999 rezultate për

shkoi

Dëshmitari rrëfen se si shkoi "pazari" për ta bërë Haradinajn deputete: 6 mijë euro për 600 vota Ministrja e Punëve të Jashtme në detyrë, Meliza Haradinaj Stublla, si duket nuk mori mjaftueshëm vota për të siguruar nj
E pazakontë! Shkoi për fushatë, banorët "ndryjnë" në kabinën elektrike Ardian Çelën? (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një posti në Facebook ka zbuluar një ngjarje të ndodhur në Katundin e Ri. Sip
Shkoi djali t'a takonte por nuk e gjeti, zhduket pa gjurmë57-vjeçari nga QSUT-ja Shpëtim Dervishi, një 57-vjeçar nga Durrësi është zhdukur pa gjurmë nga Qendra Spitalore Universitare Nënë Tereza, mëngj
Basha premtime qytetarëve: Ata që kanë kaluar COVID-in do marrin rimbursim Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me qytetarët e Tiranës në njësinë 4. Basha u shpreh se PD ka gati
Nuk bashkoi listat me Ramën, Kryemadhi zbulon strategjinë kundër Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur këtë të premte lidhur me strategjinë e opozitës
Vllaznia "ngec" sërish, vetëm një pika ndaj Skëndërbeut Vllaznia vijon të lëshojë terren, pasi ngeci sërish, këtë herë në transfertën ndaj Skënderbeut, ku nuk shkoi më shumë se
U zunë se nuk i shkoi në dasmën e djalit, motrat pajtohen pas 1 viti (FOTO LAJM) Debatet, zënkat, hatërmbetjet, shpeshherë janë shkaktarët që çojnë pjestarë të një familjeje të shkëpusin marrëdhënien d
Skandaloze! Shkoi të vizitonte të ëmën, qytetari e gjen shefin e Urgjencës në gjumë Një denoncim ka ndodhur në Kavajë ku një qytetar ka denoncuar shefin e spitalit të qytetit për papërgjegjshmëri dhe negl
Shkoi në mal dhe u zhduk pa lënë gjurmë, motra: Policia të më gjejë vëllanë Spiro Gjeka, 56 vjeç është zhdukur në rrethana të paqarta një javë më parë. Kontaktet e fundit me familjarët, 56 vjeçari
Misteret e zhdukjes së biznesmenit italian, flet dëshmitari që shkoi i pari te makina që digjej Teksa zhdukja e biznesmenit italian, Davide Pekoreli, vijon të jetë e mbushur me mister dhe hetimet dypalëshe nga prokur
Shkoi në Bolivi, fjalët e para të Sadikut: Të gjithë duam të jemi në Copa Libertadores Bomberi i Kombëtares, Armando Sadiku mbërriti në Bolivinë e largët, dhe është gati për aventurën e tij të re me klubin e
Shkoi në shtëpinë e ish-të dashurës dhe e p*rdhunoi, arrestohet i riu me dy identitete Policia e Tiranës ka arrestuar një të ri pasi ka dhunuar dhe ka kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e ish të dashurës
Dikush u plagos me plumb "qorr", si shkoi Viti i Ri në Kosovë Dhjetë persona deri tani kanë kërkuar ndihmë në Qendrën Emergjente si pasojë e lëndimeve nga mjetet prioteknike dhe nga
Shkoi të zmadhonte akoma më shumë vithet, ndërron jetë Kim Kardashian meksikane Një modele e famshme në Instagram, e cilësuar si Kim Kardashian meksikane, është raportuar se ka humbur jetën në moshën
Emigrantët shqiptar në Itali "i kërkojnë llogari" Ramës: Ku shkoi premtimi i 2013?! Kryetarja e Institutit Kombëtar të Asistencës Sociale përmes një letre të hapur i është drejtuar kryeministrit Rama për
Shkoi për vaksinën, Berisha nxjerr fotot e Ramës duke bërë pazar në SHBA (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama aktualisht ndodhet në ShBA, ku sipas tij ka shkuar për të takuar prodhuesit e vaksinës. Kreu i
Vdiq pasi shkoi në motel me 21 vjeçaren, 61 vjeçari ishte zyrtar i ministrisë Dy ditë më parë, një 61 vjeçar është gjetur i vdekur në një motel në Gjakovë. Sipas gazetës Express, 61 vjeçari ka qenë
Shkoi në motel me 21 vjeçaren, 61 vjeçari pëson arrest kardiak Një 61-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e djeshme në një motel në afërsi të Gjakovës. Ishte një 21-vjeçare e cila
Zbardhet dëshmia e 20-vjeçarit shqiptar që vrau biznesmenin grek: I kërkoja lekët Detaje tronditëse janë zbuluar nga policia greke pas ngjarjes së rëndë ku shqiptari i vuri flakën një biznesmeni grek, n
I shkoi për vizitë në shtëpinë e re, i moshuari ia heq këpucët Ramës Një i moshuar në fshatin Gjepalaj në Shijak, ka detyruar Edi Ramën që të heqë këpucët përpara se të hyjnë në shtëpinë e