999 rezultate për

shkarkimi

Shkarkimi i task forcës kundër korrupsion, reagon Haradinaj Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas shkarkimit të task forcës kundër korrupsio
Pas shkarkimit nga Juventusi, Sarri gati të marrë drejtimin e një klubi tjetër në Serie A Maurizio Sarri mund t’i rikthehet bankinës. Sipas TuttoSport, Sarri është kandidat për të marrë drejtimin e Fiorentin
Man United kontakton Pochettinon, Solskjaer pranë shkarkimit Pas humbjes 1-6 nga Tottenham, Manchester United po kërkon për stolin Mauricio Pochettinon. Sipas asaj që raporton Da
Emërohet Evis Kushi, sa deputetë votuan "pro" shkarkimit të Besa Shahinit Kuvendi ka votuar sot shkarkimin e Besa Shahinit si ministre të Arsimit dhe Sportit dhe emërimin në vend të saj të Evis
Roma po mendon shkarkimin e trajnerit, një emër i madh pritet të ulet në stol Massimiliano Allegri shumë shpejtë pritet t’i rikthehet punës së trajnerit në kampionatin italian Serie A. Todochajes
VV akuzon Hotin për koncesione ndaj Serbisë, kërkon shkarkimin e tij (VIDEO) Lëvizja Vetëvendosje thotë se kryeministri Avdullah Hoti marrëveshjen finale e sheh si shumën e hapave të vazhdueshëm që
Kërkohet shkarkimi i Ramës në Kuvend: Fjalimi që mund t'i kushtojë shumë Një debat që ka patur në Kuvend me deputetin Adriatik Alimadhi, duket se do t'i kushtojë shumë kryeministrit Edi Rama.
Kjo është shifra e frikshme që i kushtoi Juventusit shkarkimi i Sarrit Maurizio Sarri raportohet se ka refuzuar shkëputjen e kontratës së tij me marrëveshje të ndërsjellë, kështu që Juventus
"Ky ekip është i patrajnueshëm", zbulohen fjalët e Sarrit pas shkarkimit Ish- trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, nuk reagoi mirë ndaj ekipit pasi u njoftua për shkarkimin e tij. Sarri u
Pas shkarkimit të Setien, Barcelona sot zyrtarizon trajnerin e ri Barcelona sot do të bëhet me trajner të ri. Barcelona pritet që sot ta zyrtarizojë emërimin e Ronald Koeman në postin
ZYRTARE/ Shkarkohet Quique Setien Barcelona ka marrë vendimin për ta shkarkuar trajnerin Quique Setien. Që nga humbja nga Bayern Munich thuhej se Barce
Abidal sot takim me Setien për ti bërë të ditur shkarkimin Eric Abidal do të jetë ai që i jep lajmin e pritur Quique Setien. Drejtori sportiv i Barcelonës, Eric Abidal, është c
Zbulohet arsyeja që i kushtoi postin zv.komandantit të Forcës Detare: Një dasmë! (VIDEO) Shfrytëzimi i detyrës dhe privilegjimi i civili si djali i një ish- ushtaraku, ka sjellë shkarkimin nga detyra e zv/ kom
Sarri nuk është i vetmi, Juventus planifikon shkarkimin e një prej drejtuesve Është vetëm fillimi i spastrimit të madh te Juventus! Pas eliminimit në Ligën e Kampionëve kundër Olympique Lyonnais (0-
Shkarkimi i Sarrit i ka kushtuar 20 milion euro Juventusit Juventus ka njoftuar ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Maurizio Sarri. Eliminimi nga Liga e Kampionëve, duke m
E BUJSHME/ Mauricio Sarri drejt shkarkimit nga Juventus Mauricio Sarri do të shkarkohet nga Juventusi pas eliminimi nga Lioni në Ligën e Kampioneve. “La Gazzetta dello Sport
Kërkohet shkarkimi i ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj Dhoma e Farmacistëve të Kosovës ka reaguar sot ashpër pas vendimit për shfuqizim të udhëzimit për rregullimin e çmimeve
Nuk justifikoi pasurinë, KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Apelit Vlorë Komisioni i Pavarur i Kualifikimt ka vendosur shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Apelit Vlorë, Hysen Saliko. Shkak pë
Kush janë deputetët që votuan pro shkarkimit të Metës Me 78 pro Kuvendi ka votuar kundër shkarkimit të presidentit Ilir Meta, duke iu referuar dhe raportit përfundimtar të Ko
Kuvendi voton kundër shkarkimit të presidentit Meta Me 78 pro Kuvendi ka votuar kundër shkarkimit të presidentit Ilir Meta, duke iu referuar dhe raportit përfundimtar të Ko