999 rezultate për

shkumbin

Si u shpëtua drejtuesi i furgonit që ra në Shkumbin (FOTO LAJM) Këto janë disa nga fotot e operacionit të shpëtimit të furgonit që ra sot pasdite në një lartësi rreth 200 m në lumin Sh
Një furgon mallrash përfundon në lumin Shkumbin, drejtuesi mbetet i bllokuar (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites në Kthesën e Murrashit në Librazhd. Një furgon mallrash ka da
Gjenden 100 predha artilerie në afërsi të lumit Shkumbin në Elbasan Pas një operacioni për zbulimin e municioneve në Elbasan janë gjetur 100 predha artelerie, shkruan Albeu.com Kërkesa
EMRI/ Identifikohet viktima që u gjet në lumin Shkumbin Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në breg të lumit Shkumbin. Sipas informacioneve behet e ditur se trupi
Gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin Gjendet një trup i pajetë në fshatin Muriqan të Elbasanit. Trupi mëoshet se është gjendur në breg të lumit Shkumnbin.
EMRI/ Mbytet në lumin Shkumbin një i moshuar Një 75-vjeçar i identifikuar si Nazmi Peqini është mbytur në lumin Shkumbin. Trupi i tij po dërgohet në morgun e spit
Lirohet Shkumbin Demalijaj Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkëmbim Demaliaj është liruar nga paraburgimi duke iu ndryshuar masa në a
Gjykata merr vendim për deputetin Shkumbin Demaliaj Gjykata Themelore në Prishtinë, ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh për deputetin Shkumbin Demaliaj. Deput
Këto deklarata e dërguan në burg Shkumbin Demaliajn Deputeti i AAK-së dhe ish anëtari i Komisionit Qeveritar për Verifikimin e Listave të Veteranëve të UÇK-së, Shkumbin Dem
Edhe Shkumbin Demaliaj dhe Xhavit Jashari në akuzë, rrezikojnë burgun Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), sot ka ngritur aktakuzë dhe është dërguar në Gjykatën Themelore në P
U dhunua nga lojtari i Shkumbinit, arbitri Kola bën kallëzim në polici (VIDEO) Gjyqtari Klajdi Kola sapo ka bërë një kallëzim në polici, pasi u godit ditën e sotme në ndeshjen Shkumbini-Veleçiku, nga
SKANDAL / Dhunohet arbitri në Tiranë (VIDEO) Fundi i ndeshjes mes Shkumbinit dhe Veleçikut u përfshi nga tensioni dhe dhuna. Triumfi 1-0 i skuadrës nga Kopliku ka sj
Del emri, kush është viktima që u gjet në brigjet e lumit Shkumbin Ditën e sotme në brigjet e Lumit Shkumbin është gjetur një kufomë mashkulli. Trupi i pajetë është gjetur nga punonjë
Gjendet një kufomë mashkull në brigjet e lumit Shkumbin Ditën e sotme në buzë të lumit Shkumbin është gjetur një kufomë mashkulli. Nga raportimet e para mësohet se kufoma e
E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në lumin Shkumbin Ditën e sotme një kufomë e seksit mashkull është gjetur në ujërat e lumit Shkumbin. Policia bën me dije se viktima ës
Pse po heshtet për akuzat monstruoze të dëshmitarit? Muaj me parë, Shkumbin Mehmeti në një rrëfim, ka akuzuar vëllezërit Ibrahim dhe Qerim Kelmendi për organizim të shumë vr
Xhavit Haliti pyetet nëse e njeh dëshmitarin Tri familje nga rajoni i Dukagjinit, Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, familjarët e të cilave janë vrarë në fillim të dekadës së
Pas dëshmisë tronditëse të Shkumbin Mehmetit, reagon Doruntinë Maloku Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, në një rrëfim ekskluziv në Klan Kosova, ka akuzuar vëllez
Si ndodhi rrëmbimi dy milionësh i Valon Dreshajt Dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, Shkumbin Mehmeti, pranon se ishte pjesëtar i një grupi kriminal i cili ka k
Rrëfeu vrasjet, Lumezi ka një mesazh të fortë për Shkumbin Mehmetin Personat të cilët flasin, nëpër media dhe rrjete sociale, lidhur me vrasjet e aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Koso