999 rezultate për

shigjetat

Hodhi pistoletën në kosh dhe ja mbathi, si ra në duart e policisë "Lypeni" Mbrëmjen e kaluar Lajden Kadelli u arrestua nga blutë e Ttiranës në bashkëpunim me ata të Durrësit pasi rezulton të jetë
Djali i Edi Ramës hap ekspozitë në Janinë: Shigjetat nuk janë vetëm fjalë (FOTO LAJM) Djali i Kryeministrit, Greg Rama në një prej galerive të qytetit të Janinës ka çelur ekspozitën e tij “Fidem”. Ndër vizi
Zyrtare: Hamilton bëhet piloti më jetëgjatë me “shigjetat e argjendta” Formula 1, duket se nuk do të ketë shumë surpriza për sa i përket lëvizjeve të pilotëve. Së fundmi LeWis Hamilton ka