999 rezultate për

shkreli

Dha dorëheqjen pasi mori pjesë në protestë, ish-deputetja mbron të bijën Mbrëmjen e sotme u bë publike dorëheqja e Anna Shkreli pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Ish-deputetja e Partisë Soci
Mori pjesë në protestën e teatrit, jep dorëheqjen vajza e zv/ministrit Pas pjesmarrjes në protestën e Teatrit ka dhënë dorëheqjen, drejtoresha e Shtëpisë Muze "Ismail Kadare", Ana Shkreli.
Të atin pjesë e qeverisë Rama, Anna Shkreli merr pjesë në protestën e Teatrit (FOTO LAJM) Ditën e sotme u mbajt protesta e thirrur nga Aleanca e Teatrit pas shembjes së teatrit më 17 maj. Në protestë janë të
Shqiptari më i urryer në botë kërkon të lirohet nga burgu: Do gjej kurën për Covid-19 Ai cilësohet si shqiptari më i urryer në SHBA për shkak të rritjes së çmendur të çmimit të ilaçit kundër AIDS-it. Mar
Shkreli: Aksioni për Unazën do të vazhdojë, do prishen rreth 250 ndërtesa Aksioni për prishjen e objekteve që preken nga ndërtimi i Unazës së Re do të vijojë. Zv/Ministër i Infrastrukturës dhe E
Artan Shkreli lëshon perlën: Nuk kemi ujë se shqiptarët lahen çdo ditë Zëvendës ministri i Infrastrukturës, Artan Shkreli pati një debat të ashpër me aktivistin Gjergj Bojaxhi në lidhje me fu
Shqiptari më i urryer në Amerikë "kërkon" telashe nga burgu Byroja amerikane e burgjeve tha të premten se është duke hetuar ish udhëheqësin e kompanisë farmaceutike Martin Shkreli,
Amerikanët sërish merren me Martin Shkrelin, pretendojnë se me një celular po bëhet i pasur Një hetim është hapur ndaj shqiptarit Martin Shkreli nën dyshimet se ka drejtuar nga burgu kompaninë e tij farmaceutike
Linja e re e trenit Tiranë-Durrës, sa do të kushtojë bileta Çmimi i biletës së udhëtimit në linjën e re hekurudhore Tiranë-Durrës do të jetë 1-1.2 euro. Gjithçka u bë me dije nga
Dhëndri i Ledi Shamkut dhe Artan Shkrelit i zë pusi Ramës tek dera e shtëpisë Belind Këllici dhe deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi organizuan një protestë sot me të rinjtë e forumeve rinore të part
Shqiptari më i urryer në botë dënohet me 7 vjet burg Ai cilësohet si shqiptari më i urryer në SHBA për shkak të rritjes së çmendur të çmimit të ilaçit kundër AIDS-it. Ma
Martin Shkreli dënohet me shtatë vjet, përlotet në gjykatë Martin Shkreli është dënuar të premten me shtatë vjet burg pasi që u gjet fajtor për mashtrim të investitorëve vitin e k
Ky është burgu i veçantë që e pret shqiptarin më të urryer në botë Shqiptari më i urryer në botë, Martin Shkreli do të qëndrojë 4 muaj burg në qytetin e Bruklin. Qelia ku do të qëndro
Shqiptari më i urryer në SHBA rikthehet në burg Shqiptari Martin Shkreli do të duhet të kthehet në burg pasi ka thyer paktin e lirimit me kusht. Ai cilësohet si shq
Martin Shkreli ofroi 5 mijë euro për t'i shkulur flokët Hillary Klinton Padyshim që të gjithë e njohin Martin Shkrelin.Ai është një nga shqiptarët më të urryer në botë. Kjo për shkak se 34-
Ja kush janë 5 shqiptarët më të famshëm në botë (FOTO LAJM) Nuk janë të pakët shqiptarët të cilët kanë triumfuar jashtë kufijve të Shqipërisë. Por kush janë 5 shqiptarët më të
20 vjet burg për shqiptarin më të urryer në botë Martin Shkreli bëri bujë shumë kohë më parë kur pa pikën e mëshirës rriti me 5000% çmimin për një medikament jetësor pë
Shqiptari më i urryer në SHBA shpallet fajtor për tri akuza Shqiptari Martin Shkreli është shpallur sot fajtor për disa akuza për mashtrim dhe pret dënimin me burg. Pas pesë di
Në Nju Jork pritet të vendoset dënimi për Martin Shkrelin Në Nju Jork, juria është mbledhur sot përsëri për të vendosur në gjyqin e Martin Shkrelit, ish-ekzekutiv i një kompanie
Martin Shkreli rrezikon 20 vjet burg, avokati i tij: Ai është një gjeni Një juri do të fillojë diskutimet të hënën në gjyqin për akuzat për mashtrim të letrave me vlerë kundër sipërmarrësit Ma