999 rezultate për

shkodrĂn

U kap me dy milionë paund drogë, Instagrami "tradhton" shkodranin në Angli Një shqiptar, i dënuar me 27 vite burg në Angli, përdor nga qelia një telefon ilegalisht për t'i uruar familjarëve ditël
"Kush s'kërcen nuk është shkodran", si u prit Vllaznia pas fitores së sotme (VIDEO) Vllaznia marshon e vendosur drejt titullit kampion, i cili mungon në Shkodër që prej vitit 2001. Skuadra e drejtuar n
Rrezikon 20 vite burg, arrestohet shkodrani në kërkim ndërkombëtar Policia e Shkodrës ka arrestuar një 23 vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar nga shteti italian. I riu me inicial
Teuta ndërpret bashkëpunimin me sulmuesin shkodran Hebaj Sulmuesi 22-vjeçar shkodran, Rubin Hebaj i ka dhënë fund eksperiencës me Teutën e Durrësit, pasi ka qenë vetë klubi që k
Vllaznia mposht me vështirësi Apoloninë dhe ruan kreun (VIDEO) Vllaznia ka mposhtur minimalisht Apoloninë ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të në Kategorinë Superio
Gafë fatale që në minutën e 2, Shkodran Mustafi është histori më vete te Arsenali (VIDEO) Futbollistët shqiptarë që janë pjesë e Arsenalit do të përfundojnë gjithmonë në qendër të kritikave sa i përket tifozëve
U kthye nga Gjermania dhe doli në protestë për Klodian Rashën, i riu shkodran: Jemi të dhunuar! Vazhdon edhe sot protesta për Klodian Rashën në Shkodër. Ashtu sic ishte paralajmëruar, një grup qytetarësh dolën so
Shkodranët në protestë: Kena ba shtet, ditën t’puth e natën t’vret! Me pankarta në duar "Ma në fund kena ba shtet, ditën t’puth e natën t’vret" apo "nuk jena popull i varfër, por jena popu
Olsi Rama: Ishin 600 vetë në stadium. Tallet menaxheri shkodran: Janë mësuar duke numëruar vota, ishin 60! Drejtori i Partizanit Olsi Rama eshte ankuar pas ndeshjes se sotme ndaj Vllaznise te humbur 0-1 duke u ndalur tek numri
Shpërthen Vllaznia, ndëshkohet Partizani (VIDEO) Vllaznia ka gjetur golin ndaj Partizanit në “Loro Boriçi”, në një ndeshje të mbyllur, jo me shumë raste, po ku kuqeblutë
Barcelona insiston për Shkodran Mustafin Një shqiptar në radarët e Barcelonës, është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta katalanase "El Mundo Deportivo". B
Kukësi i jep humbjen e parë të sezonit Vllaznisë (VIDEO) Vllaznia është ndalur mbrëmjen e sotme, duke pësuar kështu humbjen e parë në këtë sezon. Shkodranët kanë qenë ekipi
Grabitje si në filma, hajdutët vishen si punonjës e vjedhin 50 mijë euro mall në shtëpinë e shkodranit Një shtëpi 2-katëshe në njësinë Dajç të bashkisë Shkodër është grabitur në mënyrë spektakolare. Gjithçka u zbulua tre di
Aksident tragjik në Pukë, humb jetën zyrtari i njohur shkodran Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pukë ku ka humbur jetën një zyrtar shkodran, drejtori i Inspektoriatit të pyjeve në S
Dy javë tek Infektivi, si është gjendja shëndetësore e këngëtares shkodrane Këngëtarja shkodrane, Justina Aliaj prej dy javësh ndodhet në spitalin Infektiv si pasojë e infektimit me koronavirus.
Mustafi nuk pranon rinovimin me Arsenal, pritet rikthimi në Serie A Shkodran Mustafi duket i bindur të mbyllë eksperiencën e tij te Arsenali në fund të këtij sezoni, kur edhe të ketë mbush
Firmosën 6 mijë shkodranë, KPA rikthen në detyrë gjyqtarin Pasi Komisioni i Posaçëm i Apelit (KPA) e riktheu në detyrë Fuat Vjerdha kryetar i Gjykatës se Apelit Shkodër është shpr
Zbulohet fjalimi i Esat Pashës në Parlamentin Osman: Shkodranët e pritën Turgut Pashën mirë, ai i burgosi Esat Pasha është një ndër figurat më kontradiktore të historiografisë shqiptarë. Në lidhje me të ka raportime që shkojnë
I vuri gjobë, shkodrani i thyen nofullën efektivit të policisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës një ditë më parë ku një shtetas ka goditur në mënyrë brutale një pu
Të dënuar për trafiqe, OFL i dërgon formularin dy shkodranëve Policia e Shtetit në kuadër të Operacionit forca e Ligjit ka dërguar formularët për deklarimin e pasurisë ndaj dy të dën