999 rezultate për

shko

Meta flet për Dvoranin me tone të ashpra: Amerikanët e Edi Ramës, unë i kap për veshi! "Çdo njeri q ka shkelur Kushtetutën e Shqipërisë do të shkojë në burg. Venecian s’e kam kërkuar unë..." Duke komentua
Baba i 3 fëmijëve, COVID-19 i merr jetën drejtorit të shkollës Gezim Shkoza, 58 vjeç, ishte i intubuar prej ditësh në Spitalin Shefqet Ndroqi në Tiranë. Babai i tre fëmijëve nuk ka ar
Me kë nga shenjat e horoskopit shkoni perfekt në shtrat Po sikur seksi i shkëlqyer të shkruhet në yje? Kimia është e vështirë të përcaktohet dhe shpjegohet, por ju mund të keni
Dashuria që lindi mbrëmjen e maturës, Petrit Malaj tregon si asnjëherë historinë me Anetën (FOTO LAJM) Aktori dhe pedagogu i njohur, Petrit Malaj, ishte ditën e djeshme pjesë e rubrikës “Gjysma ime”, ku së bashku me bashkës
Një tjetër deputet i opozitës i bashkohet skuadrës së Ramës Këtë të hënë, nga foltorja e Kuvendit, ligjëvënësi Nimet Musai zbuloi se do të reshtohet në radhët e socialistëve teksa
Tirana pa tre titullarë për ndeshjen me Bylisin Tirana luan me Bylisin në mesjavë dhe bardheblutë duket se nuk do të kenë një nga më të mirët, Idi Bathën që ka plotësua
Koronavirusi vret 4 pacientë në spitalin e Shkodrës Katër persona të cilët ishin infektuar me koronavirus kanë humbur jetën në spitalin e Shkodrës. Mësohet se viktimat i
Shkon në pesë numri i viktimave nga protestat në Mianmar (FOTO LAJM) Policia në Mianmar ka hapur zjarr ndaj protestuesve më 28 shkurt, duke vrarë të paktën katër persona dhe plagosur dhjetë
"Ngec" Juventusi, nuk shkon me shumë se barazimi ndaj Veronas (VIDEO) Juventus ka udhëtuar në Marc’Antonio Bentegodi për tu përballur me Veronan në kuadër të javes së 24-të të Serie A. "B
Komiteti i Ekspertëve mblidhet të hënën, masat që priten të vendosen Numri i të nfektuarve në këtë javë, ndodhta do të jetë vendimtar lidhur me mënyrën sesi do të vazhdojë Shqipëria me masa
Rama shkon të hënën bashkë me Xhaçkën në Bruksel Kryeministri Edi Rama ditën e hënë do të udhëtojë drejt Brukselit ku do të diskutohet padyshim dhe mbi hapat e mëtejshme
Vllaznia-Tirana/ Dilaver dhe Batha gjejnë rrugën e rrjetës (VIDEO) Pritet një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet, që do të kërkojnë të marrin maksimumin dhe të dalin pa pengje. Shkodran
I shkon pa të brendshme në emision, Çani fiksohet me vajzën e biznesmenit (FOTO LAJM) Kleoniki Delijorgji ka lënë të surprizuar gazetarin Arian Çani me veshjen e saj në emision, ku kishte shkuar për të prez
Nuk ka mbyllje totale! Kjo është masa e re shtrënguese nëse rastet në Shqipëri rriten ndjeshëm Ditën e djeshme u bë me dije se Komiteti Teknik do të mblidhet sërish për të shtuar masat anti-covid dhe u dyshua për nj
Nuk bashkoi listat me Ramën, Kryemadhi zbulon strategjinë kundër Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur këtë të premte lidhur me strategjinë e opozitës
Mjekja shqiptare bën paralajmërimin e fortë: Mbylluni ose do shkoni në katastrofë Lona Çekani mjeke shqiptare në Zvicër ka reaguar ashpër lidhur me situatën e pandemisë në vendin tonë. Ajo tha se pap
Shkollat në Elbasan "vatra" COVID-i, infektohen 39 mësues Shifrat e të infektuarve në Elbasan po rriten me çdo ditë që kalon, duke u kthyer në një zonë të rrezikshme. Një rrit
Basha shkon në Durrës: Energjia është në kolaps nga korrupsioni Kreu demokrat, Lulzim Basha ka takuar ditën e sotme pronarë të bizneseve në Durrës, duke u njohur nga afër me sfidat e s
Rrëmbehen 300 vajza në një shkollë në Nigeri Mbi 300 vajza janë rrëmbyer nga persona të armatosur në një sulm orët e fundit ndaj një shkolle në Jangebe, Zamfara Stat
21 vite burg autorëve, prindërit e Indrit Çelës: Do shkojmë në Hagë! Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet për vrasjen e tekninuk të kondicionerëve, Indrit Çela, ngjarje e ndodhur dy vite