999 rezultate për

shitja

Barcelona nxjerr në shitje Coutinhon, ja shuma që synon Edhe pse me teknikun holandez Ronald Koeman është një futbollist në qëndër të projektit dhe po luan rregullisht, Barcelo
Hajdut bankash dhe shitës droge, OFL godet tre të dënuarit e radhës në Vlorë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre shtetasve banues n
Drogë dhe armë, vlonjati e pëson pas kontrollit të shtëpisë Një 36 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ju gjetën 22 kg kanabis sativa, 2130 fara kanabisi dhe municion
Ish-presidenti kritikon Realin: Ishte budallallëk shitja e Ronaldos Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon, i kthehet shitjes së Cristiano Ronaldos në vitin 2018 te Juventusi, të c
Plas keq Sampdoria, kërcënime dhe plumba për Masimo Ferreron Situatë absurde te klubi i Sampdorias, me tifozët që kanë kaluar çdo limit në betejën e tyre kundër presidentit Masimo F
Drejtori sportiv i Werderit zbulon pse dështoi shitja e Rashicës Milot Rashica u mendua se sivjet do të ndërrojë ekip por kjo nuk ndodhi dhe vërtet u duk një befasi e madhe, pasi shumë
OFL ultimatum 4 të dënuarve për drogë: Deklaroni burimet e pasurisë! Operacioni Forca e Ligjit u ndal sot në Korçë, duke u kërkuar burimin e pasurisë 4 të dënuarve për të njëjtën vepër pena
"Shqiponjat" prangosin çiftin e të rinjve: Shisnin lëndë narkotike nëpër Tiranë Një djalë dhe një vajzë e re u prangosën nga Policia e Tiranës, në operacionin antidrogë të koduar “Sauku”, zhvilluar ng
I dehur në timon, kontrolli i policisë fundos 23 vjeçarin U konstatua se ishte i dehur në timon, por pas kontrollit të makinës, 23-vjeçarit iu shtuan edhe dy akuza të tjera. A
Pasuria e Ramës dhe familjes së tij, sa kanë fituar nga shitja e artit Të jesh kryeministër i një vendi, të vë shpeshherë përballë popullit i cili kërkon nga të zgjedhurit përmirësimin e jetë
Bllokohet shitja e Newcastle? Arabia Saudite anulon licencën e beIN Sports Shitja e Newcastle United është vështirësuar edhe më shumë, pasi Arabia Saudite ka anuluar licencën e beIN Sports, që ka
Super biznes, ja sa ka fituar Reali nga shitja e disa yjeve Real Madrid shpesh ka fituar shumë para nga shitja e të lojtarëve të tyre në akademi, por veçanërisht vitet e fundit, sh
Shitja e Pjanic te Barcelona, përfiton edhe Roma Pjanic do të transferohet te Barça në fund të sezonit pasi një marrëveshje me vlerë Arthur Melo plus 10 milionë të tjera
Shitja e Rrahmanit te Napoli mund të rikthejë Mandzukic në Serie A Gjashtë muaj zgjati përvoja në Katar e Mario Mandzukic, i cili, që prej ditës së djeshme, është zyrtarisht lojtar i lirë
Prej ditësh e ndiqte policia, çfarë e fundosi 24-vjeçarin në Durrës Arrestohet në flagrancë nga policia e Durrësit një 24-vjeçar. Sekuestrohen 11 doza me lëndë narkotike kokainë, peshore e
Dështon shitja e Newcstle? Del një problem tjetër Shitja e klubit të Newcastle për shifrën e 336 milionë eurove te princi i Arabisë Saudie Mohamed bin-Salman ka rrezik të
Shitja e makinave në BE pëson rënie rekorde, më shumë se 75% Shitja e makinave të reja në Bashkimin Evropian ka rënë për 76.3 për qind në muajin prill, për shkak të kufizimeve të ve
Në tregjet e Kinës vazhdon shitja e kafshëve të egra (FOTO LAJM) Bretkosat dhe breshkat ende shiten në tregjet e Kinës, pavarësisht se tregtia e kafshëve të egra fajësohet për pandeminë
Bllokohet shitja e Newcastle? Premierliga po mendon të bllokojë shitjen e Newcastle pasi u zbulua se Arabia Saudite mbetet në listën e zezë për pirate
E fejuara e gazetarit të vrarë kërkon të ndalohet shitja e Newcastle, shkak krimet e kryera ndaj burrit të ndjerë E fejuara e gazetarit të vrarë në Turqi në vitin 2018, Jamal Khashoggi ka kërkuar nga Premierliga që të parandalojë shit