999 rezultate për

shijak

U kapën me aksion të bujshëm, kush janë tre emrat që blinduan Shijakun Policia ka zbuluar detaje të reja nga operacioni policor ndërkombëtar “ROMANO 2017″ ku tre persona në kërkim ndërk
Superacion në Shijak, RENEA blindon zonën Forcat e RENEA-s kanë zbarkuar ditën e sotme në Shijak. Ky aksion vjen në mënyrë të befasishme në dhjetra banesa.
Kur nis mësimi: MAS shpall datat për Tiranën, Durrësin, Shijakun dhe Krujën MAS ka shpallur datat për nisjen e mësimit në zonat e prekura nga tërmeti. Sipas urdhrit të MAS, mësimi në Tiranë, D
87 vjeçari në Shijak: Këto janë momentet më të vështira të jetës time Tërmeti i ditës së martë ka marrë deri në tani 51 jetë njerëzish si dhe ka lënë të lënduar mbi 900 persona. Një 87 vj
Pamjet e pazakonta në Shijak: Pas çarjes së tokës shpërtheu gaz, u pa flakë (VIDEO) “Në fshatin Jubë toka është çarë disa kilometra pas tërmetit. Ndihet ende era e gazit. Sipërfaqja e tokës është e mbushu
E FRIKSHME/ Tërmeti çan 1 kilometër tokë në Shijak (VIDEO) Tërmeti i fuqishëm i së martës ka çarë tokën në një gjatësi rreth 1 kilometër në fshatin Jubë të Shijakut. Banorët e
DETAJET/ Zbulohet lidhja mes prokurorit Ndoj dhe "Rrumit" të Shijakut Hetimet për arsyen se përse disa dosje sensitive ndodheshin në bagazhin e makinës së prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj k
Basha denoncoi një vit më parë të “Fortin e Shijakut” që mbeti i plagosur gjatë atentatit Ditën e djeshme tek Ura e Shkozetit u tentua ekzekutimi i prokurorit Arjan Ndoj bashkë me dy miqtë e tij.
Artan Hoxha zbulon bisedën para atentatit të prokurorit me të "fortin" e Shijakut Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas atentatit të ndodhur në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në një reagim në Face
Me "të fortin e Shijakut" në makinë, në gjendje kritike shoferi i prokurorit Pasditen e sotme rreth orës 16:30 prokurorit Ndoja i është bërë një atentat me armë zjarri te mbikalimi i Shkozetit, ku
"I forti i Shijakut", kush është Landi Muharremi që ishte në makinë me prokurorin Ndoj Policia e Durrësit ka nisur hetimet në lidhje me atentatin e berë pak minuta më parë në Urën e Shkozetit, Durrës. Në
U tentua eliminimi i prokurorit Ndoj, gjendej në makinë me të "fortin e Shijakut" Qyteti bregdetar i Durrësit është tronditur nga ngjarja e rëndë ku janë lënduar 4 persona, pas një shkëmbimi me armë zja
E FUNDIT/ Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak, vdes dhe i plagosuri Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak. Burime pranë albeu.com bëjnë me dije se ka ndërruar jetë edhe i plagosuri d
Aksident i rëndë në Shijak, humb jetën drejtuesi i mjetit Aksident me një viktimë në fshatin Hardhishtë, në Shijak. Viktima rreth 40 vjeç. Dy mjete janë përplasur me njëri-tje
U lirua dhe pse ishte dënuar me 20 vite burg, kush është shijaksi që u prangos sot Në prangat e Policisë së Shijakut ka rënë 40-vjeçari Gentian Balla, i cili rezulton i dënuar me 15 vite burg për një vra
I dënuar me 15 vite burg, shijaksi kapet me armë në brez Policia ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një person të dënuar për vrasje në vitin 1997. Pavarësisht se ishte i dë
Në makinë ishte edhe një grua, plas me armë në Shijak Të shtëna me armë kanë ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në qytetin e Shijakut. Ngjarja e rëndë ka ndodhur p
Grushte e shkelma deri në nxerrjen e armëve, policia zbardh sherrin mes 6 djemve në Shijak Policia e Shijakut zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur dy ditë më parë duke shmangur përshkallëzimin e mëtejshëm të
Shijak, zjarri përhapet me shpejtësi duke shkrumbuar makinën në rrugë Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në zonën e Shijakut, i cili është përhapur me shpejtësi duke shkaktuar dëme materiale
Gjykata e Durrësit dje nuk legjitimoi Sakon, sot i jep mandatin kandidatit të Shijakut Një ditë pasi, gjykata e Durrësit nuk certifikoi mandatin e kandidates socialiste pët Durrësin, Valbona Sakos, e kundërt