999 rezultate për

shkurta

"Jam në ditët më të lumtura", Rezarta Shkurta flet pas daljes së Ermalit nga burgu Ditën e djeshme u bë publike lajmi se Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu. Lajmi ës
"Familja ime u bashkua", Rezarta Shkurta hedh videon me Ermalin Nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha u dënua për trafik droge pas zbulimit të laboratorit të kokainës në Xibrakë. Por m
E frikshme, Rezarta Shkurta tregon si u njoh me nipin e Enverit (FOTO LAJM) Ermal Hoxha, bashkëshorti i Rezarta Shkurtaj vazhdon të jetë në burg pas zbulimit të laboratorit të Xibrakes. Por pa
Rezarta Shkurta nuk di të ndalë së provokuari (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta, e cila mori më shumë famë për shkak të lidhjes me nipin e diktatorit, Ermal Hoxhën
Rezarta Shkurta riktheheht mjaft joshëse (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është një ndër femrat më të komentuara në shoëbizit shqiptar herë për arritjet e saj në biznes apo në kë
Rrezarta Shkurta befason e veshur me të kuqe (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është këngëtarja dhe ish mis Durrësi, ajo ndër të tjerash është e martuar edhe me Ermal Hoxhën, nipin e
Rezarta Shkurta provokon e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, ka postuar një foto duke iu uruar fansave mengjesin. Ajo ka
Rezarta Shkurta suprizohet nga Ami dhe Ermali (FOTO LAJM) Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë bekuar sërish, këtë herë me një vajzë. Para pak ditësh ata bënë ed
Dedikim dashurie bashkëshortit , Rezarta Shkurta mall për Ermalin (FOTO LAJM) Prej tre vitesh Ermal Hoxha, ndodhet në burg pas arrestimit të tij në kuadër të një operacioni antidrogë. Por ndonës
Rezarta Shkurta nervozohet me mediat: U bënë 7 vjet me këtë lapsus (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, ka postuar një foto e cila është kthyer në një "mollë sherri" me
Besi poston foton, Rezarta Shkurta i komenton kështu (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku, është padyshim ndër personazhet më të dashur për publikun. Së fundmi Besi ka postuar n
Nusja e familjes Hoxha bën gjetjen perfekte, nuk do vuani më (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta shquhet si një nga VIP-at më aktivë në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka treguar
Rezarta Shkurta bën dedikimin e ndjerë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Prej afro 3 vitesh këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta dhe vajza e saj jetojnë larg Ermal Hoxhës, i cili vuan dënimin pë
Rezarta Shkurta bën një dedikim të veçantë për bashkëshortin e saj (FOTO LAJM) Dashuria i reziston edhe distancës të paktën këtë gjë ka provuar Rezarta Shkurta për lidhjen e saj me Ermal Hoxhën.
Plas sherri! Rezarta Shkurta i nxjerr të palarat Dalina Buzit (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta është një nga femrat shqiptare që la botën e muzikës për t'u kthyer në një sipërmarrëse dhe për t'iu për
Befason Rezarta Shkurta, bën postimin më të çuditshëm për ''Shën Valentin'' (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe nga Shqipëria, Rezarta Shkurta, në bazë të postimeve në rrjetet sociale shihet se është mjaft e dhë
Abazaj tregohet realist: Më vinte të festoja por nuk e bëra për respekt Kristal Abazaj ka nënshkruar me Skënderbeun, ndërsa do të bashkohet me korçarët menjëherë pas përfundimit të sezonit. Gj
E dinim nga një qytet tjetër, nusja e familjes Hoxha tregon origjinën e vërtetë (FOTO LAJM) Për këngëtaren dhe sipërmarrësen shqiptare këto kanë qenë kohë tensioni. Rezarta Shkurta po rrit e vetme vajzën e saj
Rezarta Shkurta publikon momentin kur lindi vajzën e saj (FOTO LAJM) Është kthyer pas në kohë. Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar një fotografi në Instastory përmes të cilës me gjit
Rezarta Shkurta e lumtur, në shtrat me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Për këngëtaren dhe sipërmarrësen shqiptare këto kanë qenë kohë tensioni. Rezarta Shkurta po rrit e vetme vajzën e saj