999 rezultate për

shilegov

Kryebashkiaku Veliaj pret në takim homologun e tij maqedonas, Petre Shilegov Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim homologun e tij, kryebashkiakun e Shkupit, Petre Shi
Të gjithë nxënësit në Shkup do të kenë transportin falas Gjimnazi “Orce Nikollov” është një nga shkollat e mesme të cilat këtë vit shkollor do të keni efikasitet energjetik në p
Shkupi në hall, s'ka punëtorë për të pastruar oxhaqet Vetëm 6 kandidatë kanë aplikuar për trajnimin me pagesë për oxhak-pastrues të cilin e shpalli Bashkia e Shkupit para 10
Sot, Shkupi afrohet më tepër me Athinën Kryetari i Komunës së Athinës, Jorgos Kaminis prej sot do të vijë për vizitë zyrtare në Shkup dhe me kryetarin e Qytetit
Shkupi mirëpret një vizitor të rëndësishëm nga Athina Kryetari i Athinës, Giorgos Kaminis, do të vizitojë Shkupin për t’i vazhduar takimet me kryetarin e Bashkisë së Shkupit,
Shilegov: Nuk do të largohet shqiponja nga Çairi Kryetari i Bashkisë së Shkupit, Petre Shilegov, në një emision në Alsat-M, tha se nuk do ta largojë përmendoren e UÇK-së
Ligji për gjuhët do të miratohet, nuk do të ketë debat për amandamentet Në një intervistë dhënë emisionit 360 shkallë, kryetari i Shkupit Petre Shilegov ka folur edhe lidhur me largimin e përm
Shilegov: Largimi i përmendoreve nuk duhet të bëhet me paralajmërim Në një intervistë dhënë emisionit 360 shkallë, kryetari i Shkupit Petre Shilegov ka folur edhe lidhur me largimin e përm
Pas Gostivarit, kompetencat e arsimit do tu merren edhe katër komunave Pas marrjes së kompetencave në sferën e arsimit të komunës së Gostivarit, nga Qeveria bëjnë të ditur se edhe disa komuna
Nga prilli në rrugët e Shkupit do të qarkullojë një autobus elektrik Shkupi dhe kompania Izraelite Chariot Motors gjatë ditës së sotme kanë nënshkruar marrëveshje për lëshimin në qarkullim
Zhvendosen anijet nga Vardari për shkaqe sigurie Zhvendosja e parashikuar e anijeve, spërkatësve, shatërvanëve dhe shelgjeve nga Vardari do të bëhet vetëm për shkaqe sig
Shilegov pret që brenda vitit të fillojë gazifikimi i Shkupit Kryetari i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov sot deklaroi se pret që sivjet të fillojë gazifikimi i qytetit në pjesët të
Shilegov në Athinë si pjesë e masave për ndërtim të besimit Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov me vizitën e djeshme në kryeqendrën greke dhe takimin me prefektin e Athin
Shilegov: Ligji i gjuhëve në pajtim me Kushtetutën VMRO-DPMNE thotë se grupimi në bazë të neneve i 36 mijë amendamenteve kundër ligjit për gjuhët, mund ta shkurtojë proced
Shilegov takohet me Erion Veliaj në Tiranë Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, gjatë vizitës në Tiranë u takua edhe me kryetarin e Bashkisë së Tiranës,
Anulohet festimi i vitit të ri në qendrën e Shkupit Është anuluar pritja e Vitit të Ri 2018, ndërsa paratë e planifikuara do të dhurohen për Spitalin për fëmijë Kozle.
Ganiu, Zaev dhe Shilegov mblidhen për kampusin e UNT-së Sot në orën 16.00 në hapësirat e kazermës Ilinden, kandidati Visar Ganiu do të takohet me Kryeministrin Zoran Zaev dhe m
Petre Shilegov, kryetari i ri i qytetit të Shkupit Petre Shilegov nga LSDM-ja është kryetar i ri i qytetit të Shkupit. Sipas rezultateve nga 100 për qind të të dhënave
Ahmeti bën thirrje që në Shkup të votohet Petre Shilegov Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, në takimin e mbrëmshëm në Gazi Baba përshëndeti vendimin për l
Shilegov: Ofrojmë koncept të ri për qytetin e Shkupit (VIDEO) Kandidati i LSDM-së për kryetar të qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot ka realizuar takim me qytetarët e lagjes Çento