999 rezultate për

shishe

Italianët protestojnë kundër masave anti-COVID, fishekzjarre dhe shishe kundër policisë Si pasojë e shtimit të rasteve pozitive me koronavirus, qeveria italiane vendosi mbylljen e disa bizneseve pas orës 18:0
Spiropali zbulon se i shoqi nuk i bën dhurata, habit për Ramën: Më dhuron gjithmonë një shishe verë Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, si rrallë herë ka rrëfyer në Abc news në lidhje me
Idrizi sqaron hedhjen e shishes ndaj eskortës së ministrit grek: Pashë nëna çame që qanin "Policët janë vëllezërit tanë. Policia jonë me të njëjtin agresivitet, të shkojë në jug dhe të sillen kështu me ata grek
Gjuajti me shishe drejt ministrit grek, Shpëtim Idrizi: Shpresoja ta zinte në kokë e të freskohej Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për gjestin e tij ditën e sotme ku gjuajti me shishe uji eskortën e ministrit të ja
Ia plasën sherrit me shishe në lokal, vihet në pranga 23 vjeçari në Elbasan Detae të reja kanë dalë nga sherri mes të rinjve që ndodhi me 4 tetor në Elbasan në një lokal i cili përfundoi me dy të
Përleshje me shishe mes të rinjve në qendër të Elbasanit Një përleshje me sende të forta ka ndodhur gjatë natës në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në një lokal të njohur në qendë
Po festonte ditëlindjen në shtëpi, godet arbitrin me shishe (VIDEO) Ndeshja mes Hajdukut dhe PKB u ndërpre në minutën ne 43-të takimit. Kjo pasi ndihmësi i arbitrit, Teodor Frenk u godit n
Ndodh edhe kjo! Qytetarja e revoltuar ia plas me shishe kokës kryeministrit (VIDEO) Një grua është në kërkim nga policia për shkak se ka qëlluar kryeministrin me një shishe dhe është larguar. Një incid
Policia zbardh detajet, si 39-vjeçari tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë ku një 39-vjeçar tentoi të vetëdigjej me benzinë para Kryeministrisë.
Pastroni të gjithë shtëpinë me 3 përbërës që i keni gjithmonë Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, të gjithë mundohemi të zgjedhim produktet më të mira larëse duke menduar se kj
Pastroni të gjithë shtëpinë me 3 përbërës që i keni gjithmonë Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, të gjithë mundohemi të zgjedhim produktet më të mira larëse duke menduar se kj
Disa fakte që s’i keni ditur për Eto, nga gjuajtja me shishe ndaj Aragones, tek koleksioni i makinave luksoze Samuel Eto do të mbahet mend si një nga sulmuesit më të mirë viteve të fundit në futboll. Afrikani i famshëm arriti k
Shqiptari në Itali thyen rregullat e izolimit, shkon të takojë të dashurën me shishe alkooli në dorë Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili po thyente vendimin e qeverisë për menaxhimin e emergjencës së korona
Nuk ka qetësi në "Air Albania", goditet me shishe një police (VIDEO) Ultrasit e Tiranës dhe Partizanit refuzojnë të hyjnë në stadiumin “Air Albania” duke i dhënë policisë kartat e identitet
Gjendet pranë shtëpisë një shishe helmi, detaje të reja rreth tragjedisë në familjen Tola në Bulqizë Të tjera detaje janë zbardhur nga tregjedia në Ostren të Bulqizës ku humbën jetën tre pjesëtarë, ndërsa në spital gjend
Këshilla për t’u ruajtur nga koronavirusi: Mbani një shishe ujë gjithmonë me vete Buletini i Departamentit të Shëndetit në Kanada, ka shpërndarë një listë me këshilla që i vijnë në ndihmë njerëzve për t
Coca cola nuk pranon të heqë nga tregu shishet plastike Coca-Cola nuk do të ndalojë shitjen e pijeve në shishe plastike me një përdorim të vetëm, sepse sipas tyre do të zvogëlo
​Vogëlushi turpëron shoferin, i kthen shishen që hodhi në rrugë (VIDEO) Ky vogëlush nga qyteti kinez, Jining është bërë viral me veprimin e tij. Sun Jiarui ka vendosur të befasojë një shofe
A është e rrezikshme mbajtja e ujit pranë shtratit natën? Marrja e një shishe ujë me vete kur shkoni për të fjetur është një praktikë e njohur tashmë. Në tryezën e shtratit os
Kujdes! Mbajtja e ujit pranë shtratit natën është e rrezikshme Marrja e një shishe ujë me vete kur shkoni për të fjetur është një praktikë e njohur tashmë. Në tryezën e shtratit os