999 rezultate për

shishtavec

Shkëputen gurë masiv në aksin Kukës-Shishtavec, bllokohet qarkullimi (FOTO LAJM) Reshje të dendura shiu dhe bore kanë përfshirë gjatë natës territorin e qarkut të Kukësit. Si pasojë e këtyre reshjeve k
ZYRTARE/ Dëshmitari X ka kërkuar azil në Kosovë Ministri i Punëve të Brendshme, Bejtush Gashi ka reaguar në lidhje me ndalimin e dëshmitarit X. "Po kryhen të gjitha
Mund të shkaktohej një tragjedi, shkëmbi bllokon rrugën Kukës-Shishtavec (FOTO LAJM) Një masiv i madh shkëmbor ka rrezikuar jetën e shoferëve e udhëtarëve në aksin rrugor Kukës-Shishtavec. Siç mund t'a
Rruga më e rrezikshme në Shqipëri, ky është aksi i vdekjes Në qarkun e Kukësit ka një rrëshkitje dherash e gurësh në aksin nacional Kukës-Shishtavec, duke rrezikuar edhe jetën e k
Qytetarët masakrojnë Ramën për rrugët: Gomari ku do të kalojë apo të fluturojë? Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke uruar ndjekësit e tij për një ditë të mbarë me imazhe nga aksi K
Rama takim me fermerët në Shishtavec/ Do rrisim rrogat dhe pensionet Kryeministri Edi Rama, nga mbledhja me fermerët në Shishtavec, ka shpalosur projektin për përmirësimin e infrastrukturës
Katër policë kufiri në pranga për kontrabandë kafeje Katër efektivë të policisë kufitare në Shishtavec, në Kukës, janë prangosur, pasi lejuan kalimin e 16.800 kg kafe. Bëhet
Rrëshkitje dherash e gurësh në aksin Kukës-Shishtavec Në qarkun e Kukësit ngricat e krijuara gjatë ditëve të fundit, kanë shkaktuar rrëshkitje dherash e gurësh në aksin nacio
Shishtaveci pa klasë të parë, fëmijët janë në Gjermani për azil Ikja e familjeve me synim marrjen e azilit në Gjermani ka boshatisur shumë klasa në shkollat e Kukësit. Në shkollën
Shishtaveci, një bukuri natyrore që po braktiset nga Sokol Dema Rruga që të çon në fshatrat e komunës Shishtavec është e vështirë. Nga qyteti i Kukësit përmes gry
Banorët e Shishtavecit kërkojnë rrugë Banoret e fshatrave Topojan, Brekije, Novesej, Borje dhe Shishtavec kerkojne që sa me shpejt te kene nje rruge te re. Rr
Berisha në Kukës: Çdo votë do e shndërrojmë në rrugë Kryeministri Berisha inaguroi sot rikonstruksionin e rrugës Kukes–Shishtavec, Loti i II. Gjatë fjalës së tij para banorë
Përurohet pika e kalimit kufitar Shishtavec-Krushevë Pika e re e kalimit Shishtavec-Krushevë është përuruar ditën e sotme nga dy ministrat e brendshëm , Falmur Noka dhe Bajr
Rrëshqitja e dherave, aksi rrugor Kukës- Shishtavec i bllokur prej 10 ditësh Prej më shumë se dhjetë ditësh aksi rrugor Kukës- Shishtavec është bllokuar si pasojë e rrëshqitjes së dherave ndërsa ba
Kukës, rrëshqitjet e dheut bllokojnë dy komuna Më shumë se 10 mijë banorë, të dy komunave të thella të Kukësit, prej mëse dy javësh janë të bllokuar, pasi rruga nacion