999 rezultate për

shkup

Qeveria vendos: Orë policore prej të enjtes në orën 21:00 deri të hënën në orën 05:00 Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot (03.06.2020) gjatë vazhdimit të seancës së 60-të ka sjellur këtë vendim
Shtimi i rasteve me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, Shkupi më i rrezikuari Organizata Botërore e Shëndetit ka kategorizuar qytetet më të rrezikuara në Maqedoninë e Veriut si pasojë e virusit Koro
Rrëfime nga Klinika infektive në Shkup ku luftohet me Covid 19 (VIDEO) Ekipi i televisionit Telma ka realizuar reportazhe në Klinikën Infektive në Shkup, ku kanë paraqitur pamje tmerruese nga
MAQEDONI/ 4 ndërruan jetë, 52 raste të reja me koronavirus për 24 orë Rritet në mënyrë drastike numri i të prekurve nga virusi korona në vend. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 52 rast
3 viktima dhe 38 raste të reja me koronavirus në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë Veriore njofton se gjatë 24 orëve të fundit, nga 560 teste të realizuara, 38 kanë
37 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në Maqedoni Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 37 raste të reja me COVID-19, ndërsa janë bërë plot 508 teste. Ndërk
Maqedonia e Veriut shënon 1 viktimë dhe 20 raste të reja me COVID-19 Maqedonia e Veriut ka shënuar në 24 orët e fundit 20 raste të reja me COVID-19 si dhe 1 viktimë. Numri i infektimeve vij
Aksident i rëndë në Shkup (VIDEO) Një kamion dhe një motoçikletë janë përplasur në udhëkryqin tek stacioni hekurudhor në Shkup. I lënduar ka mbetur ng
Kërcënoi me armë policin, përfundon në pranga i riu Një i ri ka përfunduar në prangat e autoriteteve në Shkup. Gjatë mbrëmjes së djeshme, respektivisht në ora 21.30 poli
Dy viktima dhe 22 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë informon se në Institutin për Shëndet publik gjatë ditës së sotme janë regjistruar 50 pacientë
Është zhdukur kjo vajzë në Shkup, është shqiptare, tani gjendet në polici Të dashur miq e dashamirë , ky fëmijë është gjetur tek ura e Bit Pazarit në Shkup , fëmija momentalisht gjindet në staci
Si po vuajnë dënimet me burgim të përjetshëm, ish-ushtarët e UÇK-së në Shkup (VIDEO) Pjesëtarët e grupit po vuajnë sot dënimet në burgjet e Idrizovës dhe Shutkës. Siç duket në imazhet e siguruara, ata shfa
Koha kur Prishtina ishte e para me shikueshmëri në ish-Jugosllavi, e la prapa me Crvena Zvezdën e Vardarin e Shkupit (FOTO LAJM) Klubi më i madh në Kosovë, FC Prishtina ka shkruar histori edhe në ligën federative të ish-Jugosllavisë. Skuadra “bar
Të dielën protesta në Shkup kundër orës policore Edhe Maqedonia e Veriut nuk do ti shpëtojë protestave kundër masave shtrënguese në kuadër të përpjekjeve për parandalimi
20 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut Sot Instituti i Shëndetit Publik në Maqedoninë e Veriru ka regjistruar 24 pacient të shëruar nga Covid-19, ku 11 prej ty
Shkupjani var ketrin sepse ia ka ngrënë arrat Fotografi shqetësuese janë publikuar në rrjetet sociale nga lagja Sonje e Shkupit. Fotografia tregon një ketër të var
Rrëzohet helikopteri në aeroportin e Shkupit, ka të plagosur Një helikopter është rrëzuar sot rreth orës 11:30 minuta në Aeroportin ndërkombëtar të-Shkupit. Në helikopter kanë qenë
Rrëzohet një helikopter në Aeroportin e Shkupit Para pak çastesh në aeroportin e Shkupit është rrëzuar një helikopter. Helikopteri është i Ministrisë së Punëve të Br
Policia konfiskon armë dhe drogë në Butel të Shkupit Në një aksion të Byrosë për Siguri Publike me urdhër të gjykatës, policia ka zbuluar disa bunkerë në rrugën Alpi në Bute
MAQEDONI/ 19-vjeçari gjendet i vdekur në një shtëpi të braktisur Një djalë 19-vjeçar nga Shkupi gjatë ditës së djeshme është gjetur i vdekur në një shtëpi të braktisur në rrugën “Pero N