999 rezultate për

shkoder

RENEA zbarkon në lagjen e Licëve në Shkodër dhe arreston 4 të rrezikshmit Policia e Shtetit dhe RENEA kanë blinduar në orët e vona Shkodrën. Burimet bëjnë me dije se janë vënë në pranga 4 per
Parakaloi me shpejtësi "skëterrë", si humbi jetën 26 vjeçari në Shkodër Ditën e sotme një 26 vjeçar ndërroi jetë në Shkodër si pasojë e një aksidenti automobilistik. 26 vjeçariishte pasagje
Aksident i rëndë në Shkodër, humb jetën këmbësori Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat. Mësohet se është
Aksident i rëndë në Shkodër, një i plagosur në gjendje kritike Dy motorçikleta janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin Shkodër-Oblikë, ku njëri prej drejtuesve ka humbur jetën. Po
Arrestohen 3 të rinj në Shkodër, çfarë iu gjet në banesë Policia e Shkodrës ka finalizohet operacioni policor të koduar "Buna". Sekuestrohen 3 armë zjarri, municon luftarak d
Zbardhet urdhëri, policët në Shkodër duhet të japin një pjesë të pagës për të prekurit Iniciativa për të dhuruar një pjesë të të ardhurave për banorët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit ka marrë formën e urd
Në gjendje të rëndë në spital, kush janë 3 të lënduarit rëndë në Shkodër Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit ndërsa u raportua nga Faxweb.al për 4 t
Aksident në Shkodër, dyshohet për 4 të plagosur rëndë Pak më parë ka ndodhur një aksident i rëndë në Shkodër. Burimet bëjnë me dije se nga aksidenti janë lënduar rëndë 4
Dëmtohen shkolla e bashki, lëkundjet e tërmetit arrijnë deri në Shkodër Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë dhe në Shkodër, ku sipas informacioneve ka pasur shkolla e shtëpi. Forca e tërmetit
Makina e gjyqtarit u shkrumbua në flakë, detaje të reja nga Policia Dy makina u shkrumbuan në zjarr gjatë natës në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër. Njëra prej tyre, në pronësi të gjyqt
Djegia e makinës së gjyqtarit në Shkodër, kamerat kapin dy persona (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme është djegur makina e gjyqtarit të Gjykatës së Shkallës së Parë në Shkodër, Andri Ymeri. Ka qenë o
Akuzat e rënda për korrupsion, kush është gjyqtari që i dogjën makinën në Shkodër? Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Por k
Shkrumbohet makina e gjyqtarit të njohur në Shkodër, policia jep dyshimet e para Dy mjete janë djegur gjatë natës në Shkodër. Sipas të dhënave pranë policisë së Shkodrës bëhet me dije se janë shkrum
Përplaset këmbësori në Shkodër Një aksident ka ndodhur gjatë mesditës së sotme në Shkodër. Një automjet ka përplasur një këmbësor në fshatin Kryebus
Iu kapën 9 mijë euro, kush është infermierja pjesë e grupit "Bajri" Në vijim të operacionit "Oaz", Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal. Pë
Mes tyre e dashura e Beharit, 10 masa të tjera sigurie për grupin "Bajri" 10 masa të reja sigurie janë vendosur sot nga Gjykata në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej ty
Aksident në Lezhë-Shkodër, makina "fluturon" jashtë rruge Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë -Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, janë përpla
Sherr mes kushërinjve në Shkodër, 30-vjeçari përfundon në spital Një 30-vjeçar i identifikuar si Driton Leka ka mbetur i plagopsur me thikë. Burimet bëjnë me dije se Leka është plag
KPA shkarkon përfundimisht gjyqtarin e Administratives Shkodër Kolegji i Posaçëm të Apelimit ka rikonformuar shkarkimin nga detyra Ahmet Jangullin, anëtar zëvendësues në Këshillin e E
Hakmerret Rama, Ditmir Bushati përjashtohet nga reformimi i PS-së në Shkodër PS ka bërë përgjegjës Ditmir Bushatin për situatën në Shkodër, ndërsa ky i fundit nuk është përfshirë as në procesin e r