999 rezultate për

shkĂmbi

E qëlloi për 30 mijë euro, arrestohet vrasësi i Angjelin Shkambit (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot Artan Koçekun, personin e dyshuar se vrau dy vite më parë në Shkodër Angjelin Shkambin. Koç
Vrau shokun pasi kishin pirë, autori rrëqeth me dëshminë Policia identifikoi Kristjan Shkambin si autor të vrajes me thikë gjatë ditës së djeshme në Shkodër. Ai goditi për arsye
Vrau shokun pasi kishin pirë, dalin detajet e krimit në Shkodër Policia identifikoi Kristjan Shkambin si autor të vrajes me thikë gjatë ditës së djeshme në Shkodër. Ai goditi për arsye
Detaje të reja, kush është i riu shkodran që vrau shokun (FOTO LAJM) Një vrasje ka tronditur fshatin Hot i Ri në Shkodër. Mësohet se shtetasi Kole Fermasi është viktima. Ai është ndarë n
Shkodra tronditet nga një vrasje Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 23 vjeçar është goditur me thikë në Hot i Ri të Sh
Frikë nga hakmarrja, ngujohen familjarët e Dushajt Vrasja e dyfishtë e Esat Dushajt kundër dy vëllezërve Shkambi duket se i ka pasojat edhe pasi ka kaluar disa kohë nga ak
Dushaj: Vajza më tha "po" nga Anglia Autori i vrasjes së dyfishtë, Esat Dushaj, ka treguar në prokurori se vajza 19-vjeçare e Skënder Shkambit i kishte thënë
Vrasësi i dy vëllezërve kërkon falje në gjykatë, familjarët e braktisin "Arrest me burg" është masa e sigurisë caktuar nga Gjykata e Shkodrës për Aleksandër Dushajn, i cili vrau dy vëllezërit
The killer of Shkambi brothers, surrenders to Tirana police Aleksander (Esad) Dushaj has surrendered to the police in Tirana. It remains unknown how he managed to get to the ca
Dorëzohet në Tiranë vrasësi i dy vëllezërve Shkambi UPDATE - Sipas informacioneve të para, Aleksandër (Esad) Dushaj është vetëdorëzuar në një nga komisariatet e policisë në
Ja vëllezërit që u ekzekutuan nga Esat Dushaj Personat në foto janë Abdullah dhe Skënder Shkambi, të ekzekutuar nga ana e Esat Dushajt, sepse një nga viktimat nuk i k
Tragjedia e krushqisë së pamundur Vrasja e dy vëllezërve Abdulla dhe Skënder Shkambi ka shokuar të gjithë banorët në fshatin Drisht të Shkodrës. "Dëgjova
Familja e vrasësit në varrimin e vëllezërve Shkambi Familja Dushaj ka marrë sot pjesë në varrimin e dy vëllezërve Shkambi. Kjo ndodh një ditë pasi Esat Dushaj ekzekutoi
Arrestohen 2 shqiptarë në Itali, grabisnin argjendari Policia e Milanos ka bërë të mundur arrestimin e dy shqiptarëve pasi akuzohen për grabitje argjendarishë. Sipas media
Zbulohen grabitësit e ETC-së në Fier Arrestohet një prej personave të dyshuar për grabitjen e qendrës tregtare ETC Fier. Policia dhe Prokuroria e Fierit kan