika mes shoferëve në Ersekë, një i plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Ersekë. Një sherr banal ka shpërthyer mes dy personave dhe si pasojë,
Flet shoferi që rrahu nxënësit, tregon ç'i punuan (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një shofer furgoni që transortonte nxënës shkolle ka dhunuar dy prej tyre
Pamje të rënda, shoferi i furgonit godet me grushta e shuplaka nxënësit (VIDEO) Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku raportohet se një shofer që transortonte nxënës shkolle me fugonin e tij ka
E rëndë në Dibër, nxënësi dhunohet nga shoferi i furgonit Një incident i rëndë ka ndodhur në Dibër, ku raportohet se një shofer që transortonte nxënës shkolle me fugonin e tij ka
Tragjedi, fëmija niset për në kopësht por gjendet i vdekur në autobus Si gjithnjë, për disa muaj ai ishte shoqëruar nga prindërit në autobusin e kopështit çdo mëngjes, por një ditë ata do të
Me kamion drejt Anglisë, shoferi “spiun” zbulon 7 shqiptarët Shtatë shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme në Hollandë. Mësohet se ka qenë shoferi ai i cili ka lajmëruar policinë
Shoferi mbulon me zhavor policin (VIDEO) Pasi një polic dyshoi se një shofer e kishte mbingarkuar kamionin e tij, ky i fundit hapi rezen e derës dhe e mbuloi atë
Shoferi i Azem Sylës lirohet nga aktakuza Gjykata e Prishtinës, e ka hedhur poshtë aktakuzën ndaj 17 personave të akuzuar në rastin e njohur si “Toka 2”, rast ky