999 rezultate për

shiko

VAR-i edhe në Afrikë, arbitri e shikon rastin nga një televizor (VIDEO) VAR ishte një nga risitë më të përfolura të këtij Botërori. Edhe pse me teknologjinë prezente në fushë, përsëri pati pol
Rivaliteti nuk ka të ndalur, shikoni për çfarë përdoret fytyra e CR7 në Napoli (FOTO LAJM) Transferimi i Ronaldos te Juventusi shkaktoi një dridhje në merkaton e verës, sidomos në Torino, por transferimi i portu
Shikoni gafën e madhe të mbrojtësit të Kroacisë Dejan Lovren dhe Sime Vrsaljko në konferencën për shtyp bënë një gafë të madhe duke harruar se mikrofonat ishin ndezur n
Dështoi në Botëror, shikoni ku po i kalon Messi pushimet (FOTO LAJM) Sulmuesi argjentinas, Lionel Messi kaloi një javë pushime në Karaibe me gruan e tij dhe tre fëmijë dhe bëri një ndalesë
Shifra rekord, shikoni të ardhurat që ka arkëtuar Barcelona për sezonin 2017/18 Barcelona është bërë klubi që ka arritur të ardhurat më të larta në botën e futbollin për sezonin 2017/18. Asnjë komp
FIFA parashikoi fituesin e Kupës së Botës Ashtu si me Spanjën në vitin 2010 dhe Gjermaninë në vitin 2014, video-loja e futbollit FIFA ka parashikuar edhe këtë her
Ky helikopter është fantastik, shikoni si e shpëtoi alpinistin e plagosur (VIDEO) Një helikopter Chinook u ul me vetëm dy rrota në mal për të marrë një alpinist dhe gjashtë persona të tjerë në Oregon, S
Shikoni si është festuar fitorja e Francës në Tiranë (FOTO LAJM) Shumica e shqiptarëve sot kanë qenë tifozë të Kroacisë në finalen e kampionatit Botëror të futbollit që u zhvillua në Ru
"Jemi të bekuar që shikojmë Mbappen të luaj" 19-vjeçari francez, Kylian Mbappe vazhdon të lë përshtypje dhe së fundmi është vlersuar edhe nga ish-ylli i Brazilit, Ka
Belgjika është në avantazh por shikoni kë zgjedh si fitues ky qen (VIDEO) Tashmë jemi mësuar që kafshët të bëhen pretagonist me parashikimet që kanë bërë në ndeshjet e Botërorit. Shumë herë
Shifra të çmendura, shikoni sa fanella të CR7 janë shitur në Itali ditën e parë Në 10 korrik Kristiano Ronaldo u zyrtarizua tek Juventusi, dhe 24 orë më pas, plot gjysmë milioni fanella të portugezit
Shikoni ku prodhohen fanellat e Kroacisë (FOTO LAJM) Kroacia është në finale të Botërorit për herë të parë në histori jo vetëm të tyre si shtet, por për herë të parë edhe në
Shikojini mirë këto dy nishane! Nëse keni të tillë, duhet të tregoni kujdes të veçantë Nëse nuk do ta kuptoni seriozisht vërejtjen e dermatologut dhe rregullisht të kontrolloni çdo lyth, çdo ndryshim në lëku
Shikoni sa ndjekës humbi faqja zyrtare e Realit në “Twitter” për 24 orë pas largimit të Ronaldos (FOTO LAJM) Efekti i transferimit të Cristiano Ronaldos drejt Seria A ka pasur një ndikim dramatik në faqen zyrtare të Realit të Mad
U eliminuan nga Botërori, shikoni çfarë i bëri tifozi anglez një gazetari gjatë transmetimit live (VIDEO) Anglia u eliminua nga Kupa e Botës, pas humbjes që mori nga Kroacia. U deshën plot 120 minuta lojë që ndeshja të përfund
Ronaldo u largua, shikoni ndryshimin në stadiumin “Santiago Bernabeu” (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo tashmë nuk është më një lojtar i Realit të Madridit. Fanella me numër 7 e portugezit nga ngelu pra pro
Largohet Conte, shikoni sesa para ka humbur Chelsea për trajnerët e shkarkuar (FOTO LAJM) Chelsea zyrtarisht e ka larguar nga drejtimi i skuadrës teknikun italian, Antonio Conte. Ky ishte një largim paksa i çud
Shikoni si festuan tifozët anglez pas golit të Trippier (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Pjesa e parë u mby
Shitje rekord, shikoni sa fanella të Ronaldos janë shitur deri më tani në Milano Juventus është duke shitur një mesatare një fanellë për minutë të Cristiano Ronaldos në dyqanin e tyre në Milano. Tra
Kroaci - Angli, tigri rus parashikon fituesin e gjysmëfinales (VIDEO) Tigri Bartek, i cili jeton në kopshtin zoologjik Rojev Ruçei në Rusi, parashikoi Kroacinë si fitues të çiftit të sotëm g